Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rodrigez


rodrigez
senior tag

Ez eléggé hajaz a Rage 2-re, legalábbis a trailer. Mínusz mutánsok...

(#2) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Az 5 sztem eléggé jellemtelen, nem is próbáltam ki egyáltalán. Ez érdekel, főleg a sok újitás a játékmechanikában.

(#3) GodGamer5 válasza Montanaxy (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Szerintem az 5 elég gyenge lett. Tele downgrade-el. Ez is ilyen sebtiben összehányt lehúzásnak tűnik.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ez elég buzis :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) Zolik


Zolik
senior tag

Ez most komoly? V jel, meg gagyi sárkány jelmezes emo fiú? Hello kitty mikor lesz benne? :W

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#6) hajbel válasza Zolik (#5) üzenetére


hajbel
addikt

Ne fesd az örödögöt a falra, mert megjelenik. ;] Azt hittem, rossz videót linkeltek és egy pride videót nézek.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#7) snecy20


snecy20
veterán

FC3 óta elég látványos a lejtmenet. :(
Kezd egyre érdektelenebbé válni a sorozat.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#8) K0vasz


K0vasz
aktív tag

amelyben visszatérhetünk az előző sorszámozott része helyszínére

jól értem, hogy ugyanaz lesz a map? :D
úgy látszik, nem volt elég a sírás emiatt a Primalnál....

(#9) hajbel válasza K0vasz (#8) üzenetére


hajbel
addikt

Persze, de erről volt videó is, meg egyébként is logikus, hogy kevesebb mint egy év alatt nem fognak új mapet fejleszteni. A meglévőre ráhúznak egy LGBTQ/apokaliptikus skint.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#10) voodoo98 válasza K0vasz (#8) üzenetére


voodoo98
addikt

Nekem a primalnal abszolut nem tunt fel. Kesobb meg is lepodtem, amikor errol olvastam.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#11) Wesder válasza K0vasz (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel ez egy FC5 kieg, nem értem min csodàlkozol... :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) batman91 válasza rodrigez (#1) üzenetére


batman91
őstag

Csak tudnám ezt a sok buziságot ki találja ki? :U :F

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#13) batman91 válasza batman91 (#12) üzenetére


batman91
őstag

Hoppá! Nem válasz akart lenni. :DDD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#14) ribizly válasza snecy20 (#7) üzenetére


ribizly
veterán

A 4 még ugrás volt minden téren technikailag. A story az egy más kérdés, de sosem (kivéve az AC Unity-t) azzal volt gond Ubisoft-nál.
Nekem hiányzik az a szintű alkotói szabadság ami egy Blood Dragon-t eredményezett.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#15) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ezt egy kicsit túltolták.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Valahogy nem dob fel, hogy akár csillámfaszláma is lehetek a játékban! :U

(#17) VágniValó


VágniValó
addikt

Megnézve ezt a videót, azt kell mondjam ez tényleg egy új hajnal...annyi, hogy a reggelt már nem szeretném megélni.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#18) jozefgucci1 válasza VágniValó (#17) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+ 1

Látom többen már le merték írni , hogy a melegszivárvány az elég túltolt . Ezzel viszont potenciális vásárlókat fognak veszíteni . Azért buziskodást még mindíg kevesen tolerálják na :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#19) snecy20 válasza ribizly (#14) üzenetére


snecy20
veterán

Technikailag igen, de azóta már nagyon-nagyon, arcpirítóan üres a tartalom. És baromi repetitív is a játékmenet.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#20) hogabesz válasza jozefgucci1 (#18) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Vicces, hogy mindenki úgy fogja fel mintha kötelező lenne így beöltöztetni a karaktert a játékban. Egy olyan dolgon problémáznak itt egyesek, amitől nem függ a játék végkimenetele, de ez alapján már leírják a játékot függetlenül a játékmenettől. Taps.

"potenciális vásárlókat fognak veszíteni" Nem minősíteném azt a vásárlót amelyik így gondolkodik. :R

És, hogy ne csak off legyek, véleményem szerint ez a széria olyan mint a Just Cause, nem kell többet belelátni mint ami. Engem le tud kötni, kikapcsolódásnak tökéletes.

(#21) ribizly válasza snecy20 (#19) üzenetére


ribizly
veterán

Nálam ezért is maradt már ki a Primal - FC5 meg ez is. Az AC legalább változtatott, meg a világaik érdekesek. Ha ez a világ kell nekem, akkor inkább a Rage 2, vagy majd még inkább a The Outer Worlds. Addig is van mivel tolni, nem kell erre pénzt költeni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) jozefgucci1 válasza hogabesz (#20) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Örülök a posztodnak ,mert legalább nem csak a negatív off megy itt hanem végre valakinél betalált a rózsaszín nyuszijelmez . Jó játékot :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23) laceszgamer válasza hogabesz (#20) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem kötelező, de azért erőteljesen nyomatják az ember képébe. Na meg amúgy nem is azzal van baj, hogy ahogy sok ember mondja ez a játék kegyetlenül " pc " akar lenni, legalábbis ránézésre, hanem, hogy annyira erőltetett érzése van.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#24) hogabesz válasza jozefgucci1 (#22) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Ha ezt szűrted le abból amit írtam, akkor gratulálok. Tudom "barátom", ezzel nem engem minősítettél.

(#25) ribizly válasza hogabesz (#24) üzenetére


ribizly
veterán

Igen, kicsit félrement a kommentje, de nem gond.
Nekem egyetlen dolog tetszett benne (néztem tegnap egy stream-et), az pedig a Blood Dragon pisztoly. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#26) hajbel válasza hogabesz (#20) üzenetére


hajbel
addikt

A Far Cry 5-ön már láttam megjelenés előtt, hogy egy repetitív f*s lesz, és sajnos az is lett, bár majdnem 2x végigjátszottam. Másodszor azért, mert a haverral co-opban az elején nagyon fun volt marhulni, persze a monoton játékmenet miatt nem erőltette már a további játékot, pedig ő először játszotta és nagyon rá van izgulva az amerika témára. Ubisoft + 1 év fejlesztés = szerinted?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#27) laceszgamer válasza hajbel (#26) üzenetére


laceszgamer
addikt

Solat ezen fejleszteni nem kell a játék 75%-a adott alapból, csak texturákat cserélgetnek, pár hangot stb, engine, fizikai motor, a texturák egy jó része stb mind át van emelve az 5-ből.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28) hogabesz válasza hajbel (#26) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Én most játszom az 5-tel, és igen, repetitív. De nekem a már a 4, sőt a 3 is az volt. Ezért is hasonlítottam a Just Cause-hoz. De ezek a játékok nem is arról szólnak - legalábbis nekem - hogy túlgondolkodjam magam a történet miatt, egyszerűen csak az esztelen lövöldözés ami miatt ki tudok kapcsolni mellette. Azzal is tisztában vagyok, hogy a ND sem lesz semmivel több. (ja de, bocs, lesznek benne egyesek szerint nekem való rózsaszín ruhák) Szóval én sem várok erről a résztől semmit, csak azt amit eddig megszokhattunk a FC széria során.

(#29) laceszgamer válasza hogabesz (#28) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hosszú távon azért kezdhetnének vele valamit, ha az AC-t képesek voltak kicsit gatyába rázni, akkor ezt is illene, azért ha úgy vesszük az AC mellett ez a másik húzócímük.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30) hajbel válasza hogabesz (#28) üzenetére


hajbel
addikt

Számomra a 3 etalon volt. Nem mondanám repetitívnek, mert az egész játékmechanika annyira újszerű volt, a környezettel és a jó történettel, hogy szerintem az egy kiváló játék volt. A négyes már unalmas volt, ugyanazokkal a játékmechanikákkal, az ötös ugyanaz + még játékon belül is rohadtul repetitív, nem elég, hogy 3. rész óta megy ugyanaz. Nyilván lehet rambózva is játszani, úgy hogy nem figyelsz oda a történetre, de akkor már bármivel el lehet játsznai. Én a hármashoz hasonló jó prezentációt, történetet és újításokat várnék minden résztől. Ehelyett azóta történet 0, újítás 0, vagy inkább visszafejlődés van.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#31) laceszgamer válasza hajbel (#30) üzenetére


laceszgamer
addikt

Primal szerintem azért egy üdítő színfolt volt. :D Az alapok ugyanazok de azért kegyetlen hangulatos lett az is, ahogy megoldották a dolgokat abban a korban. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#32) hogabesz válasza laceszgamer (#29) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nekem az utóbbi két O betűs AC kimaradt (egyelőre), ezért ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni. De azt én sem tagadom, hogy hosszú távon ez nem lesz tartható. Igazából nem is az volt a célom, hogy bárkit meggyőzzek arról, hogy ez egy jó játék :R

FC Primal, ezzel kapcsolatban egyetértünk :K

[ Szerkesztve ]

(#33) Bird


Bird
addikt

Csili vili dlc lesz ugyanazon a mapon akciós AAA játék áron. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#34) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na én most nézem TheVRPistiék streamjét, valami iszonyat jól néz ki. A környezet, a színek meg a fények...nagyon durva! :K Sokkal jobb, mint a Far Cry 2 unalmas színskálája. Örülök, hogy ebbe az irányba vitték. És igen, olyan Rage 2-ős játéknak tűnik, lehet benne ökörködni meg kikapcsolódni. Nem fogok most spoilerezni itt, de szerintem a missziók is elég változatosak. Meg a testreszabhatóság is durva lett. Annyit elárulok, hogy vannak benne Tomb Raider szerű barlangászások, ami igen tetszik.

Én kedvet kaptam tőle az egész Far Cry 5-höz, szerintem a következő akciónál ezzel együtt beszerzem és a haverral coopban végignyomjuk. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#35) hajbel válasza Hopkins95 (#34) üzenetére


hajbel
addikt

Vigyázz, az ötös eleje is jó volt. Kb. az első területig (a háromból) tetszett is. Akciósan, haverrel egybéként érdekes lehet, bár még hardon is túl könnyű.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#36) Hopkins95 válasza hajbel (#35) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát ez a New Dawn ahogy nézem hardon abszolút nem könnyű, Pisti az első Outpostnál meghalt valami 5-ször zsinórban. Nem kell sok lövés, s már fekszel is. Én legfeljebb szerintem csak normalra állítom. :)
Most fél 11-től megy a stream, de még mindig élvezem. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#37) gyimger


gyimger
őstag

De rohadt rózsaszín a dizájn. :F

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#38) batman91 válasza Hopkins95 (#36) üzenetére


batman91
őstag

Pistit ne vedd alapul egy játéknál. Mindegy milyen nehézségen tolja, hihetetlen balf*sz módon játszik. Rossz nézni mit össze nem szenved.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#39) Hopkins95 válasza batman91 (#38) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem vicc, tényleg nehéz volt ám, én is hamar meghaltam volna. Pedig igyekezett nagyon, de párszor meghalt. Van összehasonlítási alapom azért, mert mikor én elkezdtem a Dark Souls 3-at, hogy ugyanúgy végigjátszom, mint ő, többször haltam és aztán végig sem vittem. Ő meg elég simán végignyomta, kivéve a DLC-t, de kitartott és azt is megcsinálta. Na nekem ahhoz már végképp nem lett volna türelmem...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#40) hajbel válasza Hopkins95 (#39) üzenetére


hajbel
addikt

A dark souls nem fps...

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.