Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Igazából nem tudom, ezekkel tényleg játszanak emberek? Múltkor bennt voltam a hárombetűs boltban, és láttam hogy van mindenfajta ilyen játék. Még kórház szimulátor, meg targonca szimulátor, meg olajfúró torony szimulátor, mentő autó szimulátor stb...

Live-Die-Respawn

(#2) wolfman válasza oriic (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Hajajj! Egyik barátom kifejezetten a borzalmasan sz.r, unalmas és semmitmondó játékokkal szeret játszani, többek közt a farming simulatorral is. Nekem tök átéléssel mutatja mit hogy, igazából elég összetett is a játék, sok lehetőséggel, de végtére is, dögunalom! Haver imádja.

(persze 3 hát után ő is megunja egy egy hónapra, majd elfelejti miért unta meg, aztán belekezd megint, vagy akkor már a következő részével játszik, úgy hogy az előzőt se pörgette ki)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Gyerekek, gépfanok játszanak az ilyenekkel, meg pár modder csinál hozzá új gépeket.

Biztos jó szórakozás lehet egész nap a monitor előtt szántani. :D
De egy napot nem biztos, hogy kibírna egy minszki csodába ülve. :D

Live poor, die ritch.

(#4) szben05 válasza oriic (#1) üzenetére


szben05
tag

Igazából ez meg az Euro truck simulator az ami kiemelkedik a kukásautó szimulátor és társai közül. Ezzel a kettővel egész jól el lehet szórakozni akit érdekel a téma.

gabber01 :C

[ Szerkesztve ]

(#5) Entryy


Entryy
aktív tag

Igazi varázsa ezeknek a játékoknak PCn van, a MODolással.
Azt szerintem konzolon nem tudják majd megoldani és nem is lesz akkora "kultusza"

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#6) gabber01 válasza wolfman (#2) üzenetére


gabber01
addikt

"...előzőt se pörgette ki..."

Mit lehet ezen kipörgetni? :D Egyszer csak nem nő több búza? Vagy mi? :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#7) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Műtősszimulátor is van (ez egy vicces vidi, de a névre keresve már játszottam is vele böngészőben...)

Megvan a heavy weight simulator, de a hidraulikus kerék elforgatásra (hogy könnyebben bforduljak csak oldalra nyomta az utánfutót... ennyit arról hogy szimulátor....
Itt pár gameplay másról..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) gabber01 válasza ledgeri (#7) üzenetére


gabber01
addikt

ez a műtős vidi igen nagy! :D :DDD

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#9) #56573440 válasza ledgeri (#7) üzenetére


#56573440
törölt tag

(#10) LobiDrg válasza #56573440 (#9) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

1.55 után majdnem sírtam a nevetéstől :D

(#11) danih válasza LobiDrg (#10) üzenetére


danih
addikt

Borultam :))

(#12) Gergosz2 válasza wolfman (#2) üzenetére


Gergosz2
veterán

Hajajj! Egyik barátom kifejezetten a borzalmasan sz.r, unalmas és semmitmondó játékokkal szeret játszani, többek közt a farming simulatorral is

Wtf??????????
Sokaknak a cod, bf, bfs meg hasonló a semmitmondó.
Amúgy meg jó játék!!!!!!!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13) Mister_X válasza oriic (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hádehogyizé... system seller, na.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) mephi666 válasza Gergosz2 (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

én pl életemben ha összesen 1órát ha játszottam mohaa+mw2+cod2 meg hasonlókkal... de ezt a műtős cuccot kipróbálnám, mert elég elmebetegnek tűnik :DDD esetleg traktoroznék is... régen pl a hard truck2-vel játszottunk sokat és ez sem egy akciójáték volt... csak a sok bug elvette tőle a kedvünk

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Gergosz2 válasza mephi666 (#14) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez a műtős elgé szar , még megfogni sem lehet rendesen a tárgyakat :S

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#16) pakriksz válasza wolfman (#2) üzenetére


pakriksz
őstag

hidd el hogy még ez is tényleg összetettebb, és sokatmondóbb mint az aktuális COD ;)

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#17) Shing válasza wolfman (#2) üzenetére


Shing
őstag

Nekem is van egy ilyen haverom. Én tiszteletben tartom, hogy őt ezek érdeklik. Még ilyen Simcity féle várostervezgetős dolgokra megy rá vagy pl. Emergency 4.
Én anno valamilyen kamionost próbáltam.

(#18) Jeanne d'Arc

Városépítős az mondjuk jó. Telefonra találtam egy tök jót, hetekig elvoltam vele.:D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#19) AxBattler válasza Mister_X (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

Az, b+, meg az Áncsártid! :DDD
Már várom, hogy az MM-ben, a kirakott gépeken szántson a sok kissrác...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#20) #56573440 válasza Jeanne d'Arc (#18) üzenetére


#56573440
törölt tag

ilyen szinten pl a minecraft se jobb vagy több vagy más, ugyanúgy legózás meg valakinek értelmetlen játék, én meg a modolt változatába irdatlan időt beletoltam :DDD

(#21) Akos96


Akos96
senior tag

"ami nemes egyszerűséggel csak Farming Simulator címen fut,"

Az igen, ezek nem szórakoznak, át is vették a "nagyjáték-újrakiadás" stílusú címadási rendszert (lásd: Medal of Honor, AvP, Tomb Raider stb.) :C
Fel nem tudom fogni, hogy a gagyiság-szimulátorok fejlesztésébe kinek éri meg energiát fektetni, vagy ki az, aki komolyan játszik ilyenekkel (persze, 1-2 ember van, de 1-2 ember mindig van :D).

Hard Truckkal én is játszottam, az valahogy még nem csapott át gagyiba, a kamionozás azért komolyabban vehető játékként, mint a sebészkedés.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#22) EczkE


EczkE
addikt

Hasonló szimulátor. :DDD

Kivágott jelenetek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#23) Siera válasza EczkE (#22) üzenetére


Siera
senior tag

(#24) joghurt


joghurt
addikt

Itt mindenkinek csak a bélontós-fröcsögős játékok jönnek be? A Farming Simulator egyszerűen zseniális, különösen a fent említett modokkal.

Azt se felejtsük el, hogy a kormányos játékok közül sokkal gyerekbarátabb, mint a GTA, vagy a villámreflexeket igénylő versenyautós programok. Itt szép lassan elpöfög a Zetorral a kölök (vagy a nagyfater), és jól érzi magát.

A tej élet, erő, egészség.

(#25) Chp


Chp
őstag

Mindig elmosolyodok ezeken a szimulátorokon. :B

(#26) #56573440 válasza joghurt (#24) üzenetére


#56573440
törölt tag

én maximálisan megértem:) a cod a minecraft vagy a gta neadjisten a tv is néha pon olyan mosolyt csalóan "nevetséges" időtöltés, mégis van akit masszívan leköt... cimbora flight simulatorozik és vagyonokat dob ki masszív repülős könyvekre, szakirodalmakra, éjszakákat repül át, meg tanulja a gépek kezelését... én meg programozás, digittech fősulis jegyzeteket szedtem elő mc miatt. és? az emberek 99%-a kiröhögne ha megmondanám alpha óta mennyi időt toltam be szerverekre minecraftra... mindenkinek joga van úgy elkölteni a pénzét ahogy jónak látja. a szabadidőre ugyanaz él szerintem :K

(#27) mdv válasza oriic (#1) üzenetére


mdv
csendes tag

én szintén voltam bent egy boltjukban. odamentem az eadóhoz, és kérdeztem tőle, hogy lehetne e egy bizalmas kérdésem: adtak e már el élő embernek ilyen gémet? a válasz az volt hogy el nem tudom gondolni mennyien veszik, és hogy milyen jól fogy. biztos bennem van a hiba akkor.

(#28) Peterson_ válasza wolfman (#2) üzenetére


Peterson_
addikt

Ne is mondd!:DDD
Én azt sem tudtam pár éve, hogy ilyesmi tényleg létezik, míg egyik jó ismerősömmel neki nem álltunk a "ki mivel játszik épp" témának.
Mit ne mondjak, megálltam a fejlődésben, amikor elmondta, hogy hát ő szívesen kölcsön adja a szinkronos, eredeti Spliner Cell Pandora Tomorrow-ját, mert hónapok óta a Traktor meg targonca szimulátorok rabja.
Hihetetlen, hogy van aki ezt lefejleszti, motort liszenszel hozzá, emberek pedig megveszik pénzért és örülnek, hogy milyen szépen röpül a trágya valós időben lemodellezve.
Aztán mehet a munka órákon keresztül.
Kb mint valami poszt apokaliptikus sci-fi, ahol ezzel büntetik a gyerekeket, ha rosszul viselkednek.
Na mindegy, végülis a San Andreasban is volt kombájnos rész, igaz, ott füvet, meg embereket kellett learatni;]

Szerk.:
MMO-ban mikor lesz ilyesmi?:)

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#29) aizen92 válasza EczkE (#22) üzenetére


aizen92
addikt

-1:35nél azt hittem h a müzli a számból a laptopra így egy az egybe rámegy :D:D:D úgy felröhögtem :D kurvajók ezek a videók :D

-meanwhile in minecraft :D:D:D nahjó ezek kegyetlenül jók!

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#30) wolfman válasza Peterson_ (#28) üzenetére


wolfman
veterán

Mégnem is lenne ezzel hatalmas baj, ha lenne valamiféle FUN faktora, de nincs. Mész, csinálod, jön a lé, veszel nagyobb traktort, eteteda tyúkokat, megint aratsz és ennyi. Engem nem fogott meg. Mondjuk 6 év múlva a FS 2019 már lesz annyira részletes és tartalmas hogy nekiálljak, de még nem.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31) speter33


speter33
aktív tag

Most már virtuálisan is paraszt leszek :DDD

(#32) kisfurko válasza joghurt (#24) üzenetére


kisfurko
senior tag

Arról meg nem is beszélve, hogy ezek kicsit közelebb állnak az élethez. Nem hiszem, hogy azokkal az emberekkel lenne a gond, akik olyan dolgokat szeretnek eljátszani, amik valójában léteznek.
Azt sem értem, miért gáz parasztnak lenni, ez is csak egy remek magyar előítélet. Itt vidéken Ausztriában az oviban motor, meg dömper helyett traktor van az udvaron. A játékboltban csomó kombájn, traktor, teherautó kapható, mert itt ez a valóság. Néha traktorral hozzák, viszik az egyik gyereket az oviba. A havat is traktorral takarítják (nem csak sopánkodnak, hogy nem lehet menni). Mindezeknek meg is van az eredménye, csupa jó élelmiszert állítanak elő, nem az import ipari hulladékot eszik. Egészségesebb az egész élet.
Majd egyszer felnőtök.

(#33) tomatos


tomatos
aktív tag

Euro Truck Simulator 2 elég jó, én sokat játszok vele. De ezen kívül a többi szimulátor az már nem, kivéve a Sim city-t (bár ez nem tudom mennyire szimulátor vagy manager játék, vagy passz). Farmolás, meg kórház, meg egyéb elmebeteg játékokból inkább nem kérek.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#34) Mister_X válasza tomatos (#33) üzenetére


Mister_X
nagyúr

OpenBVE is jó még.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35) tixem válasza tomatos (#33) üzenetére


tixem
addikt

ets2 +1 szerintem is jó kis gammák ezek, akiket érdekel.

Én pl most MSTS-re vagyok rákattanva, feltoltam majd 2 ezer kilométernyi valósághű magyar vasúti vonalat, meg kb az egész magyar vasúti park le van modellezve, szerintem tök fasza, hogy Záhonytól Gyékényesig bejárható az ország. Kinézek egy nekem tetsző vonalon elviráról egy vonatot, azt összedobom a hivatalos menetrend szerint, megnézem hogy az idei menetrendben a szerelvény milyen összeállítással közlekedik, és mehet a móka :K

Itt legalább nem késik a vonat :DDD

viszont ahogy feljebb is írta valaki, ezek a gamák konzolon nem fognak úgy elterjedni, maga az alapjáték sokat nem ér, hamar unalmassá válik, de modokkal telinyomva, a folyton változó "kínálat" miatt sokáig nem lesz unalmas. Ezért is szeretik sokan. ETS2-be ott a waberers kombó, msts-be magyar pályák+járművek, flight simulatorba malév meg a tököm tudja mi. Konzolokon ezt a kis univerzumot nehéz lesz megteremteni.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#36) mephi666 válasza tixem (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

majd a sok apró mod/kiegészítő dlc-ként elérhető lesz: lásd sims (mondjuk nem tudom konzolon mennyien nyomják)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) tixem válasza mephi666 (#36) üzenetére


tixem
addikt

de a dlc-t a gyártó adja, és fogalma sincs arról mi a "nép akarata".
Vegyük pl az msts-t és tegyük fel, hogy új játék. Szépen elkezd játszogatni vele az ember, és rájön, hogy alapból egy nagy nulla. Majd olvassa a hírt, hogy MS bácsi kidob egy Kelet-Európa DLC-t ami többek között tartalmaz egy v43-at egy v63-at, pár magyar kocsit, meg egy valami kis pályát.

Ez nem elég neki, és nekiáll fejleszteni Ő maga. És nincs egyedül, szépen kialakul egy népes modder csapat, aki 1 év alatt iszonyatos mennyiségű tartalmat kreál a játék mellé, ne adj' isten ezek a dolgok még ingyenesek is. Így a DLC-nek ezeknél a típusú dolgoknál szerintem sok értelme nincs.

ETS2 mellé hoz majd most ki az SCS egy dlc-t pár új kamionnal. Még a magyar béta teszterük is azt írta, hogy ha drága lesz nem veszi meg, inkább csinál magának.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#38) speter33 válasza kisfurko (#32) üzenetére


speter33
aktív tag

Egyáltalán nem gáz!
Én most ültettem el a sárgarépát, petrezselymet, hagymát, borsót, a többit majd később :)
Persze nem virtuálisan, és a disznóölés sem csak ilyesmi :DDD
A bolti termékeket meghagyom másnak :)

Amúgy lehet jó progi lesz, talán és is várni fogom, s ha tetszik, végig is játszom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39) mephi666 válasza tixem (#37) üzenetére


mephi666
nagyúr

és ha a m$ fizet a moddereknek, aztán konzolon is a modok nagy része elérhető lesz aránylag fillérekért, mégis a mennyiség miatt ráköltheti az ember a gatyáját is? :DDD de ezt ők maguk is meg tudják csinálni igényesen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#40) Chp válasza Mister_X (#34) üzenetére


Chp
őstag

Szent kábel, te ismered az OpenBVE-t? :DD Nem gondoltam volna, de komolyan. Miért feltételezem? Mert akik mélyebben benne vannak a játék világban, nem érdeklik olyan kis porszemek mint a BVE, megleptél. :K

(#41) pakriksz válasza tixem (#37) üzenetére


pakriksz
őstag

Van túl drága DLC, de a magyar, az olcsó dlc-t sem nagyon veszi meg, inkább "csinál" vagy kunyerál, hogy valaki csináljon ingyé... vagy nem játszik. De a cigire eközben van pénze...

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#42) Peterson_ válasza wolfman (#30) üzenetére


Peterson_
addikt

Sajnos azt is be kell ismerni, hogy más műfajú játékban is előfordul hasonlóan "tartalmas" játékmenet.:(

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#43) tixem válasza pakriksz (#41) üzenetére


tixem
addikt

Én is cigizek, elég sokat, mégis megvettem pl bf3 premiumot. Aki akarja az megveszi. Kereshetek én havonta 500 ezret is, ha egyszerűen az adott valami nem ér annyit amennyit. Ez nem cigi/pia egyéb passzió kérdése. Egyszerűen ez van a magyar génbe írva, hogy ha lehet ingyen, vagy saját kútfőből kreálok valamit.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#44) #56573440 válasza pakriksz (#41) üzenetére


#56573440
törölt tag

a fizetős dlckkel nekem az a bajom hogy a legritkább esetben hozzák azt amire vágyok. van nem kevés játék ahol rájöttek már, hogy a közösség nekiáll modokat gyártani masszívan, nem kell nekik keresztbe tenni, és venni fogják a játékukat miatta. kvázi ingyen van a mod is, nem kell pepecselni a gyártóak vele, supportálni, ha frissítik a játékot a kompatibilitást ellenőrizgetni, supportálni... cserébe a vevő kvázi azt szed mellé le amit akar ingyen és bérmentve. ez a modell nekem "kicsit" jobban tetszik mint a fizess két új mp pályáért meg egy fegyverért koncepció

(#45) ledgeri válasza tixem (#35) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A vonatosban van multi? mert azzal már én is belekezdenék... (mert ha már vezettem vonatot álőben is... :P )

Az Kamionosnak is akkor esnék neki nagyon, ha lenne benne multi, és lehetne klánozni (cégezni) konvolyozni, rádiózni stb... de addig: demo megvolt...)

De hogy magamat kontrázzam a Kerebal space programot ajánlom az űr szerelmeseinek!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#46) tixem válasza ledgeri (#45) üzenetére


tixem
addikt

hát a fene se tudja. Van hozzá egy OpenRails nevű progi, amiben elvileg van de még nagyon gyerekcipőben jár a dolog. Egyelőre még csak a grafikát javítja fel, a kezelőfelülete is eléggé nyakatekert.

Ebben a témában, vagy a kezdő TS-ezők topikban tudsz infot szerezni.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#47) wolfman válasza Peterson_ (#42) üzenetére


wolfman
veterán

Sose cáfoltam.
Bajom talán ezekkel a játékokkal, hogy szimulátorhoz képest fizika 0 (még a demolition simulatorban is). Nekem nagyon bántja a szemem.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.