Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

MI ebben a zavaró?

:DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) hNp88


hNp88
aktív tag

ááááááááááááááááááááááááááááááá de rossz :O :D

monnyuk én meg állandóan tépem a körmeim, van, akinek ez is elviselhetetlen :D

szerk.: a rosszabb, hogy most le akarom utánozni :DDD

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#3) FatalEror válasza total90 (#1) üzenetére


FatalEror
addikt

Linkeljem a vidéki fogorvost?

hNp88:Én is tépem,de ez már túlmegy egy határon.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#4) hNp88 válasza FatalEror (#3) üzenetére


hNp88
aktív tag

tudom, hogy a kérdés nem nekem szólt, de linkeld pls :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#5) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Annyira szerintem nem gáz. Alatta már nőtt az új és tolta le magáról az elhaltat, a csávó meg leszedte, hogy ne legyen útban. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) FatalEror válasza hNp88 (#4) üzenetére


FatalEror
addikt

[link]

[link]

kovy29:Vázolom a helyzetet....megyek a garázsba meglátom a táblán a patentfogót,és eszembe jut,hogy milyen jó lenne ezzel letépni a körmömet....aztán este lesz egy álmatlan éjszaka amikor késztetést érzek arra,hogy letépjem a lábkörmömet egy fogóval,majd meg is teszem,igaz fáj és vérzik,de ha már elkezdem be is fejezem.

Amúgy eléggé gáz,mert esett 2,5m magasról 1KG-os befőtt a lábujjamra és lifegett össze vissza aztán meg leszedtem,és majd be sz/rtam a fájdalomtól.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#7) Nordic válasza Bjørgersson (#5) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nagyapám is ezt csinálta magával, csak neki sajnos elfertőződött a seb, és mivel cukorbeteg nem is gyógyult be neki(szinte nem is volt vérkeringése térd alatt). A vége az lett, hogy először a lábujját, majd térd alatt amputálták. Szóval ez a faszi egy elmebeteg :W , én inkább levetetem orvossal, ha ilyenre sor kerül majd valamikor.

(#8) total90 válasza FatalEror (#6) üzenetére


total90
veterán

Ez sem durva egyébként, dolgoztam kórházban... láttam sokkal durvábbakat is már :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) Bjørgersson válasza Nordic (#7) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ohh, szerencsétlen. :(

(#6) FatalEror: Hálistennek én az ilyen dolgokból mindeddig kimaradtam. Édesanyámnak vették le vagy háromszor a körmét még fiatal korában és édesapámnak csapolták le vagy kétszer a térdét. Az is kellemes lehetett.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) FatalEror válasza total90 (#8) üzenetére


FatalEror
addikt

Én is....nyugodj meg hajnali 2-kor az intenzíven sétálgatni illetve azt nézni,hogy "vajon" mit is csinálnak az alaksorba és miért állandóan a villany.....

HardCore is my LifeStyle

(#11) kmisi99


kmisi99
addikt

A köröm dolgok az egyetlen dolog ami ki tud borítani előbb nézek végig nyugodtan egy boncolást.

(#12) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Még jó, hogy épp jóízűen falatoztam, ez a videó előtti figyelmeztetés egy jó ötlet.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#13) hNp88 válasza Cthulhu Dawn (#12) üzenetére


hNp88
aktív tag

milyen kecskeáldozós metálos vagy te, hogy ne bírd? :D

:R

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#14) Cthulhu Dawn válasza hNp88 (#13) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Megnéztem, azt hittem a kis előnézetekből először, hogy gennyes móka lesz, de ez így tényleg nem annyira durva, már én is jártam hasonlóan csak nem nagylábujjkörömmel.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Miért akartam ez látni? :W ;]

Mentalita'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.