Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56710400


#56710400
törölt tag

Csak foghatnám már a kezemben :)

(#2) Fancy-boy válasza #56710400 (#1) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Hogy eldobhasd? :C

(#3) fateless


fateless
veterán

Nem olcsó (persze előrendelési ár), de nagyon tetszik mind a külső, mind a funkcionalitás.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

te jó isten 600 font?? ez rengeteg érte :S

(#5) Gubro válasza RandomGosu (#4) üzenetére


Gubro
senior tag

Az € az euro jele...
Mindenesetre 600 ajro is eleg goromba ezert a telefonert.

(#6) Karma


Karma
félisten

Ez az ár: igazi finn trollkodás.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#7) Kumite válasza Gubro (#5) üzenetére


Kumite
aktív tag

Előrendelési ár. 2-3 hónapon belül simán esik 50ezer forintot. Meg az előretelepített dolgokért is ha becsülettel kicsengeti az ember a pénzt random OS-re a hozzá tartozó app storeból, akkor ott tart, hogy még plusz 30-50-et rákölt.

Szerk.: ennek ellenére drága, nem azt mondom, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#8) Sofian válasza Karma (#6) üzenetére


Sofian
őstag

Ez priceless... :D

(#9) Anulu79


Anulu79
addikt

Pofás darab.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz lehúzva. :D

(#10) Cramo válasza Karma (#6) üzenetére


Cramo
tag

Nem értem a nokiát...miért nem tudják elfelejteni azt a kijelzőfelbontást, ami úgy 2 éve kb. az 5800ban is volt? haladhatnának a korral szerintem, habár az AMOLED előrelépés...

[ Szerkesztve ]

Asus P5Q Deluxe, mtech 450w, 2Gb Crucial Ballistix Tracer LED 1066Mhz, E7200@3,6, HD 2900 Pro, X-Fi Extreme Gamer

(#11) Gabor113


Gabor113
tag

Mobilaréna stáb:

Lehet tudni esetleg hogy mikor lesz ennek a készüléknek tesztje Nálatok? Nagyon kíváncsi vagyok rá. Köszi a választ! :)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#12) Davidoff91 válasza Cramo (#10) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

ÓÓÓ...erre megvan az ideológia...ezt már én is kérdeztem egyszer. Az ok elvileg az, hogy a korábban megírt programok tökéletesen fussanak az újabb telefonokon is a megegyező kijelzőfelbontás miatt.Szerintem simán csak spórolás, hogy mindig ugyanazt a felbontást használják, így nem igényel ilyen irányú fejlesztést a symbian.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#13) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagyon bejön ez a telefon, persze az árától elsírtam magam, de ezt már megszoktam :)

(#14) Matthu


Matthu
aktív tag

Gyakorlatilag dobtak egy billt az N8 alá és gagyibb a kamera. Ezért nem szeretem mostanában a Nokiát mert azt hiszi, hogy ontani kell a telókat ahelyett, hogy valami egyedit csinálnának.

(#15) ClioRS válasza Gabor113 (#11) üzenetére


ClioRS
őstag

Még a megjelenés sincs meg, honnan tudnák a tesztet?

Egyébként nekem is bejön a telefon :K

(#16) ClioRS válasza Davidoff91 (#12) üzenetére


ClioRS
őstag

Mivel napvilágott látott egy 640*480-as felbontással rendelkező teló (E6) adatlapja, amin S^3 fut, így szerintem a te elméleted bukott ;)

(#17) Karma válasza ClioRS (#16) üzenetére


Karma
félisten

Nem hinném. Lehet az E6 inkább a Touch and Type-ra fog hasonlítani. Miért lenne pont egy E-szériés mobilnak jobb kijelzője, mint mondjuk a kommunikátornak vagy az X7-nek?

Bár azt is simán el tudom képzelni, hogy E6 csak jövőre lesz.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18) Gabor113 válasza ClioRS (#15) üzenetére


Gabor113
tag

Azért kérdeztem (illetve kérdezgetem) mert a GSMline-nál már volt egy teszt pár hónappal ezelőtt. Így hátha itt elérhető hamarosan.

http://www.youtube.com/watch?v=nmB7vIMIYBU

Ja és azért várom annyira mert gyönyörű ez a telefon, nekem pedig mindenképp QWERTY-s kell csak tapist nem bírom elviselni, még a legjobbat sem. (persze ez egyéni szoc prob :) )

[ Szerkesztve ]

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#19) Davidoff91 válasza ClioRS (#16) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Bukott is, meg nem is...Ez nem egy olyan egetrengető felbontásnövekedés, nem WVGA felbontású kijelzőt kapott az E6...Visszatérve az E7-re, nem akarok mindenképpen kötekedni, de 4 hüvelykhez kell a WVGA, nincs is miről beszélnünk.

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#20) ClioRS válasza Karma (#17) üzenetére


ClioRS
őstag

Mit nem hiszel?

Én nem mondtam, hogy nem lesz Touch&Type. Csak a felbontás miatt írtam ezt a példát, hogy emelhettek volna.
Ha van egy kis eszük, akkor nem várnak 2012-ig, elég messze van még az... Bár az E72 még most is minden igényt kielégít....

@Gabor113:
Igen, hasonló problémával szenvedek én is :)

@Davidoff91:
Lehet igazad van, de egy telefon miatt újraírni az összes programot? :U
Szerintem azért hagyták meg ezt, mert majd jó lesz a középkategóriában, a felsőben meg lesz MeeGo normális felbontással.

(#21) pumszli


pumszli
csendes tag

Azt a 9 óra beszélgetés és 20 nap üzemidőt kicsit soknak érzem.

(#22) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Vajon mikor írja be valaki, hogy androiddal kéne? :))

Csodaszép telefon, korrekt árazással biztos, hogy az üzleti szegmensben sikeres lesz

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#23) RandomGosu válasza Gubro (#5) üzenetére


RandomGosu
senior tag

upsz ezt elnéztem :B szám láttán kicsit megijedtem :P

[ Szerkesztve ]

(#24) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Sok sebből vérzik ez a teló. :O Miért nem raknak bele sztereó hangszórót, miért edof, miért csak 1200 mah-s az akku??? :F
Nekem a Galaxy S 1500 mah-ja kevés volt(szivárgott, és most szervízben van.)
Kinézetre nekem is bejövős, de ha belegondolok nemérné meg leváltani rá a Galaxy S-t. :(

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#25) leviske


leviske
veterán

Nem igazán értem, hogy miért nem eleve az Eszériával indították a Symbian^3-at. Erre a piacra pont tökéletes.

(#24) Gabi 8906: Egy üzleti telefon nem a kamerájával fog hódítani és még csak nem is a sztereó hangszóróival. Nem a Galaxy S piacán indul.

[ Szerkesztve ]

(#26) Gabi 8906 válasza leviske (#25) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Okés, de azért tanúlhatott volna ez az E7 pár dolgot az N97-től. :DDD (Hiszen majdnem testvérek, legalábbis kialakításos kinézetre..)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#27) Steven válasza Gabi 8906 (#26) üzenetére


Steven
addikt

Drága ... és 5800 után ... amíg nem lesz az összes nokia maemo linuxos vagy meegos addig tuti nem veszek... pfuj pfuj symbián .... de megutáltam....
JA és drága!:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#28) RootRulez


RootRulez
félisten

Nem adnék/tudnék adni ennyit egy telefonért. :( Ilyenem is majd csak használtan lesz pár év múlva, mint sok mindenem. :( (bár igazság szerint ilyenre nem is vágyok. :N)

:DDD

═════════════════════════════════════════

(#29) Tomcat


Tomcat
őstag

Remélem hogy minél hamarabb a kezeben tarthatok egy ilyet és az egyik N8-amat már le is cserlem rá az aktív használatban. Tehát várjuk szeretettel!

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#30) lmisi


lmisi
senior tag

Úgy csinál a Nokia mintha Minden más gyártónak nem lenne biznices telefonja, jobb kezelőfelülettel. Így kissé nevetséges az árazás. Persze az új telefonra várók hardcore biznices nokiások 60% megveszi majd, de a szokásos 30%-os bukta meglesz (10% marad a 3 éves készülékénél). Új belépők-rajongók meg nagyítóval sem.
Eszméletlen, ezek még abban a korban leledzenek, amikor nokiéknak több mint 50% részesedése volt az okostelefon piacon.
A maemo-meago vagy mifene platformokkal konkréten nagy baj lehet mert 2éve csak beszélnek róla és csak egy vérszegény eladásokat produkáló készüléket sikerült kiadni ez ügyben. Azért a híres gatyába psielős hasonlattal élő ex ms guru kiverhetne már valami androiddal tényleg versenyképes cuccot vagy bezár a bazár. Hasonló sorsra jut mint az Ericson, csak nem Sony-...., hanem ZTE-Noki :(((

(#31) Gabi 8906 válasza Steven (#27) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Nekem nincs nagy bajom a Simbiannal. Elavult, de megszokható. Viszont ez a teknológia amit most ők februárba 160.000 Ft-os áron piacra akarnak dobni....Igaz lehet azzal magyarázni hogy üzleti teló, ebbe nem kell nagy multimédia...De az N97 fejlettebb verzióját már várom. Nagyon bejött nekem ez a forma. Jó volt rajta filmezni(amikor még a konvertált filmek világában éltem. :)) ) meg sztereós volt. :C

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#32) D@niel


D@niel
addikt

E7 GSM Online video

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#33) evetke válasza Davidoff91 (#12) üzenetére


evetke
csendes tag

Mondj egy Android telefont, aminek nagyobb a felbontása, mint 800x480...

2003-11-03 22:14 óta "újonc"...

(#34) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem értem miért adják aranyáron. Jó "kis" telefon lesz ez de ezzel az árazással nem kevés vevőt buknak.

(#35) AS válasza D@niel (#32) üzenetére


AS
félisten

Ezt a csúcs sebességet...... :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) Karma válasza evetke (#33) üzenetére


Karma
félisten

Meizu M9.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#37) zeg válasza evetke (#33) üzenetére


zeg
senior tag

Gőzöm sincs van-e nagyobb felbontású androidos, de a nokia fejlesztési ütemét a tucatnyi gyártó hamar beéri.
Az iphone4, mely valamikor tavaly nyáron került a paicra, 960x640-es kijelzővel bír.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#38) lmisi válasza evetke (#33) üzenetére


lmisi
senior tag

Motorola Defy, Droid, Droid2

(#39) Steven válasza Gabi 8906 (#31) üzenetére


Steven
addikt

hát szerintem ez egy vicc 50 papírt ér meg ,többet nem...2-3 éve ua azt tolják le az emberek torkán csak más más köntösbe...

egyedüli fejlesztés az n8 volt az is csak kamerába tudott érdemlegeset felmutatni

Valós fejlesztéseket akarunk!
Ernősebb HW-t ,n8 kamerát ,nagyobb felbontású kijelzőt, meegot vagy maemot a népnek és persze kenyeret! ;]

más:

Ami tetszik és fasza az az ovi suit ! A motorola szoftvere egy rakás szar ahhoz képest...
samsung szintén fos... többiről nincs összehasonlítási alapom...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#40) evetke válasza Karma (#36) üzenetére


evetke
csendes tag

Akkor én is mondok egy Nokiát, ami nagyobb, mint 640x360, és több mint 1 éve piacon van:

N900 (800x480)

2003-11-03 22:14 óta "újonc"...

(#41) AS válasza evetke (#40) üzenetére


AS
félisten

De az Megoo rendszerű az más. Az lehet 2011-ben nekik még 1 ütőkártya.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#42) r4z válasza Valentino K. (#22) üzenetére


r4z
nagyúr

Sajnos nem tudom ezt írni, mert ez Androiddal se kéne...

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#43) keIdor válasza AS (#41) üzenetére


keIdor
titán

Maemo

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#44) Duree


Duree
veterán

Amit az LG optimushoz irtam az itt is megállja a helyét,nálam egy sz@ros telefon ne kerüljön 200 ezer forintba,ráadásul nokia ami eleve magasabb árszinten van mint a hasonszörü konkurensek

duree54

(#45) joey04


joey04
titán

Vicces ár, főleg átnézve mai a LG hírre. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) Arthuro_Adam válasza AS (#35) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Tavaly októberi az a videó.

(#47) B1T3 válasza Matthu (#14) üzenetére


B1T3
addikt

Pont, hogy nem ontja a telefonokat, alig van Symbian^3-as, míg Androidosba belefulladni. :U

(#48) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Khm, 640x260 pixeles felbontás (4 hüvelyken), 680 MHz órajlű ARM11 proci, fixfókusz, mindezt 2010-ben, amikor a konkurencia 1 GHz-es procikat használ, a Galaxy 3 szintű, belépő okostelefonokban is autofókusz van. Hoppá, a tervezett 2010-ből 2011-lett, a konkurencia kétamgos procikkal támad, és a Nokia még mindig ezt akarja eladni. És akkor a Symbianról még nem is beszéltünk.

Xperia mini pro 4.0.4

(#49) johny dragon válasza B1T3 (#47) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Jó, de az Androidot "kicsit" többen használják.

Xperia mini pro 4.0.4

(#50) Misály válasza johny dragon (#49) üzenetére


Misály
addikt

jah, pont ezert:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.