Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Szép lesz ez a teló :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) MikeWazowski válasza jacis (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az tuti.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3) GSP


GSP
aktív tag

Végre egy jó kis Sony.

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#4) gyerecske válasza jacis (#1) üzenetére


gyerecske
senior tag

A szépségükkel általában nem is szokott gond lenni. :)

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#5) #16820480 válasza GSP (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Xperia 1 és 5 is már elég jó telefonok lettek, ez is jónak ígérkezik.

(#6) Hopkins95 válasza jacis (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Bár csak a telefonnal készült fényképek is ilyen szépek lennének, mint maga a teló...mert addig annyiért, amibe kerülni fog, van jobb vétel. :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) Garada


Garada
őstag

Számomra a hagyjuk kategória.
Rég elvesztette nálam a régi fényét a gyártó.

(#8) Smiro válasza Garada (#7) üzenetére


Smiro
senior tag

A baj, hogy rettenetesen túl vannak árazva. Régen is a drága kategória volt, ma viszont technikailag nem tudnak újat hozni, ami a nagy árat megérné. Korábban mondjuk hidegben kézmelegítőként, vagy belső zsebben radiátorként jól funkcionáltak ;]

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Az LG is a visszakapaszkodásban bízik. Olvastam egy hírt, miszerint 2021-re vissza akarnak kerülni a térképre. Meglátjuk!

A Sony-ról legalább csinál is valamit. Bár tényleg értékelhetetlenül drága a csúcs kategória alatti készülékek. Gondolok itt az Xperia 10 családra.

(#10) pit stop


pit stop
addikt

Xperia 5 is túl drága szerintem. Talán ez majd lejjebb nyomja árát.
180 körül normál garival sem lenne bestbuy de én oda lőném normálesetben.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#11) Schuler888


Schuler888
senior tag

Azta, ilyenkor amikor olvasok 1-1 arvalkodo sony cikket, mindig beugrik, amikor nagy arccal kijelentettek, hogy ok lesznek az elsoszamu androidos gyarto... es ennek iden pont 10 eve...hat nem jott be.. egy top10be valo beleferesbe is orulnenek :U

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#12) laci_csk válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


laci_csk
senior tag

ezt minden sony-s cikkhez odairod? vagy csak amikor megke'rnek ra?

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#13) forgonati válasza laci_csk (#12) üzenetére


forgonati
őstag

Mondjuk igaza van, gagyi a kamerájuk. Talán addig még elmegy, míg nem veted össze egy ugyanolyan árú cuccal másik gyártótól.

Keelah Se'lai!

(#14) #72645760 válasza forgonati (#13) üzenetére


#72645760
törölt tag

Dehogy gagyi. Nem értesz hozzá ezt is tedd hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#15) Szakiii válasza #72645760 (#14) üzenetére


Szakiii
addikt

Pedig sajnos, elmarad a többi hasonló áru telefonhoz képest. Btw. honnan veszed hogy nem ért hozzá? Mert más a véleménye? :F

(#16) #16820480 válasza forgonati (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

S10e-ről váltottam Xperia 5-re, nincs érezhető visszalépés kamerában. Ami gagyi, az például a Oneplus.

(#17) #72645760 válasza Szakiii (#15) üzenetére


#72645760
törölt tag

Értem akkor a te szakmai véleményed is az hogy gagyi. :C

(#18) gyerecske válasza #72645760 (#14) üzenetére


gyerecske
senior tag

Pont ez a baj, hogy érteni kell hozzá, míg más gyártóknál automatán is tudsz jobb képet lőni tudás nélkül is.Egy mobilnál pedig ez lenne a lényeg, nem az hogy állítgassam manuálban.

Megjegyzem nekem személy szerint bőven elég az XZ2C fotós tudása is, amire használom , a többire ott van egy Sony ILCE .

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#19) Enci1983 válasza Schuler888 (#11) üzenetére


Enci1983
senior tag

Erről nem olvastam soha, tudsz linket küldeni erről a kijelentésről?

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#20) Hopkins95 válasza laci_csk (#12) üzenetére


Hopkins95
addikt

Oda, mert régen a Sony(Sony Ericsson) telefonoknak volt a legjobb kamerájuk. Továbbra is szégyennek tartom, hogy a mobilos szenzorok legnagyobb beszállítója nem képes/hajlandó a versenyképes, legalább többiekével megfelelő kamerával ellátni. :U Pedig szívesen vennék Sony-t, de én ennél többet várok tőlük.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#21) Enci1983 válasza Hopkins95 (#20) üzenetére


Enci1983
senior tag

Ne haragudj, de nettó hülyeségnek tartom ha valaki emiatt nem vásárol telefont. Galériád van, vagy kiállításaid? Amire kell, bőven elég. Olyan indokokkal mint rossz anyaghasználat, kevés üzemidő, szegényes támogatottság, gyenge hangminőség vagy rossz RAM kezelés egyetértenék, persze nem az Xperia mobilokról beszélek most, hanem úgy kollektíve, de ez, hogy neked fontos a jó minőségű kamera, és a te elvárásaid nem elégíti ki? Honnan tudod ha nem is használod? Ilyen olyan tesztekből? Ennyi erővel menj be egy írószer üzletbe és kérj olyan ceruzát ami szépen rajzol..... Aki valamennyit ért hozzá az tudni fogja kezelni, aki nem, annak meg oly mindegy.....

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#22) Hopkins95 válasza Enci1983 (#21) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én rendszeresen használom a mobilom kameráját. Tavaly nyárig minden kirándulásomon azzal fotóztam, míg ősszel vettem egy Panasonic Lumix GX9-et. De ha csak kimegyek a városba egy estére vagy elmegyek pl. síelni ahova nem viszem magammal a fényképezőgépem a hátizsákban, akkor is elvárom a telefonomtól, hogy a lehető legjobb képet csinálja, sötétben meg pláne. Ezért van jelenleg Nexusom, következőnél meg szintén szempont lesz. Régen Sony Ericssonom volt, mert akkor annak volt az egyik legjobb a kamerája.

Amúgy nem lenne még ezzel sem gond, de akkor ne is árazzák be csillagászati áron a telefonjaikat. :U Akarnék én Sony-t, mert a 21:9-es cinemwide kijelző nekem igen bejön, olyan a monitorom is, csak hát az ár meg a kamera...és még a jacket is elvette a Sony :(((

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#23) Enci1983 válasza Hopkins95 (#22) üzenetére


Enci1983
senior tag

Én beruháztam egy Xperia™ 5 készülékre nem rég, nem csalódtam. A jack mondjuk kicsit hiányzik de van átalakító hozzá. Ár pedig hát igen, viszont ha azt nézem, hogy a többi cég mennyiért adja a felsős készülékeit, úgy, hogy semmi egyediség szinte nincs benne, mindet szenzorsziget vagy luk csúfít, ráadásul a kamerára kihegyezett készülékeikre nem tudnak tenni egy fizikai exponáló gombot, akkor úgy érzem hogy megérte az árát. Támogatás nagyon jó, rendszeresen jön és még egy főverziót biztos meg fog kapni. Tényleg remek kis készülék.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#24) Schuler888 válasza Enci1983 (#19) üzenetére


Schuler888
senior tag

Mint irtam 10 eve volt mar, ha bem koveted regota a telkommunikaciot vagy a sony(akkor meg ericsonnal valo) tenykedeset nem csoda ha kimaradt, de elokerestem neked.
[link]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#25) Enci1983 válasza Schuler888 (#24) üzenetére


Enci1983
senior tag

21 éve már, hogy követem, dolgoztam is 5 évig benne, illetve az elmúlt 5 évben foglalkozom is vele, de ezzel nem találkoztam soha. Köszi! Ha azt nézzük lehettek volna elsők is, csak mindig elrontották. Ott volt például a lehetőség az első androidos mobilra, de elutasították, mert az Xperia nevet nem adták hozzá, így a Google a HTC-t választotta. Aztán 2013-ban, a harmadik helyen voltak, a Z széria sokat dobott rajtuk, de aztán teljesen átláthatatlan lett az egész paletta, elmaradtak frissítések, a hibákat nem javították és újra kezdtek lecsúszni. Hibát hibára halmoztak, pedig ott lehetnének az élmezőnyben. Most már hiába igyekeznek, nem tudnak vissza kapaszkodni. Ahogy az LG és a HTC sem.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#26) laci_csk válasza forgonati (#13) üzenetére


laci_csk
senior tag

most akkor a kamera a rosz vagy az ara? ha olcso lenne akkor szuper kamera lenne? ez nagyon okos gondolkozasmod, az ara hatarozza meg a minoseget... :W

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#27) Hopkins95 válasza laci_csk (#26) üzenetére


Hopkins95
addikt

Van olyan, hogy ár-érték arány. Tudod amit a mobilarénás tesztekben a végén a plecsninél figyelembe szoktak venni. Nincsen rossz telefon, inkább csak rosszul árazott telefon. Ez az, amit a Sony az utóbbi időben nem talál el. :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#28) #16820480 válasza Hopkins95 (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk ha egy árban lenne egy S10-zel, én az X5-öt választanám. Adatlap alapján még nem biztos, de használat után simán. És igazából nincs is nagy eltérés árban, ha nem valami sufni garanciásat nézel (úgy van kb 10-15 ezer forint előnye a Samsungnak, ami fél évvel régebbi modell).

(#29) Hopkins95 válasza #16820480 (#28) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mi baj volt az S10-zel? Látom amúgy, hogy mostanra valóban nincs nagy eltérés az árban a kettő között.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#30) #16820480 válasza Hopkins95 (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

Főleg, amiket itt leírtam. Illetve ebből a hálózati gond nem nagyon jelentkezett az utóbbi kb 2 hétben, de addigra már meg volt rendelve az Xperia.
Illetve mivel nekem S10e volt, így az 50mm ekvivalens kamera is hiányzott néha. A képernyő is jobbnak tűnik, Galaxy-n sötét témával volt egy ilyen lilás utánhúzása (motion blur?), ennél még nem tapasztaltam. Van kamera gomb külön, ami kellemes extra, akksi érezhetően jobb (főleg készenlétben). Fotóban egyáltalán nem rosszabb, sőt, szerintem néhány helyzetben akár jobb is, bár ezt nem teszteltem egymás mellett, de egyáltalán nincs hiányérzetem az S10 kamera után (arra OP6-ról váltottam, na ott volt egy hatalmas ugrás előre).

(#31) Hopkins95 válasza #16820480 (#30) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi, ez érdekes. Az üzemidőt meg a kijelzőt tényleg nem gondoltam volna. Mondjuk én még mindig túlárazottnak tartom, de oké, végül is ezek legitim dolgok, amiket említettél.

Amiért még haragszom a Sonyra, mert a középkategóriában nincs egy épkézláb ajánlatuk. Illetve ott is gyakran túláraznak. A másik dolog meg a jack csatlakozó elhagyása, de ezt már említettem.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#32) gyerecske válasza Hopkins95 (#31) üzenetére


gyerecske
senior tag

A jack csatlakozó elhagyásán nem értem miért problémáznak ilyen sokan még mindig.A jövő egyértelműen a vezetéknélküli rendszereké, a többi gyártó is sorban hagyja el vagy el fogja hagyni.
Ha pedig mindenáron használni akarod , akkor filléres átalakítóval meg lehet oldani.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#33) #16820480 válasza Hopkins95 (#31) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát igen, a 10-es széria nem volt olyan jó ajánlat, de talán majd idén azt is sikerül nekik kicsit gatyába rázni.
A jack tényleg nem ideális, de idén nem lesz már olyan felső kategóriás telefon, amin megmarad, szóval ez is inkább egy általános bosszúság, nem gyártóhoz kapcsolható annyira.

gyerecske: Arra az egy darab fülesre, amit mondjuk út közben használok még oké a vezeték nélküli megoldás, de ha mondjuk néha mással is hallgatnám, vagy csak bedugnék egy headsetet telefonálni, vagy autóban is használom, vagy csak simán lemerült a vezeték nélküli cucc, akkor kényelmes, ha be tudom dugni közvetlen a telóba, és nem kell mellé átalakító minden egyes termékhez, ami vagy nálad lesz, vagy nem, meg a minősége is kérdéses (fene tudja a kínai átalakítók simán passthrough megoldásúak-e vagy van bennük DAC chip is). Arról nem is beszélve hogy a fenti néhány helyzetben ha mind vezeték nélkülit akarsz használni, akkor az dob néhány tízezer forintot a költségeken.

(#34) Hopkins95 válasza gyerecske (#32) üzenetére


Hopkins95
addikt

A jövő egyértelműen a vezetéknélküli rendszereké

Az Apple szerint ja...köszi, én megmaradnék az eddig bevált vezetékes, költséghatékony rendszereknél. Ezzel a vezetékmentes bohóckodással is csak arra megy ki a játék, hogy a gyártók eladhassák neked a 30+ ezer forintos fülhallgatóikat. Amúgy nekem már volt nem egyszer úgy is, hogy egyszerre töltöttem a powerbankról és zenét is hallgattam és mindezt mindenféle speciális átalakító nélkül. :U

(#33) sheratan Pedig épp a Sonynál járta nemrég az a hír, hogy visszatérhet a jack. Én bízom benne, remélem megjön az eszük. Hisz a Sony volt szinte a jack atyja a Walkmannel...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#35) #16820480 válasza Hopkins95 (#34) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az még szerintem csak fan render volt, nem hivatalos cucc, de majd meglátjuk hamarosan. Azért kicsit morci lennék, ha már megvettem az 5-öt, nem akarok mostanában megint újítani :D Meg már rendeltem hozzá egy rakás kiegészítőt is.

(#36) gyerecske válasza Hopkins95 (#34) üzenetére


gyerecske
senior tag

Nem csak az Apple szerint.
De nem vitatkozom, van aki ragaszkodik a régi jól bevált módszerekhez.
Nekem személy szerint sokkal kényelmesebb, hogy nem kell a vezetékekkel bajlódni , nem akad be pl. edzés közben sehova stb.
Negatívumként én mondjuk inkább a hangminőséget említeném meg. :)

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#37) Hopkins95 válasza gyerecske (#36) üzenetére


Hopkins95
addikt

Kényelem szempontjából jobb lehet, tudom én. Anyámnak mi is karácsonyra ilyen vezetéknélküli fejhallgatót vettünk a tabletjéhez, mert ő olyat akart. Kipróbáltam én is és nekem is bejön. Én kicsit megrögzött vagyok ami a régi dolgokat illeti, nehezen tudom elengedni a bevált dolgokat. :)

A vezetéknélküli Earbudsok viszont hülyén néznek ki, de ez magánvélemény. Olyan, mintha ollóval levágták volna róla a vezetéket, valahogy olyan bénán néz ki.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#38) gyerecske


gyerecske
senior tag

Na igen érthető ez is.
Az lenne a legjobb, ha össze tudnánk állítani személyre szabottan egyedileg a saját igényeinknek legjobban megfelelő mobilt, mint egy jó hamburgert. :D

Azok a fülbedugós kis cuccok nekem sem jönnek be.Üzemidőben is sokkal gyengébbek.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#39) #16820480 válasza gyerecske (#38) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehetne, csak akkor kb 1 millió felett lenne egy telefon ára, mert nem lenne a sorozatgyártásból adódó olcsóság sem.

(#40) gyerecske válasza #16820480 (#39) üzenetére


gyerecske
senior tag

Nyilván csak egy utópikus feltételezés volt a részemről. :)

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#41) Hopkins95 válasza gyerecske (#38) üzenetére


Hopkins95
addikt

A Google Project Ara éppen ilyen céllal indult, de mint sok más projektet, ezt is kinyírta a Google.

Szerintem azért nem lenne olyan drága a telefon, mint Sheratan állítja, mert most is lehet venni aliexpressen meg más oldalakon alkatrészeket telefonokhoz relatív olcsón(kivéve a display, de az a telefon egyik legdrágább része).

Én inkább azért vagyok ezen kiakadva kicsit, mert a Oneplus még csinált közvéleménykutatást is az interneten, ahol a felhasználók 88 százaléka számára fontos a jack, ennek ellenére nem raktak bele jack csatlakozót.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#42) #16820480 válasza Hopkins95 (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

Sundar nyírta ki ezt is, ahogy a legtöbb olyan projektet, ami nem tetszett neki, és/vagy nem hozott közvetlen hasznot. Amióta ő a CEO, egy unalmas és profitra hajtó cég lett a Google, minden innovációt kigyilkolt :(

Alkatrészeket lehet, össze is pakolják a kínai (hulladék)gyártók fillérekért, de aztán nézd meg az eredményt :U Pocsék minőség, pocsék összeszerelés, szoftveres támogatás teljes hiánya. Egy jó kamera nem azért drága mondjuk, mert maga a modul drága lenne a telóban, hanem mert meg kell írni hozzá egy olyan képfeldolgozó algoritmust, ami szép képet képes előállítani. Ahogy mondjuk laptop alkatrészeket is lehet igazából kapni, de mégsem tudnál összerakni egy minőségi darabot otthon, megtervezni a hűtését, stb.

(#43) Hopkins95 válasza #16820480 (#42) üzenetére


Hopkins95
addikt

Azért ők is tudnak nagyon jó termékeket gyártani, tesómnak OnePlus 7T Pro van, valami szuper telefon, aztán volt kezemben Huawei P30 Pro, tesómtól átveszem a régi Honor Play telefonját, az is remek készülék és nincs panasz se az összeszerelésre, se a szoftverre(-kamera). Ami meg a szoftveres támogatást illeti, hamarabb megkapja a Huawei a frissítéseket, mint egy Samsung. :U

Normális képfeldolgozó algoritmust meg nagyon kevesen tudnak csak írni, köztük a Sony sem.

Én inkább azt látom, hogy a kínai gyártó kiváló ár érték arányú telefonokkal árasztják el a piacot. Na és a többiek erre nem tudnak érdemben reagálni...a Samsung megpróbálta még prémiumabb külsőbe csomagolni a középkategóriás termékeit, na de milyen áron...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#44) #16820480 válasza Hopkins95 (#43) üzenetére


#16820480
törölt tag

Most nem rájuk gondoltam, hanem a tényleges hulladékgyártókra, mint a Doogee, meg hasonlók. Mert azért azt nem nagyon lehet pár éve mondani a Huaweire, hogy olyan jó ár/érték arányú lenne, de kb 1-2 éve a Oneplus is eléggé megdrágult (a 200 dolláros OPO-hoz képest most tartunk 600 környékén az alap telóért).

Valószínűleg mások az igényeim, de mondjuk a Huawei agyon-zajszűrt képeit én nem szeretem igazán. Bár a tavalyi széria már egész jó lett, de előtte főleg a flagshipek borzalmasak voltak sajnos. Oneplus meg pocsék fotóban, nagyjából OP3 óta ígérik, hogy most már tényleg jó lesz, és hát nem az sajnos.

(#45) laci_csk válasza Hopkins95 (#27) üzenetére


laci_csk
senior tag

neked van egy fixed ezzel az a'razassal :W csak azt nem etem hogy ha 50ezer forinttal olcsobb lenne mivel lenne jobb vagy elesebb az a foto :W ha semmivel akkor veled van a gond
ha kamerarol beszelunk semmi koze itt a forintnak, de ezzel nem csak te vagy igy, megnyugodhatsz kicsit

Xperia XZ3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.