Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Úgy látszik az FB is érzi a vesztét.Nemcsoda hiszen olyan gyorsan növekszik a gugli+

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#2) Misály válasza JR.CSé (#1) üzenetére


Misály
addikt

Ezt hogy tudtad egy ilyen hirbol leszurni?

(#3) csabibmx


csabibmx
tag

Inkább azt oldották volna meg,hogy meg tudjam különböztetni,ha üzenetem jön vagy csak chat üzenet.Illetve,hogy a legfrissebb híreknél ne a 3 órás bejegyzéseket lássam 2 percesnek. :(

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#4) plus44


plus44
veterán

reméljük jobban működik majd, mint maga a FB szoftver, mert az egy akkor bughalmaz, amit a "frissítéseknek" hazudott újabb bughalmazok csak tetéznek...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) Surfym@n válasza JR.CSé (#1) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Ha így haladunk, lassan a mobilszolgáltatók kezdhetnek gondolkozni új tarifákon...
lassan már csak mobilnetet fognak árusítani, nem lesz "klasszikus hívás" és SMS :)

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#6) Gomez86


Gomez86
őstag

neee :( még1 messenger? inkább lenne összesen egy, ami minden platformon működik ugyanazzal a felhasználói azonosítóval, és ugyanazzal a partnerlistával...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7) zsirfecske válasza Gomez86 (#6) üzenetére


zsirfecske
addikt

hát ja, kellett mint 1 falat kenyér :) egy msn/gtalk/skype/fb összchat kliens többet érne.

(#8) DJGABI válasza plus44 (#4) üzenetére


DJGABI
addikt

Nem jobb, sőt még rosszabbul működik mint a mostani, beépített cset... Duplán hozzá át az üzeneteket, van hogy csak késéssel, kijelentkezni alig akart.

Ha valaki nem tudná marketről lehúzni: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#9) plus44 válasza DJGABI (#8) üzenetére


plus44
veterán

Éreztem én hogy nem kell leszedni! Mikor tér át már az IT társadalom a G+-ra?? Sokkal jobb eddig!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) Armagedown válasza zsirfecske (#7) üzenetére


Armagedown
őstag

olyan már van , NimBuzz a neve :)

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#11) Gomez86 válasza Armagedown (#10) üzenetére


Gomez86
őstag

és megy natívan droidon, wp7-en, iOS-en, Win7-en és Mac-en is? mert a lényeg ez lenne

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#12) Polllen válasza Gomez86 (#11) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nimbuzz, fring, trilian de szerintem még az ebuddy is tudja a skype kivételével. Ofc minden csevegő fiókodat hozzá kell adni, különben nem fog menni 1 jelszóval... :P

Wp7 még felejtős, ahogy tudom, de megy droid-n, ios-n, win7-n, vista-n, xp-n, (a mac-t és linux-t nem szoktam nézni, mert nem érdekel.)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13) Gomez86 válasza Polllen (#12) üzenetére


Gomez86
őstag

Engem pont a wp7 érdekelne :P de azon épp most oldják meg a messenger, és a fb integrációt... de még így is inkább körülményes mint nem...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#14) barii86


barii86
tag

imo tud gtalk, face, msn, SKYPE, és innentől mindegy, hogy az imo fut-e wp7-en, mert valami biztos fut, ami ezeket a protokollokat tudja, nekem mindegy, hogy ez a kliens-e az

(#15) Domi_Jani


Domi_Jani
tag

javaslom a parlingo-t nekem gyönyörűen fut régi-régi win 6 rendszeren, face meg msn egyszerre. de sok ilyen van, csak keresni kell...

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#16) Sofian


Sofian
őstag

Továbbra is a Gtalk androidos kliensek tartom etalonnak...

(#17) Ronan968


Ronan968
tag

This app is incompatible with your Vodafone Lge LG-P990.

(#18) domi007 válasza Ronan968 (#17) üzenetére


domi007
őstag

xD

"Nem tudod felrakni a Facebookot, azaz nem is létezel :DDD"

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#19) Ronan968 válasza domi007 (#18) üzenetére


Ronan968
tag

Hát ja....most szegyem le a vodás romot?

(#20) Pocok256 válasza Ronan968 (#19) üzenetére


Pocok256
veterán

Azzal kellett volna kezdeni :p

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#21) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem fogok mégegy fb-s appot a telefonra rakni. Amúgy is csak üzizek.

(#22) zsirfecske válasza Sofian (#16) üzenetére


zsirfecske
addikt

egyetértek. és köszönöm a fenti példákat a létező appra, sejtettem hogy van már :)

(#23) hodostamas


hodostamas
addikt

igaz nem a chat apphoz tartozik, de én a sima fb kliens helyett teljesen átálltam a m.facebook.com-ra opera minivel... kb azonnal bejön az oldal, semmire nem kell várni, és minden normálisan jelez :) chat-re meg ott az ebuddy.

(#24) doncortio


doncortio
senior tag

Hamár a közösségi oldalakat is idekevertük: a Google+ nekem nem megy droidon :( azt írja meghívó kell, hát ezekszerint qrvára haladhat... :W

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#25) Stauffenberg válasza doncortio (#24) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Te most azért háborogsz, mert meghívó kell a Google+ igénybevételéhez? Már a kezdetektől fogva kell hozzá és ez így is marad amíg ki nem lép a béta fázisból és lesz végleges a portál.

Amúgy meg miért nem kéred meg egy ismerősöd, hogy küldjön?

(#26) doncortio válasza Stauffenberg (#25) üzenetére


doncortio
senior tag

Nem kell nekik is benne lenniük a rendszerbe?
Egyébként ponz ezért háboegok, eltaláltad...

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27) marcias válasza doncortio (#26) üzenetére


marcias
őstag

Aki annyira be akar kerülni, be tud.

Steam: marcias88

(#28) plus44 válasza doncortio (#26) üzenetére


plus44
veterán

van rá itt is megfelelő fórum, 200an hirdetik, hogy van meghívójuk, meg millióan a neten, szerintem nem olyan nehéz beírni a keresőbe ide, vagy a google-be...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#29) Alwares


Alwares
aktív tag

Nagyon helyes, ebben komoly potenciál van, rengeteg ismerősöm már főként ezen kommunikál. A legutóbbi frissítésnél mikor összevonták az üzenetküldést a chat funkciókkal, elsőre nem tetszett, de rájöttem hogy egy baromi jó dolog! Ha mégjobban elterjesztik ezt, alaposan letörhetik az Msn szarvát.
Mondanám még, hogy jöhetne Wp7-re de minek, fenn van a Mango rendszerszinten van Fb chat is, ami még jobb is mint a külsős app ;)

(#30) dokee78


dokee78
félisten

A GoChat for Facebookot használom,tetszik is.
Ezt viszont ki sem próbálom.

(#31) csabibmx válasza Alwares (#29) üzenetére


csabibmx
tag

Tényleg tök jó amikor jön egy üzenetem,megnézem és eldöntöm majd később válaszolok ha laptop elé kerülök.Aztán amikor odajutok látom,hogy jééé ez csak egy chat üzi volt de addigra már a chat partner rég nincs ott és bunkónak tart,hogy annyit nem írtam pill.
Tudom még mindig írhatok neki üzit de pl. direkt azért állítottam be úgy a telót,hogy csak az üzikről értesítsen mert gondoltam az a fontosabb mint mindenféle értesítés meg chat.
Bezzeg az értesítések törlése funkció még 3x-i megnyomás után se töröl és az utóbbi időbeni a desktop nézet se működik.Szóval bőven lett volna mit javítani az önálló csevegő szoftver előtt.

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#32) rep3at


rep3at
őstag

Ki szeretném próbálni de nem találom az AppStore kínálatában. Valaki segítene?

Forward thinking. كرر

(#33) plus44 válasza rep3at (#32) üzenetére


plus44
veterán

Amcsi Store-ban próbálkozz, ott megtalálod.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#34) Integra válasza plus44 (#4) üzenetére


Integra
titán

1-es és 2-es faszbúk verzió rendben volt. azóta hanyatlik és csak bugos. ugyanez tökéletesen igaz a mobil kliensre is. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35) Integra válasza Alwares (#29) üzenetére


Integra
titán

miért is jó? teljesen használhatatlan lett a belső levelezési rendszer.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36) plus44 válasza Integra (#34) üzenetére


plus44
veterán

Igen, lassan de biztos tényleg visszafejlődik, de elég látványosan ám.. A FB maga alatt vágja a fát, pedig most kellene igazán rápörögnie, hogy itt a konkurencia...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#37) rep3at válasza plus44 (#33) üzenetére


rep3at
őstag

Próbálkoztam, megtalálni megtaláltam de letölteni nem engedte. Hungarian Store miért nem játszik :(((

Forward thinking. كرر

(#38) Inarus válasza Integra (#35) üzenetére


Inarus
addikt

Szerintem meg épp most lett használható a chat. Nézőpont kérdése. :P

(#39) Sofian


Sofian
őstag

Mint megtudtam az új facebook messenger teljesen push alapú, így amíg nem tudják megfelelően kalibrálni, addig nem merik ráengedni a többi régióra...

(#40) Stauffenberg válasza Sofian (#39) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tök jó... akkor a "Facebook for Android" nevű programozói katasztrófát miért is kell publikussá tenni a Marketen? Csak azért, mert ez a hivatalos (és sok esetben beépített) Facebook alkalmazás?

Csak éppen az a baj vele, hogy egyetlen eleme sem működik bugmentesen. A chat teljesen működésképtelen, az üzenetküldő szekcióról meg már nem is beszélve (rendszeresen összekeveri a chat üzeneteket és a hagyományos "leveleket" és hirtelen zavarában inkább úgy dönt egyik felületen sem jeleníti meg). Az üzenőfal meg a következő katasztrófa... az még hagyján, hogy átkozottul lassan frissít, de ezen kívül posztok alatti kommenteket sem mindig tölt be és posztokat is összekever néha az időrendiségben. Na a másik a notification rendszer ami néha tévesen riaszt és van amikor egy valós notificationre bökve nem jön elő a tartalom amire mutat...

Akkor jön a kérdés: Van olyan eleme a hivatalos Facebook appnak ami működik?

Válasz: Nincs. Vagyis talán csak a képfeltöltés... de ha így haladunk akkor az sem sokáig.

Újabb kérdés: Miért kell egy külön alkalmazás a Facebook üzengetésnek ha ott a gyári FB app, amiben ez bajosan, de sok esetben katasztrofálisan szarul működik? Talán ennyire elveszett a helyzet, hogy már inkább magára hagyják a másikat és csinálnak egy újat vagy mi?

Megjegyzés: A fenti hibák több Androidos készüléken és még ennél is több ROM-on is előjöttek.

(#41) Sofian válasza Stauffenberg (#40) üzenetére


Sofian
őstag

"Tök jó... akkor a "Facebook for Android" nevű programozói katasztrófát miért is kell publikussá tenni a Marketen?"

Jogos! A Facebook for Android mondjuk nem a szerver, hanem a kliens oldalon van elb*szarintva....

(#42) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Az a király, hogy eltelt a megjelenés óta egy hónap, de még a mai napig sem érhető el a mi régiónkban (Android Market).

Külön az APK-t leszedve lehet ugyan telepíteni, de engem nem győzött meg. Ugyan olyan bugos, mint az eredeti Facebook alkalmazás beépített üzenetkezelője (és semmivel sem tud többet).

Tényleg nem értem miért volt szükség, hogy az eredeti alkalmazásból kiváljon egy szintén bugos üzenetkezelő...

(#43) kovipeti


kovipeti
csendes tag

Hogy lehet azt kikapcsolni hogy ne rezegjenminden üzenetnél???
Ha chatelek és megvan nyitva a program akkor is rezeg állandóan, nagyon idegesítő!

(#44) milanfan


milanfan
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy facebokk messengerből kapott hangüzenet lejátszható valahogy asztali gépen?Mert elindítom és csak tölt és tölt,de nem történik semmi.Vagy azt csak mobilról lehet? :(
Előre is köszi a segítséget!

(#45) Habell válasza milanfan (#44) üzenetére


Habell
tag

Én letudom játszani, gépen is és telefonon is ha kapok.

(#46) Habell


Habell
tag

Tudja valaki, hogy android és iOS facebook messenger programban az archivált üzenetet, hogy lehet előszedni megnézni?
Telefonon androidon tudok archiválni, oda tenni üzenetet, de azt már sehogy sem találom meg telefonon adndroidon. ( iOS ugyan ez )
PC-n természetesen tudok archivba tenni, azt megnyitni, olvasni stb. egyszerű egyértelmű, normális a felület. iOS és androdi rendszeren csak én nem találom meg ezeket, hogy hol rejti el, vagy egyáltalán nincs is ilyen funkció? ( ha nincs akkor elég gagyi, bár lehet más nem keresi az archivat csak én. )

(#47) JokerMaffia


JokerMaffia
tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném. Telepítettem az alkalmazást egy windows phone 8.1 készülékre. Verziószáma 9.0.5
Meg tudná valaki mondani hogyan tudok kilépni a programból? Ne fusson a háttérben. Nincs lehetőség tetszés szerint Online - Off manuális kapcsolására? Beállítások menürendszere következőkből áll: Értesítések, alkalmazás hangjai - rezgései, Nevek szinkronizálása, helymeghatározás, küldés enterrel, infó: Súgó, Licencek, Adatvédelem és feltételek. Köszönöm a segítségeteket.

Üdv: J.M.

(#48) lacex


lacex
tag

Létezhet az hogy egy frissítés után ( jelen estben HTC 610 -re ) megszűnik működni a helymeghatározás? :))

Nem vártam semmit, mégis csalódtam.

(#49) Rolplay válasza hemaka (#21) üzenetére


Rolplay
csendes tag

Valaki még van itt? A gondom az lenne h nincs mydayem :( pls help. A telo az g5

Rolplay

(#50) kiskornel válasza Rolplay (#49) üzenetére


kiskornel
addikt

Sziasztok!
FB Messenger valahogy le lett tiltva a vállalati hálózaton. Gondolom a portokat tiltották a *****. Nincs olyan alternatíva, ami mondjuk a szabványos HTTP portokat használja, és kompatibilis a Messenger alkalmazással.
Android APP.

... Web-en már a messenger.com és a facebook.com le van tiltva, ezek az oldalak nem elérhetők. Esetleg kompatiblils oldal, amit elfelejthettek letiltani?

Előre is köszi:
Kornél

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.