Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

"pozitív fogadtatásban részesült tavaly a SteamVT platformhoz kapcsolódó Vive VR szemüveg"
Kis hiba.

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

Ez húzós így.

(#3) pakriksz


pakriksz
őstag

Tipp: poresznél nem kell erőmű hozzá, hiszen az csak egy video :DDD

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#5) Xaels


Xaels
félisten

A piacon ez a legkomolyabb eszköz, de több mint valószínű, hogy a legdrágább is lesz.

"Yes, smartphones are important, but to create a natural extension to other connected devices like wearables and virtual reality is more important," she said. - Az Androidcentral-ról idéztem ahol Cher Wang-ot idézték... Ennek fényében ha idén is erre tesznek fel mindent, mint részben tavaly is akkor elmehetnek oda ahova gondolom. Ez nem fogja őket pozitív irányba billenteni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Pár kép lehetett volna.

(#7) Garada


Garada
őstag

700 euró? Túlzásnak érzem egy oculus mellett azt hittem a valve azétt beleszól egy jobb árazásba a siker érdekében.

(#8) sgery válasza Garada (#7) üzenetére


sgery
őstag

"Az árakat, illetve a kapcsolódó számítógép alapvető rendszerkövetelményeit a HTC és a Valve még közölte"

Igaz, hogy a szerkesztő kihagyta Nem szót, de valóban nincs még ára.
Az oculus 700 euró.

Woodman már megvette a 3d kamerát? :D

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#9) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Amíg nincs árazás "hagyjukmá". Szerintem csúsznak vele.

(#10) s3nsitivity válasza BazsiBazsi (#9) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ez már a csúszás. :DDD
Sokkal korábban tervezték piacra dobni.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#11) sagit válasza Garada (#7) üzenetére


sagit
addikt

Nem éppen olcsó de ha mondjuk azt nézed pl. hogy egy aktuális iphone drágább, pedig az "csak" egy telefon, ( és istentudja hány milliót adnak el belőle évről évre) akkor már emészthetőbb ez az összeg. Ettől függetlenül 1-2 gen. és jóval olcsóbb lesz szvsz.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#12) Xaels válasza sagit (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Azért az okostelefonnal tudsz elég sok mindent míg egy ilyennel kitörölheted a feneked ha nincs meg hozzá a kiszolgáló hardver.

Egyébként nemrég olvastam, hogy akár $1500 is lehet a Vive

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) sagit válasza Xaels (#12) üzenetére


sagit
addikt

Ki vesz ilyet hozzá való vas nélkül? 1500 dodó rengeteg, 700 eurót kifizetnék az oculus-ért. Elöbb a 770-et 970-re kell upgradelnem.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#14) Xaels válasza sagit (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Hidd el lesznek olyanok... Vagy ha nem veszik meg akkor kapják egy hozzá nem értő rokontól stb... Meglátjuk mennyi lesz a vége, Itt olvastam elsőnek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) Sebestyen01 válasza Xaels (#12) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Olvastam én is, gondoltam hogy több lesz mint az oculus... Lézeres érzékelő kontroller beépített cam etc. Sokkal fejlettebb mint az oculus, csak kérdem én hogy ha egy csőd szélén álló vállalat profitot akár olyan eszközzel aminek most kellene elterjedni miért nyit fel millió forintos áron? Nálunk ez 1500 euró, ezt már Megerzi egy német dolgozó bér is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.