Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska07


akoska07
nagyúr

Nocsak...

Újra van értelme a multi gpu-nak ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) ribizly válasza akoska07 (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Pont az Ubisoft játékok hírhedtek arról, hogy sz@rul vagy egyáltalán nem kezelték ezt a dolgot. Érdekes. Főleg, amikor Nvidia is egyre szűkíti ennek a feature-nek a lehetőségeit és támogatását.
Inkább egy GTX1080Ti / RTX2080 / RTX2080Ti (de leginkább ez utóbbival) futnék neki a 4K élménynek. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) hajbel válasza ribizly (#2) üzenetére


hajbel
addikt

FC 5-ben a húzott Vega 56-al (64-es bios + UV + OC) teljesen vajsimán végigjátszottam 4K Ultrán, Néha beesett 40 fps alá, de a monitorom freesync tartománya 34-60, így ebből szinte nem éreztem semmit.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4) Dilikutya válasza hajbel (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

A gépigényeket többnyire gyári állapotú hardverekre adják meg. Egyébként valószínűleg 1070 helyett 1080, Vega 56 helyett Vega 64 is megteszi. Esetleg az a kis plusz, amit a multi GPU hozzátesz. Semmi esetre sem gazdaságos, de szerintem nem is szükséges.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) hajbel válasza Dilikutya (#4) üzenetére


hajbel
addikt

Nyilván ez a betonstabil 4K 60 fps-re értődik. Ha valaki elvan kb. 40-60-al pl. van adaptív sync, a 1080 és a Vega 64 is elég.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#6) Bird


Bird
addikt

Far cry: mad max edition. Nekem kissé erőltetettnek tűnik....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7) XeeN válasza Bird (#6) üzenetére


XeeN
senior tag

Azért tűnik annak, mert az.

Remélem nem cseszik el ennek is a végét, még akkor sem, ha a FarCry xyz-t is akarják felvezetni vele...

(#8) Abu85 válasza ribizly (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Már a Far Cry 5 is támogatta. Az, hogy az NV mit mind az Ubisoftnak már mindegy, nem ők a partnereik.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9) Scholes9 válasza Bird (#6) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én ettől velősebben írtam volna, csak nem akartam, hogy bárki is megsértődjön. Annyira semmilyen játékok már ezek sajnos :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) VágniValó válasza Scholes9 (#9) üzenetére


VágniValó
addikt

Nem a játék a lényeg, hanem a PC korrektség, ha ez megvan jöhet a control C + Control V oszt tessék szépen preorderelni de mán azonnal!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#11) Wesder válasza Bird (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Spinoff mint a Blood Dragon, meg a Primal.
Nem értem mi a rossz benne?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) batman91 válasza Bird (#6) üzenetére


batman91
őstag

Majd meglátjuk mi lesz belőle, eddig egyikben sem csalódtam. Csak a 4. részét éreztem egy kicsikét gyengébbnek, de azzal is elvoltam sokáig. Nekem eddig a Primal volt az etalon, az egy igazi kuriózum volt a többihez képest.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#13) laceszgamer válasza Wesder (#11) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azoknak egy betöltőképernyőjében több hangulat volt szerintem mint itt az egészben ami lesz. Valahogy tényleg az egész olyan erőltetettnek hat.

Mintha csak egy unalmas délután kitalálták volna, hogy na most divat a posztapokaliptikus éra, ja meg persze kell bele humor is, oké akkor dobjunk már össze valamit, még lesz egy kis bevétel is legalább.

Csinálták meg volna azt a misztikus, vámpíros cuccot amiről még jó pár éve lehetett szavazni, valami Van Helsing beütéses dolog szerintem jól sülne el, legalábbis az fixen egyedi lenne a piacon.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14) ribizly válasza laceszgamer (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Én inkább megmaradok a "Továbbra is várom a Blood Dragon folytatását!" státuszomnál. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#15) Dilikutya válasza ribizly (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor csak nekem nem jött be a Blood Dragon? :) Az előzetese ígéretes volt, de a játékot képtelen vagyok folytatni, annyira buta, unalmas. :) Már az elején nagyon unom. Pedig nagy 80-as évek és VHS trutymó fan vagyok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) laceszgamer válasza Dilikutya (#15) üzenetére


laceszgamer
addikt

A gerince pedig ugyanaz mint a többi résznek, csak épp a megfelelően adagolt humor és a körítés ami nagyon adja. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) Dilikutya válasza laceszgamer (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor én a humorig se jutottam el. :) Na majd próbálkozok még, fent van, csak nem kéne addig törölni, amíg nincs vége. Warez cuccal simán megtenném, de mióta nincs olyan a gépen, kevesebb játék van telepítve, és ha évekig tart végigvinni, akkor se szedem le, amíg nincs vége. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Bird válasza laceszgamer (#13) üzenetére


Bird
addikt

Én is ezt gondolom. Olyan érzésem van, mintha az ötödik és jelen hatodik rész egymással párhuzamosan készült volna... Számomra semmi plusz nincs a látottak alapján az öthöz képest. Mondom ezt úgy, hogy az előbbi részt 2x végigjátszottam DLC-stől mindenestől. Erre mondom a tipikus rókabőrt.... ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#19) Wesder válasza Bird (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Ez nem a 6. rész. Az majd Far Cry 6 néven érkezik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) Ryder62 válasza Bird (#6) üzenetére


Ryder62
őstag

Vagy inkább Rage edition. Mindkettőben erőltetik ezt a rózsaszínt. Látszik hogy 10 éveseknek készül.

(#21) Bird válasza Wesder (#19) üzenetére


Bird
addikt

.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#22) tatu9 válasza Ryder62 (#20) üzenetére


tatu9
tag

Nekem inkább ez jut eszembe:

[ Szerkesztve ]

“TRUST. PRAY. OBEY”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.