Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crytek


Crytek
veterán

Állítólag nagyon szar lett már futási szempontból nagyon alacsony az fps érték és akad.

Remélem alig fogy majd és emiatt jön pc-re! :C

Next PC Upgrade: 2022

(#2) negyven2 válasza Crytek (#1) üzenetére


negyven2
veterán

Mivel hivatalosan csak 6 óra 45 perc múlva fog megjelelni, így ez valószínűleg a warez verzióknál van. A tesztekben nem nagyon említik ezt.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#3) Crytek válasza negyven2 (#2) üzenetére


Crytek
veterán

:DDD

Melyik játéknál szokták azt leírni ,hogy szar szemét sokszor inkább legtöbbször játszhatatlan meg ne vegyétek ,mert élvezhetetlen?

De aki szeretné fogja a warezra nyugodtan (nem amiatt ilyen) ha ettől jobban érzi magát.

Next PC Upgrade: 2022

(#4) negyven2 válasza Crytek (#3) üzenetére


negyven2
veterán

Ez igaz, de én eddig csak olyantól hallottam ezt a pocsék futást, akiről tudom (hisz ö maga is írta),hogy a közösségi játékboltból szerezte be a (nem éppen gyárilag) függetlenített Xbox-ára, és még ott is lemezről futtatta.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#5) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ó, a Lionheadnek szerintem nem sok beleszólása volt a dolgoknak, MS tolta a lóvét (gondolom a licensz is az övéké), aztán ki lett adva a kétéves terv.

Amúgy a Fable-kkel az az egyetlen igazi baj, hogy nyíltnak látszanak, de mégsem, hogy olyan hűdehatalmas befolyással vagyunk a világra, de közben nem, stb. Mindig van egy eldöntendő kérdés, ami általában az erkölcsi érték/józan ész vagy sablonos jó/rossz felállás alapján vannak megírva, aztán maximum az alapváros designja lesz más és az emberek vagy üdvrivalgással köszöntenek, vagy sikítva a házaikba zárkóznak. Főellenségek terén sincs sok választásunk, vagy megöljük, vagy last checkpoint újratöltése.

Fable 2 spoiler
A vége volt kicsit kiábrándító, hogy a főmuftiba való szimpla lövés után választhattunk három kívánság közül... vagy minden építési áldozat újraéled, vagy a szeretteink (nővér és blöki, ami amúgy is volt vagy húsz éves) élednek újra, vagy a seggünkben is aranytallérok lesznek. Hát kösz, tartalmasabb bossfightra számítottam, továbbá ennél sablonosabb kívánságok nek is lehettek volna.

De valamiért minden hibájuk ellenére a Fable játékok baromi élvezetesek és mind kedves emlékeket adtak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.