Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyuribácsi88

De rondák ezek a mindenféle színben pompázó alaplapok :(((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2) HuMarc válasza gyuribácsi88 (#1) üzenetére


HuMarc
addikt

Én nem értem, hogy minek ilyen-olyan színezés, meg minden, úgysem azt fogod nézni, hanem a monitort...

(#3) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Az a 64G-s szupergyors memkari elég erős áron elérhető. Akinek van egy kis esze kintről behozza 20 alatt és pont. Sandisc 64G class10 16-18k.

(#4) Sunnam válasza gyuribácsi88 (#1) üzenetére


Sunnam
tag

Megeloztel, szerintem is irto rondak ezekkel a piros foglalatokkal.

Egy ilyen csomagkihordo holgyet meg egy teara is behivnek. :B

(#5) rudi válasza Kolondrum (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Egy dologgal viszont vigyázni kell a külföldi (de minden bizonnyal hazai) memkártya vásárlásnál, különösen DealExtreme, kínai eladós eBay és hasonló forrásoknál: előszeretettel hamisítják őket.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) JanR válasza HuMarc (#2) üzenetére


JanR
addikt

Hidd el, hogy igen is sokat számít :) Egy alaplap gyártónak pedig mindenki igényét figyelembe kell venni, ha sikeres eladásokat akar.

Amit nem értek, hogy egy Asus, vagy egy MSI miért nem bír egy jó tuningos mATX lapot gyártani, amin van PCI foglalat - valahogy mindenki lehagyja..

Az asus x note pedig szuper, pont egy ilyen gépet kerestem egyik ismerősömnek :R

(#7) HuMarc válasza JanR (#6) üzenetére


HuMarc
addikt

De kinek? :F Még mindig nem értem.

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

Végre kerül Trinity egy kompaktabb, hordozható gépbe, remélem az Edge-ekben is előfordul majd! Erre való, így kell csinálni, kéne nekem is! :C

Az X201E is bejövős lenne, de kérdés, hogy a 2gb ram bővíthető-e? A specifikációiban alaplapra szerelt, azaz onboard memória szerepel, és ez egy kis aggodalomra ad okot.
Érthetetlen, hogy egy ilyen filléres dologgal hogyan cseszhetnek el egy működőképes koncepciót... :W

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#9) JanR válasza HuMarc (#7) üzenetére


JanR
addikt

Moddolóknak, olyanoknak akik adnak a belső szín egyensúlyra, na meg ott vannak az olyan emberek, akik plexis házzal virítanak - legnagyobb részüknek fontos a látvány. Na meg én is ilyen vagyok :) Ezek ilyen felesleges ficsőrök, de ettől még vagyunk és számít ez is.

Például egyik régi gépem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#10) Angel1981


Angel1981
veterán

"Február elején újabb szállítási akcióval kedveskedik vásárlóinak a PCX.hu webáruház. Minden 50 000 forintot meghaladó vásárláshoz ingyenes házhoz szállítást biztosít."

És ilyen csajszik fogják kihozni a cuccost, mint a képen, mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#11) HuMarc válasza JanR (#9) üzenetére


HuMarc
addikt

Hú ez jól néz ki :D Egyébként sejtettem, hogy a moddolóknak számít, és akkor már más színben felesleges is kiadni, mert másnak úgyse számít :D

(#12) hunace válasza Angel1981 (#10) üzenetére


hunace
tag

hasonló lesz csak kicsit nagyobb lesz a bajsza :D

(#13) Kolondrum válasza rudi (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ebben igazad van! Bár bízom abban aki megrendeli nekem.

(#14) JanR válasza HuMarc (#11) üzenetére


JanR
addikt

Köszi :R

(#15) eldiablo válasza Kolondrum (#3) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Így van UHS-I 32Gb-os SanDisk Micro SDHC káryám alig 5000Ft-ért. :))

(#16) Kolondrum válasza eldiablo (#15) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ugyan ez 64-esből 16-20 között elérhető. Az valódi.

(#17) #98593280 válasza HuMarc (#2) üzenetére


#98593280
törölt tag

Én értem és egyetértek Gyuri bácsival. Csúnya ez a sok Biostar-os piros foglalat. Amúgy tényleg egész jó árban vannak. Grafikus BIOS és ventivezérlés milyen ezeken, tudja vki?

(#18) flash- válasza rudi (#5) üzenetére


flash-
veterán

a hamis is általában ugyanazon a gyártósoron készül amin a világmárkák..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#19) eldiablo válasza Kolondrum (#16) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ami nekem van, az is eredeti. Amazontól van.

Egy ilyen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#20) tal-garius válasza JanR (#9) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Én akkor már valami márkásabb lapot vennék ha moddingolnék. Pl. Sabertooth stb. Lenne értelme gyönyörködni benne. Itthon full kék a gépem belül. Kék lap, kártya, ledes világítás pár helyen. Csak kár hogy nem plexis a házam, meg ne lenne eldugva.

(#21) ceripapa


ceripapa
aktív tag

biostar alaplap ahogy nézem nem tudja a crossfire-t ? :D vagy csak lehet én nem látom rá a supportot ?:D

mert ha jól tudom AMD A85X Chipset -je tudja, de fel lehetne tűnteni akkor a honlapon is :D

[ Szerkesztve ]

(#22) Kolondrum válasza eldiablo (#19) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akár innen is meg tudom rendelni. Terven van pár hónap múlva. Ezt a típust biztosan megeszi a 808 Pv. A class 4-re 9 másodperc alatt ment egy 100%-os képet. Beépített memóriába meg 3 alatt. Ezért kell a class 10 és állítólag gyorsabb is vele a teló.

(#23) Apika


Apika
Közösségépítő

A képet nézve megjött a kedvem a PCX-től rendelni 50.000.- forint felett! ;)

(#24) Kolondrum válasza Apika (#23) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez volt a céljuk. Most morzsolja a kezét, hogy bejött a terv. Megcsillan a dollár a szemükben.

(#25) tajcsi


tajcsi
senior tag

Miért fárasztanak az alaplapgyártok ilyen fos dizájnal...de komolyan miért kell ezt???Tényleg senki nem gondol arra, hogy valakinek 2 grafikuskártya, egy satkártya meg esetleg hangkártya is vana gépbe?? :W :W

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#26) janos1988


janos1988
addikt

Az Egreat H5 az M5 típusra mutat ami A7-es procit tartalmaz 4.1-es androiddal.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#27) eldiablo válasza Kolondrum (#22) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nekem is ezért kellett. EVO 3D-ben, fostos 720p-s videónál 4-5 perc után elkezdett belassulni a 16Gb-os Samsung CL10-es kártya és néha megakadt a videó. Ezzel a kártyával viszont nem jelentkezett a hiba.
E90-ben viszont hibátlanul teljesített a Samsung is. :DDD

(#28) Apika válasza Kolondrum (#24) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Csak az a baj, hogy nem ő fogja kiszállítani, főleg nem ebben a hidegben...

(#29) Mercutio_ válasza AxBattler (#8) üzenetére


Mercutio_
félisten

Acer/Asus 11,6-12,1"-os házakban is jöhetne a Trinity végre, de hírét se hallani :(

X201-nél még mindig nem derült ki fix vagy cserélhető a memó :F

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30) #98593280 válasza ceripapa (#21) üzenetére


#98593280
törölt tag

A CFX-et tudja az A75 is. Bár szerintem ha már CFX-et épít vki, akkor 2 db dVGA kártya hajtásához erősebb proci kellene, mint sem egy A10.

(#31) HuMarc válasza Apika (#28) üzenetére


HuMarc
addikt

Tegnap a kinti hőmérő "csak" 18 fokot mutatott °C-ban. :U Hideg? Oké az napon volt. Most árnyékban 9 °C van.

(#32) Kolondrum válasza Apika (#23) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én meg szoktam mozdulni ha kell valami. Mi az a 30km?

(#33) Apika válasza HuMarc (#31) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ahhoz a szerkóhoz azért hideg van...

SymbianOS : Én is személyesen intézem a vásárlást...

[ Szerkesztve ]

(#34) Kolondrum válasza Apika (#33) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ja értem már a HSZ-t. :B

(#35) Gzolo


Gzolo
senior tag

Vajon az Egreat és a MyAudio Android stick le tud kezelni egy 1,5 terás NTFS vinyót? Mert ha igen, elég jó kis torrent és médiaeszköz lehetne belőle egyben :DDD

(#36) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Nekem ugy tunik, hogy a H77MU3 modellnek 2 "hosszu" es 2 "rovid" PCI Express csatoloja van.
Amugy mennyire hulye egy atlagos PH olvaso? Hosszu/rovid... Miert nem rogton 3 piros es 1 fekete?

(#37) T_Stark


T_Stark
őstag

Na végre jönnek Trinity-s notik emberibb áron, 15,6" alatti méretben. El sem hiszem.

(#38) ESP válasza Kolondrum (#13) üzenetére


ESP
senior tag

És az miért jó?

Nem ő küldi a terméket.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#39) Kolondrum válasza ESP (#38) üzenetére


Kolondrum
félisten

Való igaz, de aki ezzel régóta foglalkozik annak van fogalma arról honnan szabad rendelni.

(#40) Silentfrog válasza Angel1981 (#10) üzenetére


Silentfrog
veterán

Lehet,hogy a ruci ugyanez lesz de szőrös 120 kilós emberkék lesznek benne ,hisz a futárok mindig férfiak.
Én még fizetnék is érte,hogy ne ők hozzák ki az árut! :DDD

(#41) vjozsef válasza Silentfrog (#40) üzenetére


vjozsef
senior tag

Butasag ilyet kijelenteni! GLS-nel van noi futar is!

(#42) Silentfrog válasza vjozsef (#41) üzenetére


Silentfrog
veterán

Akkor tőlem félnek,mert itt még sosem volt hölgy futár. :)

(#43) NorbeArt válasza Reinhardt (#36) üzenetére


NorbeArt
csendes tag

Megelőztél, de nekem is feltűnt, hogy 2 PCI-E csati van a lapon, és nincs "hagyományos" PCI.

(#44) epityesz


epityesz
aktív tag

Tényleg ritka rondák ezek a lapok :(((

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#45) ceripapa válasza #98593280 (#30) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Még gondolkozom a dolgon , 2 opcion van: 1, richland gcn alapú lesz akkor richland-s 6700 +7770 ha nem akkor valszeg 5700 +6670, de a cross(mivel ez is cross kötés :]) kezelés akkor is kell hogy supportolja az alaplap amire mint írtad az A75 is képes :] csak fel lehetne tüntetni xD mert hiányos a lelki ismeretem ilyenkor.

(#46) #65675776


#65675776
törölt tag

Szóval az AMD-s alaplapokat már nem is szabad bővíteni?

(#47) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ha rendelek valamit a PCX-ből, akkor tényleg az a néni hozza ki?

(#48) DonDennis


DonDennis
senior tag

valakinek van ilyen HDMI tv-s androidos kütyüje? Mert elégé jól hangzik meg az ára is baráti kérdés hogy ez tényleg olyan jól működik mint ahogy írják.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#49) kenand válasza DonDennis (#48) üzenetére


kenand
veterán

Kínából 50-70 USD, kár érte ilyen sok pénzt adni

(#50) ronson válasza vjozsef (#41) üzenetére


ronson
őstag

A DPD-nél is van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.