Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gery9112


Gery9112
őstag

Kamutáska kárpótlásáért kamupénzt adni, azért van bőr a Bethesda képén, és még így is hasznot akartak húzni. :DDD

Azon csodálkozom, hogy nem jelentette fel őket senki miután először azt mondták, hogy bocsi a nejlonért de a rendes táskát túl drága lett volna legyártani.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#2) 30z.Samu válasza Gery9112 (#1) üzenetére


30z.Samu
félisten

Így is kaphatták az ívet rendesen. :DD Én csak szerencsétlen embereket sajnálom, akik megvásárolták a pakkot. Vártak szegények egy minőségi batyut, erre kaptak egy Tesco-s nejlont és még a Beteshdának áll feljebb hogy szólni mertek.

Sic Parvis Magna

(#3) satz18


satz18
őstag

De legalább a játék jól sikerült... :U :N

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Most triplán jól jártak... van egy jó játékuk egy nejlon szatyruk, egy jó vászon szatyor meg 500 atom...:D

(#5) Segal válasza Gery9112 (#1) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem pont evégett küldik mégis meg összefosták magukat egy csoportos bírósági pertől...
Az sokkal többe került volna mint legyártani a táskákat.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy ért volna már véget?! A játékot látva, nem csodálkoznék azon sem, ha most majd a táskákat tele trágyával szállítanák ki az érintettekhez. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Gery9112 válasza Segal (#5) üzenetére


Gery9112
őstag

Persze tudom csak vicces, hogy egy esetleges perhullám fényében már mégse olyan drága a táska legyártása. Azon csodálkoztam, hogy nem jelentette fel őket valaki azonnal. A júeszben szeretik az ilyet

Bár arra is mérget veszek, hogy a kedves illető, aki ezt írta már nem dolgozik a Bethesdánál. Nem vagyok "ügyfélszolgálatis" de nem hinném, hogy egy vásárlónak ilyen levelet kéne írni. Legalábbis ha nekem írna valaki ilyet kapna egy nem éppen szalonképes válaszlevelet.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#8) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Remélem a játékkal kapcsolatban is ilyen energiákat fektetnek a tűzoltásba :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Cifu válasza Gery9112 (#7) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mintha valami olyasmi rémlik, hogy a Bethesda először azzal védekezett, hogy egy 3rd party cég intézte az ügyfélszolgálati teendőket, és hát ők nem kezelték volna a dolgot.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10) bLaCkDoGoNe válasza Gery9112 (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

De, az ügyvédek már rárepültek és elkezdték gyűjteni a károsultakat egy class action lawsuit-hoz. (A linken az update részben.)

Meg is érdemli a Bethesda, hogy a tökére lépjenek, mert hihetetlen mélységekbe sikerült leküzdenie magát az Oblivion/Fallout3/Skyrim óta.

Kellemes PR disaster ez az egész ügy (ideértve magát a F76-ot is), remélem kellő mértékű kárt okoz nekik ahhoz, hogy észhez térjenek is visszataláljanak a normális útra.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#11) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Egy hatalmas pofon kellene nekik aztán lehet észhez térnének...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Az eredeti érv az volt, hogy túl drága lett volna. Gondolom így olcsóbb lett. Mekkora idióták, te jó ég!

(#13) Gery9112 válasza bLaCkDoGoNe (#10) üzenetére


Gery9112
őstag

Az korrekt, ezt nem is tudtam, köszi. :R

Cifu: Igen valami rémlik, hogy a Bethesda ezzel védekezett bár a lényegen sokat nem változtat, a vásárlónak mindig igaza van és ez nem volt tisztességes eljárás.

30z.Samu: Az ID játék, a Bethesda csak kiadó. De én is az új DOOM-ban és a Rage 2-ben bízom, remélem mindkettő jól sikerül.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#14) 30z.Samu válasza Scholes9 (#11) üzenetére


30z.Samu
félisten

Remélem, hogy a Doom-ot nem cseszik el, mert morcos leszek. :D

Sic Parvis Magna

(#15) oriic válasza 30z.Samu (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott csak kiado, nem aggodom miattuk. :)

Live-Die-Respawn

(#16) VágniValó válasza Scholes9 (#11) üzenetére


VágniValó
addikt

Semmit nem ér. EA Star Wars BF világi botrány lett mégis ugyanakkora pénzsóvár kretének, akik félkész játékokat adnak ki. Az egyetlen kiadó, ami visszafogta magát szerintem az Ubi, de nagy dobásuk nekik se volt azóta, csak abbahagyták a vásárlóik kizsigerelését. Its something.

(#7) Gery9112 Minden meglehet úszni. Velem egy egyébként megbízható futárcég egyik alkalmazottja, amikor vidéki nagyvárosban kértem kiszállítást, nem BP-n, olyan stílusban beszélt a futársrác telefonon, hogy pár másodperces shutdown-ba ment az agyam, amjd meg is kérdeztem, hogy "ez most komoly?" A válasz; igen, ez van! - volt.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17) Gery9112 válasza VágniValó (#16) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát a részvények árfolyamán azért megérzi az EA. Egy ideje már leszállóban van csak a FIFA ne menne nekik ennyire........

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#18) XuChi válasza bLaCkDoGoNe (#10) üzenetére


XuChi
addikt

Nagyon remélem, hogy a Rage 2 nem lesz egy kalap sz@r, de ezek után kezdek félni ..... :(

(#19) mephi666


mephi666
nagyúr

"We are finalizing manufacturing plans for replacement canvas bags for the Fallout 76: Power Armor Edition."

ebben az a legszebb, hogy meg sem próbálták szépíteni, hanem nyíltan vállalják, hogy jól át akarták baszni a rajongókat és nejlonszatyor volt az eredeti terv :C szabadnapos a marketingosztály a gyönyörű eladási mutatók miatt és nem tudott senki bedobni egy kamunyilatkozatot azonnal, hogy "akármilyen félreértés miatt készültek nejlontatyók, minden erőjükkel azon vannak, hogy orvosolják a hibát, mert a rajongók az elsők, blabla"???

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) VágniValó válasza Gery9112 (#17) üzenetére


VágniValó
addikt

Úgy kell nekik! De amíg új NFS és FIFA jön addig chillben vannak, olyan mint a fos minőségű energiaital a boltokban (bár sztem mind az), jönnek a fiatalok egyre nagyobb mennyiségben ás úgyis minden áldott nap leveszik a polcról. :N

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#21) Dark Archon válasza mephi666 (#19) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát én sosem értettem az olyan embereket, akik gyűjtői kiadásokat vásárolnak, mindenféle szarral. Ha kell egy táska, veszek azt a "táskaboltban". Porfogóm meg így is van elég.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#22) 30z.Samu válasza Dark Archon (#21) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom azért veszik a gyűjtőit, mert gyűjtők... :)

Sic Parvis Magna

(#23) mephi666 válasza Dark Archon (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem az a lényeg, hanem az, hogy olyan terméket hirdettek, amit igazából eszükbe nem volt legyártatni, hanem valami bóvli sz@rt terveztek a csomagba :D ...aztán most sem próbálták meg az egészet palástolni, hanem odavágják, hogy akkor gyártatnak mindenki örömére olyat, amit eredetileg ígértek...

átvitt értelemben, mintha rendelnél egy fullos biciklit, márkás alkatrészekkel (vagy bármit: tetszőlegesen helyettesítsd be), kifizetnéd, aztán kapnál egy ócska valamit, megpakolva minden lommal :D ...aztán amikor ezt szóváteszed és vered az asztalt, nem azt mondaná az eladó, hogy "bocs, valaki valamit elcseszett és el lett cserélve", hanem odavágja, hogy "oké, ez nem jött be, akkor intézek olyat, amit ígértem" ...ezzel beismerve, hogy az alapkoncepció a részéről az volt, hogy biztos annyira birka vagy, hogy simán át tud verni (ezt csinálta most a bethesda)

senkinek nem jutott eszébe náluk, hogy

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) forgonati


forgonati
őstag

Szerncsére a játék legalább tökéletes és hibátlan lett, százszor szebb mint a Fallout 4, abszolút nem unalmas, és a kimagasló gameplay élmény kárpótolja a gamereket, és elveszi a táskamizéria miatti keserű szájízt. Vagy várjunk csak...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#25) Scholes9 válasza 30z.Samu (#14) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azt remélem én is, hogy nem cseszik el :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#26) gyáliSanyi válasza janeszgol (#12) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Csak mondom, hogy kínába ilyet simán legyártanak 5 dollárért.
Az anyagvastagság meg nincs a képre írva.

Live poor, die ritch.

(#27) Dvix


Dvix
senior tag

Ez a pénz éhség hihetetlen hallod! 500 Atom kreditért még a táskának a digitálisan megegyező másolatát sem tudod megvenni! :D Hihetetlen! Kritikán aluli. :(( Ez a táska-ügy is azt bizonyítja, hogy ha mindenki ült volna a babérjain és nem szól semmit...akkor hagyták volna az egészet a francba. Ennél a játéknál is azt várták h mindenki azt mondja:"óóóó jó lesz ez majd! Fallout Yey!" Még ai in-game digit store-juk is sz@ros mod-ok csak a rosszabb verziójuk! Egy ekkora cég nem tud lopni modderektől akik 10x szebbre megcsinálták a skyrimet, meg a fallout 4 et? hagyjuk már! Bojkottálni kell a játékaikat mint az EA-nak meg az Activision-Blizzardnak és kész!

[ Szerkesztve ]

(#28) keIdor válasza bLaCkDoGoNe (#10) üzenetére


keIdor
titán

[link]

Videó eleje a lényeg.:D Volt kitől "tanulniuk". De az Activision is lehetne a "mester".

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Igy kell egy kritikan aluli jatek vasarloit kritikan aluli modon kezelni.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#30) sasa134


sasa134
addikt

Kisstílűség lvl100

Avanti Roma

(#31) -Skylake- válasza Dvix (#27) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ja bojkottalni... Azert maradjunk annyiban, hogy ezt a mentalitast nem magatol talalta ki sem a beth sem az ea sem senki. Itt annyi tortent, hogy pont ugyan olyan mertekben igenytelenek lettek a studiok mint amilyen igenytelenek lettek a vasarlok. Ezek a cegek 10 eve ehenhaltak volna, ha a "gamer" kozossegnek lennenek alapveto igenyei egy jatekot illetoen. De ennyi, nem kell sirni hogy nincs jo jatek, el lehet menni 200euroert falloutot venni , meg pubg-t meg ilyenek es lehet tapsolni, hogy mekkora jo game. Lol. A kutyamnak komolyabb igenyrendszere van. Ma semmi nem szamit, senkit nem erdekel ha nincs tartalom, senkit nem erdekel ha tobb a bug mint a netto content, senkit nem erdekel hogy prealfa 60euroert felevente 30euros dlc-vel, hogy majd 3 ev es 5 dlc meg 180euro utan lesz eloszor erdemben jatszhato. Jo az. Ezt KIZAROLAG a jatekosoknak lehet kosszoni es teljesen igaza van egy steamnek is, ha egyszeruen nem a kontent kell hanem a karambit skin (ami ~20 SZOR annyiert megy mint egy igazi karambit kes) akklr minek erolkodjenek ? A semmivel sok penzt keresni uzleti szempontbol teljesen pluszos. A kozonseget meg ugyse erdekli , hogy nem kap semmit, mindenki jol jart.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#32) bLaCkDoGoNe válasza -Skylake- (#31) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Erős mondatok, de sajnos minden szava igaz... :(

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#33) Plazmacucci válasza -Skylake- (#31) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A Battlefield V-höz képest még így is egy mestermű :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34) Dark Archon válasza -Skylake- (#31) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ez a trend elég sok játékra igaz, pl. most játszom a Far Cry 5-tel. FC3 óta lényegében ua., csak más környezetben. De 2 évente miért ne játszanék vele, elvégre szórakoztat, szép a táj, él a világ, változatosak a küldetések, amik: nem küldözgetnek körbe a fél bolygón, hamar elmondja, ki és mit akar és hamar oda is lehet jutni, amennyiben épp nem akarok bolyongani (azaz jó a gyorsutazás rendszer).

De ezt a Fallout mániát sosem értettem... fene sem akar egy lepusztult világban kalandozni. Metro 2033-at próbáltam még valamikor, de hamar abba is hagytam, nem az én világom. Ugyanebbe az unalomba fulladt nálam a Mass Effect Andromeda, igaz, hogy ott is a sztori miatt kopár és barátságtalan minden, de akkor is. Plusz arra rátett egy lapáttal, hogy hosszú percekig tart eljutni bárhova is a rossz gyorsutazás rendszer miatt.

S most akkor a Fallout 76 nem más, mint céltalan kóborlás, mutáns görényekre és robotokra lövöldözéssel? Egy rohadt küldetés nincs benne? Mert akkor tényleg megérdemli, aki megvette, azért manapság demo nélkül is lehet tudni egy játékról, hogy mit nyújt.

De a legjobb példa arra, amit írtál, a CS: GO. Egy haver miatt megvettem, de hát egy égetnivaló sz@r. Hogy mit eszik ezen több tízezer ember, meg bajnokságok, érthetetlen. Bár a játékosok életkorát figyelembe véve lehet, hogy egyszerűen nem én vagyok a célcsoport.

Plazmacucci: arra se kényszerít senki, hogy megvegyék. De mivel WW2, azt mindig el lehet adni. BF4 volt az utolsó, amit én megvettem, Hardline kimaradt, meg a WW 1-2 se érdekel. De igazából a BF4 is kb. ua., mint a BF3, csak más pályákon.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#35) Plazmacucci válasza Dark Archon (#34) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mit jelent, hogy egy küldetés sincs benne?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36) Dark Archon válasza Plazmacucci (#35) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát, egymástól veszik fel a küldetéseket a játékosok vagy mi? Ha egyszer nincs benne NPC.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#37) tiborv válasza Dark Archon (#34) üzenetére


tiborv
aktív tag

Vannak küldetések és nem egymástól kapják a jatekosok. Vannak "nem-emberi-vonasokkal-felruhazott" npck (robotok) akik adnak küldetést. Terminálok ahol fel lehet venni, radiocsatornak, holotapek, vagy csak szimpla teruletkozeli eventek. Sőt a vendorok is robotok akik ugyan nem szőke nagymellű nőként vagy farmeres korszakallas férfiként vannak ábrázolva de vannak a játékban.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.