Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doki16


Doki16
addikt

Pont a technikus vizsga kezdésének a napján :( Nagyon nem lesz ez így jó.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2) Def26


Def26
félisten

Jó játék nagyon. Remélhetőleg lesz értelme kiadni pc -re még a következő részeket is (eladások).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) Asador


Asador
tag

A látvány lehetne szebb is... dehát végülis csak egy konzol átirat ez is ráadásul nem is mai egyerek...

(#4) Steven


Steven
addikt

nekem az első rész jött be a legjobban... 2 . az már valahogy nem... és ahogy látom a 3. rész az inkább a 2. at követi mint harcrendszerben mint minden másban :(

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5) Thodeus válasza Steven (#4) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Én is így vagyok ezzel.

A középkori sims-et ami most fog megjelenni már hívhatnák fable 4-nek is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) Steven válasza Thodeus (#5) üzenetére


Steven
addikt

az első részbe tetszett hogy éreztem hogy istenné fejlődtem öreg istenné:D nem áldoztam fel senkit hogy megfiatalodjak... 2 be valahogy ez az érzés nem volt meg ... meg miután végig játszottam olyanokkal szórakozzak hogy dolgozzak meg vegyek kastélyt ... tényleg sims 4:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7) Manbal


Manbal
senior tag

Gány grafika... 5-6 éve még elment volna talán. Még szerencse hogy lesz egy pár tucat űber játék az idén PC-re, köztük 4-5 fényévekkel jobb RPGvel

(#8) Steven válasza Manbal (#7) üzenetére


Steven
addikt

direkt ilyen meseszerű... amúgy a graf szerintem 2. lagos ha unalmas egy játék

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#9) Silenzio


Silenzio
addikt

Ez tök jó. Csak nem tetszik a grafika. Túl egyszerű. Túl színtelen. Mondjuk tegnap kipróbáltam a Dragon Age 2-t, az se valami szép. De legalább 10 másodperces beállásokat produkál 4 Ghz-es procin. Nem tudom mire vélni. Amúgy ez még hagyján, de az első is jobban tetszik külsőre.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#10) wolfwood


wolfwood
csendes tag

Szerintem nem olyan vészes a grafikája, de majd a játék úgyis megmutatja magát amikor eljön az ideje. :)

Egy pingvin mindenek felett...

(#11) Asador válasza Silenzio (#9) üzenetére


Asador
tag

Hát az a 8800 gt nem mai gyerek... gondolom az lehet a szűk keresztmetszet

(#12) Silenzio válasza Asador (#11) üzenetére


Silenzio
addikt

Szaggat is high-on, ha 8-an jönnek rám. Szaggasson is. Mondjuk, jogos. Bár nem szép a játék. De itt nem szaggatásról van szó. Másfél percekre lefagy az egész gép. Alt+Ctrl+Delre sem reagál, semmire. Aztán megy tovább, mintha mi sem történt volna. Itt valami nem stimmel. Ez nem vga. Amúgy a Crysis 2 meg igen jól elfut a kis GT-n, pedig az egyáltalán nem olyan fapados, mint ez a Bioware "műremek".

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13) Wolverine válasza Doki16 (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Vedd meg a vizsgák után, egy hónappal később :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) Doki16 válasza Wolverine (#13) üzenetére


Doki16
addikt

Igen, szerintem azt fogom csinálni, mert ha akkor venném meg amikor megjelenik nem lenne túl eredményes :D

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.