Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Konflikt


Konflikt
addikt

ez mar nagyon varhato volt.
hihtetlen amugy, a de facebook meg mindig ugyanolyan tendenciaval novekszik. mar a 4. leglatogatotabb (szep szo..) oldal lett 340 millio egyedi latogato juniusban.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2) vtechun


vtechun
veterán

Nagyon örülünk :) De valami ütősebb szoftver is kijöhetne már. Egynek jó lesz az iGO :)

Konflikt : csak azt nem értem miért olyan népszerű :) Valahogy engem nem hozott lázba, hülye munkatársaim meg nyomulnak pl. a Farmmal,meg ilyenek :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Konflikt válasza vtechun (#2) üzenetére


Konflikt
addikt

Ja, az iGO nagyot szolna, ha kijonne mondjuk meg az iden. :) (foleg hogy ugye iPhone-ra is csak most jott ki, gyak 2 evvel az applefon launch utan..)

Anno 2007ben bereggeltem, kiv voltam a feature-kre, meg a web2-es cuccaikra. de tulkepp azota se hasznalom igazan. bar mostanaban egyre tobben jelolgetnek, ugytunik "beszabadul" a magyar nep az arckonyvre is. (vagy lehet sok N97 plakatot lattak mostanaban? :D )

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4) Depression


Depression
veterán

Bár még nem láttam a facebook-ot, de gyanítom ugyanolyan könnyű ott üzenni, mint egy SMS-sel, és ingyen van, nem kell számok után kutatni, és bárkinek írhatsz.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) #02683648


#02683648
törölt tag

1. Van értelme rendszeresebben felnézni, v.ö. iwiw
2. Úgy-ahogy működik is, v.ö. iwiw
3. Magasabb az átlagos civilizatorikus szint a Hungary csoportban, v.ö. iwiw
4. MAFIA WARS! :DD

(#6) plus44


plus44
veterán

A Facebook szerintem sem rossz, az iwiw-hez képest mindenképp jobb, senkit sem akakrok megbántani, de oda már annyi kis divatcica, meg homi emberke van fenn, vki több kis szarral is, mert az mekkora "fless", hogy ehhez képest a Facebook még tartja magát.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) #02683648 válasza plus44 (#6) üzenetére


#02683648
törölt tag

Erről beszélek. Bár akkor volt az igazi, amikor nem volt még magyar nyelvű felülete a FB-nek (asszem most már van, bár én mindig az angolt használom mindenből), ugye a nyelvtudás egy bizonyos szubkultúrában elég jó szűrő tud lenni :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.