Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MasterMark


MasterMark
titán

:O

Switch Tax

(#2) orion1025


orion1025
őstag

Lesz még egyáltalán Fable a jelenlegi generációra, ezen a feljavított első részen kívül?

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#3) KisDre válasza orion1025 (#2) üzenetére


KisDre
senior tag

Jó kérdés, szerintem nem. Legalább is abból kiindulva hogy a Legends az XbOne exkluzív lesz.

Mindenesetre ez a Anniversary várós a PC-seknek egy kis retrózás feelingre, legalább ezt... :U

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#4) orion1025 válasza KisDre (#3) üzenetére


orion1025
őstag

Én sem sok reményt látok rá az alapján amit olvastam, de hátha más többet tud.Sajnos ez a Journey nevezetű "csoda" egy szégyennel ér fel...Lassan ez a cím is mehet a levesbe, mint az NFS széria.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#5) _AnTi_


_AnTi_
tag

Remélem lesz majd egyszer PC-re is... De jó lenne ha az új részek nem csak XOne exkluzívak lennének, nagy kedvencem a Fable! :o

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#6) Blaise válasza _AnTi_ (#5) üzenetére


Blaise
veterán

Szinte teljesen kizárt a PC-s verzió.

(#7) FuRiONight válasza Blaise (#6) üzenetére


FuRiONight
őstag

Remèlem is, h nem vèletlenül lett boxom :D

(#8) orion1025 válasza FuRiONight (#7) üzenetére


orion1025
őstag

Nagy dologról nem maradnak le ők sem, mert az első rész grafikája sem volt hányadék, sőt, tejesen élvezhető számomra a mai napig.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#9) FuRiONight válasza orion1025 (#8) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én is játszottam vele pc-n, és nem csak arról szól, h megemelik a felbontást, hanem új köntöst ka pa játék, ami miatt mégis csak más lesz :)

(#10) orion1025 válasza FuRiONight (#9) üzenetére


orion1025
őstag

Gondolom nem véletlenül nem jut a PC-s népnek belőle.Bár lesz tartalmi részben bővítés, azért mégis egy xbox húzócím.De sajnos ennyiben akkor ki is merül a 360-s Fable sorozat.Azt a kinect mutyis Journey-t igazán elfelejthették volna a készítés pillanatában...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#11) Slade92


Slade92
aktív tag

INSANT GET! :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.