Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Szerintem már a telefonokat LIKE gombbal kéne felszerelni, nem?:F

[ Szerkesztve ]

(#2) skajwa válasza Black Dragon (#1) üzenetére


skajwa
senior tag

Lassan már itt tartunk... Kezd idegesíteni, hogy már a csapból is a fb folyik.

[ Szerkesztve ]

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#3) Probber válasza Black Dragon (#1) üzenetére


Probber
őstag

Be is b@szna, ez még viccnek is rossz... ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#4) GALARDO


GALARDO
addikt

Nekem jól fog jönni az 5130-ra. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5) pető bá' válasza Black Dragon (#1) üzenetére


pető bá'
őstag

eljön még az Alcatel által gyártott, gprs-es, kék-fehér Facebook telefon, amin bizony ilyen LIKE gomb is lesz. és az emberek megveszik... :C

"... and I hope you have a great day!"

(#6) Morden24 válasza Black Dragon (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Black Dragon válasza skajwa (#2) üzenetére


Black Dragon
addikt

Hát igen...csak az a gond, hogy ez a helyzet nem javulni, hanem romlani fog.:((

Modern24: :) Még szerencse, hogy az Apple-nél ez nem fog előfordulni.:)

(#8) Probber válasza Morden24 (#6) üzenetére


Probber
őstag

Az új likePhone? :DDD

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#9) parkr


parkr
őstag

T-s "butatelósoknak" jó lesz, nekik úgy is ingyen van a FB ha jól tudom

(#10) johny dragon válasza skajwa (#2) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Khm, ha nem érdekel, nem kattintasz. Ilyen egyszerű.

Egyébként meg ha ez után is divatban lesznek a Facebook-linkeke a közösségi oldalak menüpontban, akkor a gyártók megérdemelnének egy erős fenéken billentést.

Xperia mini pro 4.0.4

(#11) kenguroo válasza parkr (#9) üzenetére


kenguroo
tag

ingyért van, de csak lájkolni meg hozzászólni tudnak. :)

Amúgy meg miért nem jött ki előbb akkor nem vettem volna meg a desire-t! :D :D :D

(#12) andris1602


andris1602
aktív tag

egész jó..

(#13) GALARDO válasza Morden24 (#6) üzenetére


GALARDO
addikt

Ez nagyon nagy! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#14) plus44 válasza Black Dragon (#1) üzenetére


plus44
veterán

Szánalmas.... :(((

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15) Black Dragon válasza plus44 (#14) üzenetére


Black Dragon
addikt

Hát tényleg az..:((

De itt az e legnagyobb gond, hogy akik ezt kitalálják, azok azt hiszik, hogy ez egy rohadt nagy ötlet, és fú de jól néz ki, és milyen állat, hogy fb, meg stb...

(#16) proletár


proletár
csendes tag

de'isz a snaptu eddig is elérhető volt ingyér'..

proletár

(#17) parkr válasza kenguroo (#11) üzenetére


parkr
őstag

erről jut eszembe: mi lesz most a c7-tel? azt reklámozzák előretelepített FB alkalmazással ;]

(#18) Tybee000 válasza parkr (#9) üzenetére


Tybee000
aktív tag

T-s "butatelósoknak" jó lesz, nekik úgy is ingyen van a FB ha jól tudom

Igen a 0.facebook.com oldal az ingyen van de a kliensses facebookozás nem ....

(#19) GALARDO válasza parkr (#9) üzenetére


GALARDO
addikt

Én azt nem használom sokkal kényelmesebb a snaptu. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#20) rob400


rob400
csendes tag

Nincs is gond ezzel, csak ne legyen "tolakodó" a rendszer.
Ne tolja folyton a képembe, hogy menjek a fácséra.

Bazinga!

(#21) k850


k850
addikt

:F
Nem tiszta teljesen ez a hír számomra: "2500 különböző típusú hagyományos mobiltelefon számára válhat egyszerűbbé és gyorsabbá a Facebook online szolgáltatásainak elérése a Snaptu által fejlesztett, minden bizonnyal Java J2ME alapú alkalmazás segítségével"
És a Java J2ME ebből hány telefon támogatja? :F
Ráadásul olyan érzésem van, mint ha ez eddig nem lett volna elérhetővé. " Facebook a hagyományos telefonok világába is szeretne betörni."
Két eddig is elérhető java alkalmazás egy képen, a Snaptu és a GetJar.com java alkalmazása.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#22) D1Rect


D1Rect
félisten

"A tipikus Facebook stíluselemekből építkező alkalmazás számos készüléken előre telepítve is elérhető lesz majd, sőt 14 szolgáltató 90 napos ingyenes hálózati használatot is biztosít majd a szolgáltatás népszerűsítéséhez."

Ez egyszerűen szuper! :O

(#23) xdx@


xdx@
aktív tag

Én most egy elzárt pincéből írok.(Ne kérdezd honnan van térerő) Mert félek hogy a Google mellett a Facebook is világuralomra tőr.Pár embernek van még hely, de csak konzerv kaja lesz. :DDD

(#24) LA_COSTE válasza pető bá' (#5) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Szerintem ti most ötletet adtatok valakinek. :)

(#25) k850 válasza xdx@ (#23) üzenetére


k850
addikt

:B
Őszinte részvétem, nyugodtan feljöhetsz, amit már rólad tudni akartak már rég tudják, ráadásul nagyon lenézed őket, hogy csak azt hiszed, hogy a Facebookkal tudnak megfigyelni, rettentő nagy a repertoárjuk ezen a téren, el se tudod hinni, hogy többet tudnak rólad, mint te magadról. Egy pszichológus elemzi a levelezésedet, a meglátogatott lapokat, szex oldalakat, letöltött filmeket, már nem is kell a Facebookra mennie, készen áll a jellemzésed.
A reklám ügynökségek pont így válogatnak, hogy mit kínáljanak fel neked eladásra.
Pont ezért inkább azt kell korlátozni, hogy minél kevesebb személyes információ álljon rendelkezésre. Ezzel csak egy személy jellemzés lesz, de nincs hozzá név.
Alapból nem rakod fel az igazolvány képet, a születési és a lakcímadataidat. Ezzel nem a Google fog vissza élni, hanem a bűnözők. Sajnos tudom, saját tapasztalatból. :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#26) xdx@ válasza k850 (#25) üzenetére


xdx@
aktív tag

Köszönöm a hasznos tanácsokat. :) Akkor legalább nem csak konzerv kaját tudok enni.

(#27) talpalavalo válasza k850 (#25) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

:) Annyira bírom az ilyen hozzászólásokat ezeket a nagyon brutál összeesküvés elméleteket....
Igen bizonyára mindenkit lenyomoznak mind az összes internetfelhasználó mellet van a háttérben egy pszichológus akiket szintén egy pszichológus vizsgál, hogy megbízhatóak -e és azokat is vizsgálja egy és a háttérben 1 ember irányít mindent és van egy gomb amit ha megnyomnak akkor vége az illetőnek....
Ne legyünk már ennyire naívak... Nem ebben van a pénz és mit sem számít pár senki.....
Az biztos, hogy őriznek tárolnak személyes adatot mindenkiről, de ezzel szerintem mindenki tisztában van aki felmegy az internetre és olyat oszt meg vagy keres rá vagy stb.,de ennyi erővel én meg azt mondom, hogy ez is tök felesleges mert pénzzel net nélkül is bármit megtudsz bárkiről, hisz születésed pillanatában bekerülsz a "rendszerbe" és ha a szokásaidra is annyira nagyon kíváncsiak egy egyszerű megfigyeléssel ezt simán kiderítik, net nélkül is....

(#28) rudymester


rudymester
senior tag

Aki használja a Facebookot és van rá igénye: Annak jó.
Aki nem használja: annak tökmindegy.

Nem kell ezt a FB dolgot ennyire túlpörgetni.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29) k850 válasza talpalavalo (#27) üzenetére


k850
addikt

:DD
"Ne legyünk már ennyire naívak..."
Ezt mondom én is, csak úgy látszik, hogy nagyon félre értettél. A lehetőség meg van, hogy bárkiről, aki kapcsolatba került az internettel vissza lehet keresni dolgokat, de természetesen nincs rá kapacitás, hogy ezt személyesen tegyék meg, de biztos tudod te is, hogy vannak figyelő programok, amivel szűrik a rendszert. Próbáld ki, hogy fegyverek és robbanó anyagok után keresel a netten, majd ne csodálkozz, ha még a telefonodat is figyelni fogják.
A magyar jogszabály is engedélyezi, hogy bírói ill. ügyészi engedéllyel bárkit ellenőrizhessenek, akár még titkosszolgálati eszközökkel is. Természetesen kellő indokkal.
Az már részlet kérdés, hogy milyen módszerekkel derítik fel a bűncselekményt, igen akár még pszichológus segítségét is igénybe vehetik.
"Az biztos, hogy őriznek tárolnak személyes adatot mindenkiről"
Így van, csak ezt az adatvédelmi törvény szabályozza. Nem is itt van a veszély, hanem ott, hogy a Google szervereken minden ott marad, az utolsó vesző és pont is. És ha egyszer befolyásos ember leszel, akkor előtudnak venni kompromittáló adatokat rólad. Ha emlékszel valamelyik választási hajrában, egy képviselőjelöltnek ezért kellett visszalépnie, mert pedofil képeket tárolt, állítása szerint csak nézegetett a netten. Azért ez, azt hiszem, hogy kellő óvatosságra int. Nincs itt semmi összeesküvés elméleteket, csak meg tudnak zsarolni dolgokkal, ezért írtam az előző hozzászólásomba, hogy minél kevesebb személyes adatot tegyünk fel az internetre, ne segítsük elő a bűnözők dolgát.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#30) rep3at


rep3at
őstag

A Facebook terjedése tényleg bizonyos szempontból rossz, de vannak előnyei is, csak ezt is ésszel kell csinálni (persze ez a fiatal korosztályra sajnos nem jellemző). Ezt úgy mondom hogy kifejezetten utálom a 'social' beállítottságú embereket.

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.