Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Hehehe, közben rájöttem ám, hogy PC-n hogyan tudom a nyamvadt játékomat beaktiválni LIVE-on (nagyon félrenéztem ám a dolgokat).

Most már csak össze kell kaparnom a 800 pontot vagy mit, aztán le is szedem :)

Egyébként nem kell parázni a fejlövések miatt, a kommunisták feje ellenáll az amerikai skulónak. Nincsen ebben semmi meglepő :DDD

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#2) paulka


paulka
tag

Szvsz mivel ez nem egy kiegészítő lemez, csak egy plussz mission, így várható volt, hogy nem +10 óra játékidőt kapunk.

Pyro reportin' MFhhh MFhhh

(#3) Breki's


Breki's
tag

Hát nemtudom. Nekem ebből az OA-ból az jön le, hogy csak lehúzás az egész biznisz. Cserébe meg nem adnak lóxxxx se nagyon. Azért ahhoz hogy egy ilyennel kiszúrják az ember szemét, elég nagy pofátlanság elkérni 800MS pontot. Ami nem olcsó ráadásul! :(
Shame on you Bethesda.

Breki's

(#4) Morden24 válasza Breki's (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért ahhoz hogy egy ilyennel kiszúrják az ember szemét, elég nagy pofátlanság elkérni 800MS pontot. Ami nem olcsó ráadásul!

Nem olcsó, de amúgy a Fallout 3 egyszeri végigjátszásával megkeresed a 800 pontot, szóval annyira nem veszélyes, felesleges rá kifizetni a pénzt (bár 12 dollár az vagy 1000 MS pont, szóval az sem egy földhözbaszás, de azért annyiért tényleg nem éri meg).

Sectumsempra - For Enemies

(#5) Invadrr_Zim válasza Morden24 (#4) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

ha azt nézed, hogy itthon 2100 pont 7-8000 forint ha nincs hitelkártyád, és ezért mindössze 3-4 új cuccot kapsz a játékhoz, akkor annyira nem poén. Mellesleg 800 MS pontból teljes játékokat tudsz már venni.

(#6) Morden24 válasza Invadrr_Zim (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem mondom, hogy nem problémás, csak nem tartom katasztrófának.

Egyébként én is azt találnám reálisnak, ha simán letölthetném a Beth-ről.

Sectumsempra - For Enemies

(#7) torma99


torma99
aktív tag

A cikkben az van,h nem szerezhetünk az ellentől cuccost,mert ha kinyírjuk eltűnik. MIelőtt odaértem volna az első végtelen lőszeres dobozhoz, egyszerűen pickpocketeltem az elvtársakat (igaz utána már nem volt értelme,max h rakétavetőt szerezzen az ember). A feka barátunk egyébként nagyon rosszat tesz a lopakodóskaraktereknek...Nah ennyit róla, amúgy nekem bejött , bár a tank a végén elég butyutaság volt.

(#8) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Eleinte nem értettem milyen fő Boss-ról beszélsz, de aztán beugrott, hogy közöltem vele, hogy vége és Ő elhitte :DD

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.