Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Remek ha beszarik el lehet tüzelni.

duree54

(#2) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Egész csinos gép.

(#3) velizare


velizare
nagyúr

kéne. a latitudokat szeretem, de erre rákívántam. világító magyar kiosztású klavival. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Dettó kéne.
Vajon ha kopik, karcolódik a palmrest, akkor fel lehet csiszolni, polírozni? ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) Z10N válasza Duree (#1) üzenetére


Z10N
veterán

:DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#6) velizare válasza AxBattler (#4) üzenetére


velizare
nagyúr

van rajta valami bevonat, hogy bírja kicsit a karcokat, és az uv-t.

To protect against wear and dirt, the wood has a nano-coating and UV coating.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) dabadab


dabadab
titán

Gondolom, annak, aki látott már fát meg ilyen lapos notebookot, elég egyértelmű, hogy műanyag.. Ha más nem is, a tapipad mindenképpen erős hint :)

DRM is theft

(#8) Geller72


Geller72
veterán

Laminált műfa. Sok értelme van. Parasztvakítás level n+1..

(#9) AxBattler válasza velizare (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

És arra mehet a folyékony fa? :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) velizare válasza dabadab (#7) üzenetére


velizare
nagyúr

a fakk szerint dió. egyébként meg jó eséllyel a tapipad sem műanyag. a fa erezete egyedi, emiatt minden egyes notihoz egyenként kellene legyártaniuk az erezettel egyező matricát a tapipadra. szvsz egy hp túl nagy cég ahhoz, hogy ezzel foglalkozzon.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11) flashpointer


flashpointer
őstag

Amilyen vastag lehet az a fareteg valami fanovendekbol megvan az osszes laptopravalo, ez azert elony is : )

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

Jól néz ki, csak ha megkopik, szálkával az ujjadban nehéz lesz a tapipadot kezelni. :DDD

(#13) #06658560 válasza Duree (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

A mostaniakat is. Csak nem kell letüdőzni.

(#14) Cassi


Cassi
senior tag

Valódi diófa, egy Hacoa márkanév alatt futó cég gyárt mindenféle használati tárgyat belőle (hacoa.com, online shop a hacoa.net címen). Van például egész pofás telefontok is ugyanebből az anyagból.

(#15) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Szép masina!

SidCorky: "hiszen ezek jó tulajdonságaik ellenőre nem a legnépszerűbb megoldások a hordozható számítógépek piacán." -- ellenére akart az lenni :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) SidCorky válasza tibaimp (#15) üzenetére


SidCorky
senior tag

Azaz, köszi. :R

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#17) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Én is szeretnék egy faborítású dy laptop otthonra ;]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#18) Tetsuo válasza E.Kaufmann (#17) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Az mondjuk nem ér, hogy csak a japánoknak lesz, de persze ez úgy fa, mint a fa bútorok töme: valójában préselt, laminált műanyag minimális fa tartalommal.

(#19) E.Kaufmann válasza Tetsuo (#18) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Akkor nem ment át a poén :O

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#20) Astroboy


Astroboy
őstag

Notbükk :D

(#21) E.Kaufmann válasza Astroboy (#20) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

ez se rossz ;]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#22) .mf válasza dabadab (#7) üzenetére


.mf
veterán

Aki pedig ennél kicsit többet is látott, az tudja, hogy simán lehet igazi fából készült (akár 0.1 mm vékonyságra vágott) furnér lap is. Többezer éves technika, a mai fa bútorok is döntően OSB/faforgács lapon furnér, csak a minőségi, drága bútorok vannak tömör fából.

Szimpi a noti (beltartalma is), de sajnos esélyes, hogy mint sok minden más Japan-onlyként indult dolog, ez is az marad.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#23) Polarstar válasza .mf (#22) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Azt gondolom, hogy csak a gyártót érő kívánságok miatt mehet majd nemzetközi piacra a noti. Nagyon bejön nekem is, a dekorálható PowerBook széria óta végre valami menőség.

Tetszik! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#24) SidCorky válasza Astroboy (#20) üzenetére


SidCorky
senior tag

Tejóég... :W ;]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#25) hemaka válasza Astroboy (#20) üzenetére


hemaka
nagyúr

Vegem :DDD

(#26) Tetsuo válasza Astroboy (#20) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

:C Ez frappáns, de vagy note-bükk, vagy nótbükk a helyes.

(#27) #06658560 válasza Astroboy (#20) üzenetére


#06658560
törölt tag

A célcsoport pedig Köbükki. Japánosan írva Kobukki.

[ Szerkesztve ]

(#28) AxBattler válasza Astroboy (#20) üzenetére


AxBattler
félisten

Először nem esett le, csak a kommenteket olvasva... :))

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#29) aTe014 válasza .mf (#22) üzenetére


aTe014
aktív tag

A "faborítás" nélküli verzió kapható itthon is ( [link] ) ,nekem még az előző generációs 2500U-s van. :)

Egyetlen "hibája, ahogy a leírásokban is szerepel, nem magyar billentyűzetes, de könnyen megszokható és remek kis gép. :)

i14Pro

(#30) utax


utax
aktív tag

Kapható már itthon is faborítású, 15,6"-os kijelzővel:
[link]

Use the force, Dude !

(#31) Polarstar válasza utax (#30) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A kicsi kellene. Az tetszik. Szobafal méretű már nem tetszik.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Kimondottan tetszik és még az árazással sem szálltak nagyon el.

(#33) Cassi válasza MeszesKPT (#32) üzenetére


Cassi
senior tag

A hacoa.net árai alapján ez a faberakás nem kerülhet többe pár ezer jennél, ezért akár olcsóbb notebookokba is beletehetnék. Olyan kevés az innováció ezen a területen, hogy legalább az anyagokat variálhatnák kicsit ötletesebben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.