Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) davidsone


davidsone
addikt

Ha valaki eladná a kupont dobjon privátot 5ért vevő vagyok rá! ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#2) Depyangel válasza davidsone (#1) üzenetére


Depyangel
tag

5-ért én is megvenném! :D Főleg, hogy most vettem ilyen VGA-t csak pont MSI-t... ha tudtam volna előre, hogy az asus ilyennel fog kedveskedni... :D

(#3) matteo_szg válasza davidsone (#1) üzenetére


matteo_szg
őstag

Fontos, hogy nem kupon van a kártyákhoz!

Regisztrálni kell a megvásárolt terméket, majd eztán kapsz egy kódot.

jupiiii

(#4) davidsone válasza Depyangel (#2) üzenetére


davidsone
addikt

jobban jártál az msi-vel ;)

matteo_szg: akkor a kódot dobjátok :D

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#5) Dilikutya válasza matteo_szg (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez jó így, kevesebb lehetőség van a játék lenyúlására.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) 04ahgy válasza matteo_szg (#3) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ugyan eredetileg is így szerepelt, de kiegészítésként ezt még nyomatékosabbá tettem egy utólag beszúrt pontosító, egyértelműsítő mondat használatával. :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#7) matteo_szg válasza 04ahgy (#6) üzenetére


matteo_szg
őstag

Köszi; látod, kis félreértést okozhat az ilyen akció. A kupont szokták meg a vásárlók. :)

jupiiii

(#8) firstsoft


firstsoft
csendes tag

Zseniális. Aki február 15 előtt vásárolt az érintett kártyákból (lásd: én), annak csak az ASUS középső ujja jár...

[ Szerkesztve ]

(#9) Ghard


Ghard
őstag

Látom ez már nem olyan mint az amd-s játékosztás.
Itt nem lehet több éves hardverekkel átverni egy azonosító programot, ami random elfogad a promócióban rég nem szereplő hardvereket is :)

(#10) firstsoft válasza Ghard (#9) üzenetére


firstsoft
csendes tag

Hát nem.
Gondoltam megpróbálom, kivettem a kártyát a gépből, leírtam a számokat, amelyek az azonosításhoz szükségesek, de nem fogadta el. :((

(#11) Dilikutya válasza firstsoft (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valahol meg kell húzni a határt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) shiftac


shiftac
aktív tag

Olcsóbb kártyákhoz is adhatnák a játékot. Akinek van pénze ilyen árazású (és teljesítményű) videokártyára, annak nem jelenthet akkora gondot a játék megvásárlása sem. Szóval GTX 960/R9 380-ig nyugodtan lemehettek volna...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#13) Stormbird válasza shiftac (#12) üzenetére


Stormbird
tag

Ez egy marketing fogás, így inspirálják a vevőt hogy ezt vegye. Szép is jó is és még egy új játékot is kapsz mellé. Más dolog hogy ez egy kifejezetten szar játék de ez most részlet kérdés.

(#14) djculture válasza Stormbird (#13) üzenetére


djculture
félisten

Életedben nem játszottál vele azért fikázod. Egyik legjobb játék most a piacon... Beletoltam 6 órát de még ennyit minimum belefogok és szórakoztató, nem multiplayer szarakodásra épült cucc mint manapság. Kva jó vadászgatni gyűjtögetni állatokat szelídíteni azokkal játszani. Igen nincs benne se zombi se ak47 ezért már csak az ilyen egysíkú embereknek csak szr lehet.

[ Szerkesztve ]

(#15) Dilikutya válasza shiftac (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért adják drága kártyához, hogy nekik is legyen eredeti játékuk. A középkategóriás gépek tulajdonosai megveszik a játékokat, amik nekik kellenek, csak a csúcsgépek tulajdonosainak nem telik rá. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) Dilikutya válasza Stormbird (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi a probléma vele?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Scrydhan válasza djculture (#14) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Egészségedre. Szerintem sem a legjobb játék (bár én inkább az ubin vagyok kiakadva). Mondjuk én total war és civ5-özök úgyhogy nem mintha releváns lenne a véleményem ;)

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#18) majom5 válasza Dilikutya (#16) üzenetére


majom5
csendes tag

Szerintem még egy félévet dolgozhattak volna vele,de ez van.. Remélem nem fognak minden évben kiadni egy Far Cryt.

Samsung Galaxy A50

(#19) shiftac válasza Stormbird (#13) üzenetére


shiftac
aktív tag

Én sem játszottam a játékkal (Denuvo, khm), de nem hordom le. Egyrészt azért, mert eddig az FC2 kivételével az összes résszel játszottam, sőt a 3-ik és 4-ik részt ki is vittem, a 3. pedig nagy kedvencem (1 hétig úgy odaszögezett a géphez, hogy kaja+alváson kívül csak azt toltam :D). Ezek után nem hiszem, hogy a Primal szar lenne, persze kinek mi, majd amint lesz lehetőségem, úgyis kipróbálom.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#20) Dilikutya válasza shiftac (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi a baj a Denuvo-val?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) Dogengar válasza Dilikutya (#20) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Gondolom mert jelenleg még nincs törés hozzá. :D

(#22) djculture válasza Dogengar (#21) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk érdemes megvenni, gépigénye is barátságos a most megjelent új játékok között és a játék is szórakoztató. Itt még az se zavar mint divisionnál hogy gyalog kell több perceket kutyagolni a cél fele, közben van mit csinálni .

(#23) normen82


normen82
tag

Nem lehetne fordítva?
Veszek egy FCP-t és adnak mellé egy grátisz vga-t? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.