Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor van miből az okostelefon részleget lélegeztető gépen tartani. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) Viszpi


Viszpi
tag

Hozzájárult a nanocellás tv-k..

Ehhez képest nem arról jönnek hírek hogy leállítják az LCD-k gyártását a Samsunggal együt... ? Vagy a nanocell az nem LCD az értelmezésükben?

Ryzen 2600, 2x 8GB RAM, 250 GB samsung 850 EVO

(#3) forgonati válasza pusszycat (#1) üzenetére


forgonati
őstag

Azaz. Amit elbukik a gagyi telefonjain, behozza a tévéivel. Így szép az élet :D

Keelah Se'lai!

(#4) Remekelek28 válasza forgonati (#3) üzenetére


Remekelek28
őstag

Egyáltalán nem gagyi. Én G7 fitet használok nagy elégedettséggel. Stabil,nincs vele szivás mint más telokkal..
De vsn mosógépünk is ami 10 éves és hibátlan. A légkondim 13 éves.

(#5) #72042496 válasza Viszpi (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem látom az ellentmondást. Az LGD Dél-Koreán belül leállítja le az LCD panelek gyártását az idén (ha nem változott meg a döntés). De az LGE ettől még továbbra is készíthet LCD tévét.

[ Szerkesztve ]

(#6) zetor2000 válasza #72042496 (#5) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt majd a kínai gyáraiban csinál LCD-t...
Kellenek azok még az olcsó szegmensbe.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#7) zetor2000 válasza Remekelek28 (#4) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem régebbi a klímám, talán 15 éves, de még mindig teszi a dolgát. Most meg egy 4K LG monitor előtt ülök idehaza, remélem, ez is lesz ennyire tartós. Persze, lehet, hogy lecserélem majd "idő előtt", mert lesz olcsón (hehh...) jobb. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#8) #72042496 válasza zetor2000 (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Persze, de szerintem a drágább LCD-ik is megmaradnak. Csak nem koreai panellal. :)
Azt nem tudom, harmadik féltől vesz-e majd az LG. A korábban említett Samsung igen, de ők teljesen leállnak az LCD panelek gyártásával. Elvileg a Sharp lesz a beszállítójuk.

[ Szerkesztve ]

(#9) Viszpi válasza #72042496 (#8) üzenetére


Viszpi
tag

Köszi az infot. Akkor rosszul tudtam valamiért az lg-nél is az maradt meg hogy teljesen leáll mint a Samsung

Ryzen 2600, 2x 8GB RAM, 250 GB samsung 850 EVO

(#10) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Lg jó márka mindent is szabad tőlük venni.

Jah nem telefont még véletlen se. :D :D :D :D

(#11) Remekelek28 válasza INGJOKE (#10) üzenetére


Remekelek28
őstag

Akkor az enyém miért működik kiválóan már lassan 1 éve. Meg minden ismerősömé. ?

(#12) pusszycat válasza Remekelek28 (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

[link] :))

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) OPiiPO válasza Remekelek28 (#4) üzenetére


OPiiPO
addikt

Teljesen rendben vannak az LG mobilok, jelenleg is egy V30 és egy G6 működik minden probléma nélkül. A sok barlangi troll akik meg huhognak az LG mobilra még jót is tesznek mert jó olcsón lehet venni :D

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#14) Medocsabi válasza INGJOKE (#10) üzenetére


Medocsabi
addikt

Az LG telefonokkal nincs gond termék szinten. Az más kérdés,hogy a flagshipek fél év csúszással jönnek a többi gyártóhoz képest. :DDD
Illetve szerintem ma már nem is annyira éri meg nanocell LG-t venni,mikor 350 körül már OLED-et kapni.

(#15) OPiiPO válasza Medocsabi (#14) üzenetére


OPiiPO
addikt

Azonos méreteket hasonlítottál össze, és ott is olcsóbb az oled? Melyik fog előbb beégni szerinted? ;]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#16) Medocsabi válasza OPiiPO (#15) üzenetére


Medocsabi
addikt

Az OLED sohasem lesz olcsóbb. Ilyet én sosem állítottam. Annyit mondtam, hogy SZERINTEM nem éri meg a NANOCELL , mert ár/érték arányban inkább OLED-et vennék. Beégni meg bármelyik beéghet, ha valaki meg egy ilyen tévén Barátok Közt-öt, meg IZAURA TV-t néz, az bocsi, de megérdemli hogy beégjen a logó a tévébe... :DDD :DDD ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.