Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Szokásos Bethesda-s minőség, azaz 5 patch múlva is bugos lesz, viszont valami fergeteges hangulatú játék! Minden fillért megért, amit ráköltöttem :DDD

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#2) Pedrosso


Pedrosso
csendes tag

Azon csodálkozom, hogy még nem olvastam itt róla alaposabb kivesézést. Pedig az első két rész szerintem az egyik legjobb hangulatú rpg...

[ Szerkesztve ]

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah..az már szép szám...gratz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) cgod


cgod
tag

Azért a három hangulatilag sajnos nem hozza az első két rész színvonalát sajnos...meg kicsit túlegyszerűsítették...

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#5) rudi válasza Morden24 (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem ilyen komplex RPG szinten messze-messze a Fallout 3 a legbugmentesebb. Gothicok, Witcher, Fablek sokkal többször összeetek, letérdeltek nálam, és a gépigény/áltvány mutatójuk is rosszabb volt. A Fallout 3-asban 10-es szint körül vagyok, eddig egyszer fagyott le programhibával és láttam pár rosszul érintkező tárgyat, de sokkal bosszantóbb hibás küldetésscripteléssel még nem találkoztam.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) spirit007 válasza Pedrosso (#2) üzenetére


spirit007
senior tag

Mondjuk azokhoz csak kevés köze van (sajnos) .
Ezektől függetlenül furcsa , hogy 10 évig kellett várni a folytatásra - pedig igen csak szép rajongótábora van a Fallout sorozatnak .
Az is "érdekes" , hogy még így is ekkora sikere van , hogy bugos , több mint 2 éves engine-t használ (Oblivion) , grafikailag kissé elavult , csak light RPG stb.

Azt , hogy érdekes azért tettem idézőjelbe , mert valójában csak az a pár ember -médiamogul/PRemberek/tanácsadók lepődtek meg a dolgon akik képtelenek az orruknál tovább látni és pökhendi stílusban eldöntik , mi a köz izlés , mire van/nincs igény .
Viszont ezeken áll vagy bukik egy-egy játék project ...
Hogy következetes legyek : 10 év kényszermunkát mindegyiknek ! ;]

(#7) Darth_Revan válasza rudi (#5) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Tegnap megjelent patch ami orvosolja a fagyásokat :D

(#8) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Én sajnos kigyóntam belőle azonnal, mikor megerőltetés nélkül kiírtottam a vaultot és egy köteg raidert is a bunker security fenyítőeszközével. Arcgenerálás valami szörnyű, hamár megvan a remek facegen, akkor miért nem lehet normálisan átültetni. Nem gondoltam volna, hogy visszasírom az oblivion egyen-buciarcú embereit. A világ sem szép, sőt mi több szerintem ronda. Kár érte, többet vártam, sokkal.
Talán azért adok még egy esélyt, bár másfél óra elég sok idő volt.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

A 2-ben volt olyan bug, hogy elvihetted az autót amikor még nem is volt meg hozzá minden :D
Még 10 év után is bugos ;] De attól baromi jó.... Remélem a 3 is ilyen...

(#10) Morden24 válasza rudi (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Küldetésbuggal szerencsére még én sem találkoztam, de nálam quick travel-nél néha merevre fagy, és már vagy 2x szàllt el display driver error-al (8.10-es Catalyst Vista x64 alatt). Nagy gáz nincs, az Obli után sokkal-sokkal rosszabbra számítottam, az a game még Xboxon is fagyott...

Viszont annak ellenére, hogy nem éppen Fallout 1-2, percek alatt a kedvenc játékommá vált :)

Sectumsempra - For Enemies

(#11) feka007


feka007
nagyúr

Már az is nagyon jó, ahogy kezdődik, látod felnőni magad a bunkerben. :R

(#12) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

nekem bejott a jatek szep graf jol kidolgozott karakterek es es kozbe belem veri a szivbajt
miutan meg van egy jo par eros fegyverem igy meg elvezetesebb idom nincs sokat jatszani vele igy megszereztem a fegyverek kodjait mert mindig kinyirnak fogy el a loszerem es felejtek el menteni ,a minigunt nagyon birom meg van a tuning uzi es a gepfegyver na meg a langszoro meg a sniper szoval fel vagyok fegyverkezve :DD

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#13) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

ha erdekel valakit beirom cuccok kodjait amit a consolba kell irni
van fegyvereknek loszereknek inekcioknak granatoknak perkeknak kod listam
kicsit nehez a jatek es akinek nincs sok ideje jatszani annak segit hogy elveze azt a par orat is amit eltolt a jatekkal

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.