Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Hát szerintem az FC2 baromi szép volt, de halálian unalmas. Inkább hagyják a francba, hogyha nem tudnak a látványnál többet nyújtani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Ryder62


Ryder62
őstag

Remek, egy újabb tech demo érkezik :((( De hogy minek?

(#3) finkelstein válasza Xaels (#1) üzenetére


finkelstein
tag

Szóról szóra ez az én véleményem is.

(#4) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Vajon ez is szakítani fog az előző rész sztorijával teljesen, ahogy azt a 2 is tette? :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) dangerzone


dangerzone
addikt

Az első rész, na az igen. De a második. 1 óránál többet nem voltam vele képes vele játszani.

(#6) kapeti07 válasza dangerzone (#5) üzenetére


kapeti07
senior tag

Engem sem kötött le igazán. Bár voltak benne jó ötletek, mint pl. amikor csipesszel szedted ki a golyókat a karodból. Vagy mikor bedöglött a zsákmányolt AK47-esed és ütögetni kellet, hogy ismét köpje az ólmot!

De ezek a kis üde színfoltok nem tudták feledtetni a dögunalmas küldetéseket :O

Xbox: kapeti

(#7) Xaels válasza kapeti07 (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Ja azok jó ötletek voltak és látványosak is. Mondjuk BF3-ban milyen lenne, hogyha lepukkan a fegyvered egy engineer-t kéne szerezni, hogy megjavítsa :D Tuti óvatosabban nyomnák a gombot a medic-ek ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Bazz, megint Afrika? :W Ez még egy letöltést sem fog megérni, van egy olyan sanda gyanúm.

(#9) Xaels válasza Jhonny06 (#8) üzenetére


Xaels
félisten

A kép az Fake!, de a mostani divat New York-nak ígérkezik, ugye Crysis2 meg BF3 is fog ott is játszódni. Nem hiszem, hogy megint Afrika lesz a helyszín.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) robotjatek


robotjatek
tag

Amennyiben az első részhez hasnló játékmenetet kapunk akkor jöhet, egyébként felejtős

(#11) Gude


Gude
senior tag

2.rész nagyon monoton volt!

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#12) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Jó lenne ha elhagynák a 2. játékmenetét vagy legalább is változtatnának rajta.Nagyon unalmas volt már egy idő után az állandó utazgatás.Amúgy a napszakváltás -időjárásváltozás és az alább felsorolt újjítások jöhetnek csak más köntösben.Az 1. rész az hatalmas volt valóban.Mind a mai napig játszható mind élményben mind grafikában , pedig ha jól emlékszem az egy 2004-es játék.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#13) Воланд válasza Xaels (#9) üzenetére


Воланд
titán

Idézet a cikkből:
"Készüljetek fel, már most kezdjétek el szedni a malária elleni orvosságot: a Far Cry 3 még az év vége előtt megérkezhet," - írja az újság."

Malária? Afrika? :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) HANDO88


HANDO88
senior tag

Az első rész nagyon jó volt ,a második nagyon lapos.Annyi maradt meg bennem belőle hogy egyszer nagyon magasról ugrottam le és kiesett egy fogam :DDD . Reméljük a harmadik rész inkább az elsőre fog hasonlítani.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#15) bitblueduck válasza Xaels (#1) üzenetére


bitblueduck
senior tag

En is csak ezt tudom mondani, annyit hozzateve, hogy nagyon jo lehetett volna, ha egy picit faragnak a jatekmeneten, pl - lassabb respawn, cserebe nehezebben beveheto pontok, kuldetesek egymastol relative kis tavolsagra stb.
Amugy lehet en is bejelentem holnap, hogy 2012. jan 8-an jon a 3. resz, kb ugyanannyi alapja lenne :P

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#16) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok!

Én elég sokat játszottam vele(85%) aztán meguntam:)!Jól volt optimalizálva, a grafika is szép volt!Multiban szerintem el lehet tölteni vele egy "pár " órát!

(#17) Xaels válasza Воланд (#13) üzenetére


Xaels
félisten

És??? Ez csak a 2.-részre való utalás, mivel ugye ott állandóan szedni kellett a gyógyszered... Még be sincs hivatalosan jelentve a 3. rész, nemhogy bármi részletet kikotyogtak volna belőle...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) #08052480


#08052480
törölt tag

Furcsállnám. Egy ilyen kaliberű játékot csak a kiadás évében bejelenteni?

(#19) zH.


zH.
senior tag

Én a 2. résszel jó sokáig elvoltam, szvsz nem volt olyan unalmas az. Afrika szerintem jó helyszínnek, oda is lehet izgalmas küldetéseket tenni. Sőt, grafikailag is szépen kivitelezhető, bár nekem ez kevésbé számít egy játéknál.

just be

(#20) gban


gban
Közösségépítő

Remélem a fejlesztők is hasonló visszajelzéseket kaptak mint az itt eddig leírtak - vagyis nem megy el több idő az utazgatásra mint a tényleges akcióra.
Ez úgy tűnik az emberek 98%-ának nagyon nem jött be.

Postázást nem vállalok.

(#21) Jhonny06 válasza Xaels (#17) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mit és? Malária -> Afrika. Elég egyértelmű. Az utalás a jövőre vonatkozik. Korábban is írták, hogy ott fog játszódni. Keresd vissza az ehhez kapcsolódó híreket.

(#22) feka007


feka007
nagyúr

A 2-t is a Crysis-verőként reklámozták, aztán nem kis fail lett. Kíváncsi leszek ez is arról fog-e szólni, hogy órákig kell kocsikázni két misszió között miközben mindenki rádtámad.

(#23) Xaels válasza Jhonny06 (#21) üzenetére


Xaels
félisten

Vissza kerestem, de konkrétumot nem találtam csak ennyit: "A kijelentés akkor úgy szólt Patrick Redding dizájner szájából, hogy HA készülne egy új FC rész, akkor nagy valószínűséggel maradna az afrikai helyszín, vagy esetleg számításba jöhet még a sarkvidék. De egy biztos, hogy az első rész szigetes-dzsungeles játéktere nem tér már vissza. Jelenleg nem lehet többet tenni,mint várjuk az Ubisoft hivatalos megerősítését." , forrás1, forrás2. Ez semmi 100%-os konkrétum. Mellesleg a hír 2009 nov. végi azóta 8-szor átírhatták a játék forgatókönyvét stb. és azt sem szabad elfelejteni, hogy hivatalosan NINCS bejelentve még, ez a hír is csak egy újságíró fejéből pottyant ki, ahogy a maláriás-gyógyszeres hülyeség is, amit csak a 2. rész ihletett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) waithEard


waithEard
őstag

Ahogy elnézem a legtöbbünknek nem jött be, és már most fanyalgunk.... :D
Azt hiszem jogosan.....lapos és unalmas volt a második rész.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#25) Misi 007 válasza Xaels (#1) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Egyetértek ha olyan lesz mint a kettő inkább ki se adják...

(#26) Archer


Archer
őstag

Most hogy a Krájzisz 2 már nem trópusi környezetben fog játszódni, nyugodtan visszatérhetnének oda, most nem kellene tartani a konkurenciától. Szép volt, jó volt Afrika mint helyszín de egyszer elég volt.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#27) infectedmann


infectedmann
őstag

FC2-nek annyi köze volt az elsőhöz, mint az NFS-nek az rFactor-hoz.

(#28) zuchy válasza Archer (#26) üzenetére


zuchy
őstag

Ez első részt még a Crytech csinálta, de ők kiléptek a név megmaradt és átvette az UBI a fejlesztést. Nem tudnák olyanra megcsinálni, mint az elsőt. Szerintem maradhat az Afrika, hangulatos tud az lenni, csak kellően ki kell dolgozni. UBI-nak van pénze, hát szánjon rá sokat és akkor nem lesz olyan, mint az első. Techdemót nem érdemes csinálni belőle, mert az nekik nem megy, illetve nem is erőltették igazából, csak van benn egy benchmark és kész. Persze nem volt rossz a grafikája, de nem is állejtős, mint a Crysis pl. Kidolgozottságra kell rámenni, jó sztori, nagy bejárható terület. Ne legyenek "visszaspawnoló"
ellenfelek az ellenőrzőpontokban, vagy csak jóval később. Illetve szisztematikusan is visszafoglalhatják azokat, egyikről a másikra foglalva. De ez csak egy ötlet. Nagy fegyverválaszték, éjjel-nappal ciklus. Lehet az volt is benne, nem emlékszek.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#29) misx


misx
senior tag

Nekem meg baromira bejött a játék, főleg a hangulata miatt. Egyszerűen annyira valósághű volt, hogy már csak azért is játszottam vele sokat, mert jó ezen az afrikai tájon barangolni. Amikor fordult az időjárás és elkezdett fújni a szél, majd esni az eső, ááá. Crysis, sehol sem vagy. :P

Persze idegesített, hogy állandóan belém kötöttek az ellenőrzőpontoknál, dehát az élet nem fenékig tejfel. :DDD

(#30) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Kiváncsi leszek a 3. részre, az 1. nagyon tetszett.
A 2.nak szép volt a grafikája, de annyira unalmas volt,
hogy nem tudtam végig vinni.
Én azért a Crysis-hoz nem hasonlítanám!!
Ég és Föld a kettő!!

(#31) Angel1981 válasza finkelstein (#3) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem is.
Hangulatban nyomába sem ér a Crysis-nek.

(#32) Findzs


Findzs
addikt

1 rész folytatást akarok
nem kell még egy kocsikázós játék :DDD

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#33) joshua7


joshua7
veterán

A 2. rész nekem sem tetszett egyáltalán. Elszenvedtem kb. 20%-ig aztán megkapta a jól megérdemelt unistall-t. Ha a 3. rész visszatérne az 1. szellemiségéhez, az még polcra is kerülhetne, ha olyasmi lesz, mint a 2., az max werziót ér...

Semper Fi

(#34) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Így első blikkre a hangulattal nem lesz gond, a második részt jó lenne kitörölni a memóriámból, brutálisan szar volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.