Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hcl válasza fatpingvin (#50) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

FW szerintem megoldható, meg az is kérdés, hogy mennyivel jársz rosszabbul, ha nem FW-s cucokat használsz.
Úgy szoktam vele lenni, hogy legyen átalakítóm az ilyesmihez, aztán ha nagyon kell valamit tesztelni, akkor meg tudom oldani, használásra viszont elterjedtebb dolgok vannak :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#52) fatpingvin válasza hcl (#51) üzenetére


fatpingvin
őstag

létezik FW-s EC kártya, de csak erre lefoglalni kicsit luxus egy PCIe sávot. ha lenne (vagy inkább: ha találnék) mPCIe-s FireWire vezérlőt, NEC vagy TI chippel, akkor lenne miről tárgyalni :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#53) fatpingvin


fatpingvin
őstag

cikk frissítve pár aprósággal :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#54) Graphics válasza Victoryus (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs olyan, hogy Intel GMA4000.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#55) flexxx2


flexxx2
őstag

Te jó ég, mik vannak, ügyes vagy :C

(#56) fatpingvin válasza flexxx2 (#55) üzenetére


fatpingvin
őstag

köszönöm :) igazából ez csak egy kazalnyi drót ide-oda kötözgetése volt, bár annak kétségtelenül elég érzékeny :)

az eredmény viszont magáért beszél, azóta is ezt a konstrukciót használom ha valami PCIe eszközt kell a gépre kötni.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#57) fatpingvin


fatpingvin
őstag

-

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#58) fatpingvin


fatpingvin
őstag

retrósoknak egy kis nyáladzási nyersanyag: MasterDeeJay kolléga ötletét továbbgondolva, ha már van egy PCIe slotod, azzal pofátlanul sokféle dolgot tudsz kezdeni. mondjuk ráakasztahtsz egy PCIe-PCI bridge kártyát, abba meg belebökhetsz egy szívednek kedves retró videokártyát. Az eszközfában így fog látszódni:

nem tudom eddig így globálisan hányszor fordulhatott elő hogy egy thinkpadet összetákoltak volna egy 3Dfx Voodoo videokártyával, de most már biztosan tudjuk hogy legalább egy :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.