Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kennystyle


kennystyle
tag

Jó lett a cikk, grat a pedálhoz ! :R
Szerintem az a lényeg amit a vége felé írtál, egy jó pedállal saját magához képest tud talán pár tizedet faragni az ember, de nem ettől fogunk a "lista élére" ugrani. Annyit tennék még hozzá, hogy ez leginkább 1 körön igaz, ha teljes versenytávra nézzük a dolgot, akkor azért sokat számít a stabil köridők elérésében.

(#2) cselt


cselt
senior tag

Sárgulok az irigységtől ;] Jó írás lett grat és nagyon jó pedál. Én is erősen gondolkodtam/gondolkodom a vásárláson. :))

(#3) Skizz


Skizz
addikt

Látom Te is B&W mániás vagy. :)

Megérdemelten kiemelt. :R

(#4) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Gratulálok a kormányhoz.
Épp pár napja tettem fel a kérdést a nagy kormányos topicban, hogy van-e valakinek :)

(#5) proof88


proof88
addikt

Ha valaki pedig azzal jön, hogy ennyiért már lehet venni egy Ladát, és azzal igaziból versenyezni, az kíméljen meg a csacsiságával. :D Én is ezt mondom... nem értem, hogy ha bemutatnak egy drága, de minőségi kormány-pedál-stb. szettet, akkor miért jönnek azok a bizonyos hozzászólások, amit Te is említettél. Oké, kimegyek a Ladával a forgalommentes helyre és megrakom... és? Az nem egyenlő azzal, hogy mások ellen versenyzek, nem veszélyeztetem az én és mások életét vele és mellesleg hogyan próbálhatnék ki a valóságban mindenféle autót, mindenféle versenypályán.

(#6) Voca


Voca
csendes tag

Uhhh, nagyon vad. Egyszer nagyon szívesen kipróbálnék egy ilyen cockpitet. :K

A valós vautóveersenyt azért élményben nem lehet géphez hasonlítani.. :U
Sokkal költségesebb és sokkal vesélyesebb de ez az ami ingazán nyomja az adrenalint.

[ Szerkesztve ]

(#7) pointer4 válasza kennystyle (#1) üzenetére


pointer4
tag

"ha teljes versenytávra nézzük a dolgot, akkor azért sokat számít a stabil köridők elérésében."
Ebben teljesen igazad van, csak azzal a gyors körrel érünk valamit, amit meg tud ismételni a sofőr, minél többszőr :D

B&W - igen, nekem ez a hangzás aminél nincs jobb és elérhető :) (604S3-am, maga a csoda)

"nagy kormányos topicban" - oda nem nagyon járok, NeilSzab tüsténkedik ott, ha jól tudom, én inkább az SG-n.

proof88 - már nekem is kezdett kicsit elegem lenni a hasonló megjegyzésekből, ezért csaptam a végére :)

"valós vautóveerseny" - csak álmozodozhatok... :O

Köszönöm a jó szavakat! :R

(#8) Enton


Enton
addikt

Jó cikk!
Grat a pedálhoz.Na azért kiváncsi lennék erre a felállásra, G25+SST+Fantec pedal.
Nekem már így maga a G25 is elég jó lenne.
Na ha majd egyszer sok felesleges pénzem lesz veszek egyet. :D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9) Tolkarius


Tolkarius
tag

micsoda pedál :Y Majd a suzyba! :DDD

(#10) atike


atike
nagyúr

Ez kimeríti az aztaq**a kategóriát! Nagyon komoly kis cucc... Irígykedek is ezerrel... :)

(#11) daninet


daninet
veterán

valahogy nekem az autós játék és a kuplung nyomkodása teljesen ellentétes.. mármint az én szememben. Nem tudok azonosulni a váltóval. persze ez az én hibám, sokat árkádoztam régen, mások az elvárásaim a játékokkal kapcsolatban.
De neked riszpekt, nem vagy normál az biztos (jó értelemben) :) :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12) ALI_G


ALI_G
veterán

szép-szép, de én inkább kijárnék pályázni a helyedben ennyi pénzből és otthonra elég lenne 15k-s kormányszett is.
Pályázni 100x jobb, elhiheted. Igaz függővé tesz :DDD

(#13) Petesilver válasza kennystyle (#1) üzenetére


Petesilver
csendes tag

Nagyon jó a cikk, gratula Poi! Annyit tennék hozzá, hogy nem vagyok én ilyen nagyképű, a végén én azt írtam, csodák nincsenek, csak ezzel /mármint a pedállal/ nem leszek sokkal gyorsabb :)

apropó még egy fontos különbség: ez az első olyan pedál amihez vastag zokni, vagy cipő ajánlott, mivel anyagból van rendesen, és lehűti a talpam vezetés közben! Bár az is igaz, hogy a toronyventillátor pont a pedál mögött fújja keresztül a levegőt a számítógép felé :)

[ Szerkesztve ]

(#14) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Én azzal is kezet ráznék, aki Ladát elpadlózva 15 másodperc alatt van fent 300-on. (Nem méteren, kilóméter/órán...) ;]

Grat a cikkhez. Jó volt végigolvasni, rendkívül kimerítő!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15) sebgutkopf válasza ALI_G (#12) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Azért 60k-ból se bérelt kocsid, se nevezési díjad nincs, nemhogy saját versenyautó. Ha valakinek 2-3 mio Ft-os cuccra futja, abból már 1-1 futamot le lehet nyomni, amatőrben többet is (akár autóvásárlással együtt). De a verseny szerintem nagyon nem a Lada. Szóval ennek a pedálnak árban nincs alternatívája valós versenyen.

Szerinte ez a pedálsor pont az az árkategória, ami racionálisan megéri egy szimulátor rajongónak még Magyarországon is. Bevallom engem csábít.

(#16) renato válasza sebgutkopf (#15) üzenetére


renato
aktív tag

Szerinte ez a pedálsor pont az az árkategória, ami racionálisan megéri egy szimulátor rajongónak még Magyarországon is. Bevallom engem csábít.

Ennyi. Ott a pont. Én csak iracinggel tolom jelenleg, aztán 1 után rendelem is meg a pedált. :)
Ezek után remélem minimum 5 évig pedálra nem kell semmit sem költenem és nagyon jó lesz. :)

(#17) m3ss


m3ss
veterán

udv
van vkinek fanatec gt2 kormanya?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#18) Jube96 válasza m3ss (#17) üzenetére


Jube96
csendes tag

Nekem van eladó!

Drift is not a race! Drift is art, the art of driving ;)

(#19) goyo206 válasza Jube96 (#18) üzenetére


goyo206
aktív tag

Szia!
Mire értetted, h. van eladó? A Fanatec GT2 kormányra? 2011-es hsz. :D ;)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#20) Jube96 válasza goyo206 (#19) üzenetére


Jube96
csendes tag

Lehet hogy a két év alatt nem talált vagy még nem vett. Gondoltam megpróbálom hátha.

Drift is not a race! Drift is art, the art of driving ;)

(#21) goyo206 válasza Jube96 (#20) üzenetére


goyo206
aktív tag

Jaa, értem. OK.
(amúgy nem kötekedésképpen, de 3,5 éves a hsz, de mind1. :C )
Más Fanatec dolgod esetleg nincs eladó? Csak kíváncsiskodom...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#22) Jube96 válasza goyo206 (#21) üzenetére


Jube96
csendes tag

Egyben adom csak el. Volt egy rossz pedálom hozzá amit eladtam egy csávónak aki házilag akart szimulátort építeni.

Drift is not a race! Drift is art, the art of driving ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.