Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok,
Multi nélkül van értelme ennek a játéknak?

Papa

(#2) csab991 válasza A_Papa (#1) üzenetére


csab991
senior tag

Egyedül is el lehet vele lenni, bár társasággal sokkal szórakoztatóbb.

(#3) A_Papa válasza csab991 (#2) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszönöm a választ! :) De van egyjátékos küldetés sorozat, történet? A multi annyira nem érdekel.

Papa

(#4) csab991 válasza A_Papa (#3) üzenetére


csab991
senior tag

Nem igazán választható külön, hogy egyjátékos meg multi. Belépsz egy szerverre majd belecsapsz a sztoriba. Van egyébként egy fő küldetés sorozat, meg persze mellékküldetések is.

(#5) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én már csak a bugokra vagyok kíváncsi, legalábbis eddig tudtak pár meglepetést okozni. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) Ryder62 válasza A_Papa (#3) üzenetére


Ryder62
őstag

Szia! A Wastelanders-el már egész korrekten nézz ki. Van sztori szál, NPC-k, beszélgetések stb. Olyan mintha a Fallout 4-et játszanád csak multis dolgokkal megpakolva (eventek, más játékosok is vannak a mapon...)

(#7) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Úgy tűnik betaláltak ezzel, kapott kis review bombot de már 90%os az értékelése Steamen 10+ órás játékidővel rendelkezők között.

/s

(#8) scyllafren


scyllafren
senior tag

Nekem is tetszik az uj kuldeteslanc, es pont most kaptam egy szuper pancelt, pont a specializaciomhoz :) Es kozel ugyanannyi a vedelme, mint amim volt.

[SP] Chinese Stealth Suit [/SP]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.