Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Már itt lehetne, nagyon várom már. Remélem nem szúrják el...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Pöttön


Pöttön
őstag

Kíváncsi leszek, az első 2 részt nagyon szerettem. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#3) szupermacs


szupermacs
veterán

A HZD konkurenciája akar lenni? Akkor nagyon sokára fogjuk megkapni. Újabb Cyberpunk 2077. :DDD Nagyon várom, és remélem, hogy ez lesz a legjobb rész.

(#4) hombre[EU] válasza szupermacs (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A HZD 6 évig készült, azért is lehetett olyan,amilyen. Nagy szavak ezek. Másrészt a Guerilla Games konkurenciája maximum a DICE/EPIC Games lehet nem a...forzás srácok. Szerettem a Fable szériát remélem sikerül nem elcseszni és már az is siker

Life, Uh, Finds A Way

(#5) mike1334


mike1334
veterán

Ha csak ez az egy exkluzív jönne jövőre (az obligát forza mellett :D ), már boldog lennék. Ha meg lenne Switchre is, akkor azt is vennék :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Jó lesz ez is PC-re.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Pont most jatszom a masodik resszel, aztan jon a harmadik. Ha xbox, akkor Fable, ha PS, akkor uncharted. (Bar a ps3 mar nincs meg. Mondjuk az Uncharteden kivul mas nem erdekelt. De az XOS marad, bar sok jatekkal ezen sem jatszom. De a Fable 2 es 3 alap.)

(#8) oriic válasza mike1334 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kizártnak tartom, hogy jövőre megjelennek, még mindig a projekt legelején tart a csapat állítólag. Reméljük nem az lesz hogy egy év alatt összedobják és piacra is küldik, mert az ilyen lépéseknek sosincs jó vége.

Live-Die-Respawn

(#9) mike1334 válasza oriic (#8) üzenetére


mike1334
veterán

Álmodozni szabad :B Hamarabb is kapcsolhattak volna, a Fable volt az MS egyik legnagyobb címe, és nem is voltak rossz játékok, sőt...az első rész az egyik kedvenc játékom a mai napi :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#10) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kapkod a Microsoft, mert exkluzívok nélkül a hajukra kenhetik a onex-et. Amúgy meg nem várok sokat így, hogy köze nem lesz a Lionhead-hez.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Tényleg ettől várják a megváltást? Majd jól elkrurjak ezt is mint a Halo és Gears of War párost. Új címek kellenek...

(#12) #52588800


#52588800
törölt tag

Legalább szóltak előre, így már most elkezdhetünk gondolkodni azon, melyik döntés a (kisebbik) rossz. Az elszántabbak már farmolhatják is az aranyat a kovácsműhelyben, hátha szükség lesz rá :DDD

(#13) mike1334 válasza Hunpriest (#11) üzenetére


mike1334
veterán

Azért nem baj, hogy én - sok más xbox tulajjal együtt - örülök neki ugye? Csináljanak felőlem 100 új címet, de a fable hiánya fájt nekem a legjobban, így boldog vagyok, hogy végre lesz megint :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#14) szupermacs válasza GodGamer5 (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Annyit meg nem érnek a Sony exkluzív címei, hogy PS-t vegyen az ember X helyett.

(#15) Hunpriest válasza mike1334 (#13) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Én örülök neki, hogy örülsz neki, én is örülnék neki hogy ha tényleg jönne egy értelmes Fable rész végre. De így előre nem tudok vaktában ráizgulni, majd ha megjelent és tényleg jól sikerült akkor majd lelkes leszek.

Amúgy meg attól függetlenül, hogy "de jó hogy jön egy új Fable", azért dádá az MS-nek, hogy ennyire gyávák, hogy csak a jól bejáratott nevekkel próbálkoznak, azért meg külön dádá, hogy azokat a neveket sikeresen el is rontják újabban. Szóval erősen szkeptikus vagyok az új Fable-el szemben.

[ Szerkesztve ]

(#16) mike1334 válasza Hunpriest (#15) üzenetére


mike1334
veterán

Cikk.

"Spencer a VentureBeatnek adott interjújában arról beszélt, hogy mostantól a tartalomfejlesztésen lesz a hangsúly, ehhez pedig elengedhetetlen az összefogott stúdiók egységes vezetése. Ezzel valószínűleg arra akar célozni, hogy ráfekszenek az exkluzív címek fejlesztésére. Hivatalosan még nem nagyon jelentettek be ilyen játékokat, bár egyes források már elsuttogtak egy-két dolgot. Például a Fable 4-et."

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#17) #52588800 válasza mike1334 (#16) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nagyon csodálkozom Spencer előléptetésén...

(#18) mike1334 válasza #52588800 (#17) üzenetére


mike1334
veterán

Szerintem semmi baj nincs az xbox-szal az utóbbi időben (egyedül a kinect dolgot nem értem, de engem az nem érint), de nyilván ezek szerint én vagyok a célközönség :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#19) Soybex


Soybex
őstag

Fable the lost chapters-t úgy se múlja felül. 15+ felett a végigjátszásaim száma, egyszerűen zseniális játék :K

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#20) mike1334 válasza Soybex (#19) üzenetére


mike1334
veterán

Most került be a Game Pass-ba a felújított verzió :) én black fridaykor megvettem a 2. és 3. részt, de ez lesz a következő :) aztán a 4 :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#21) #52588800 válasza mike1334 (#18) üzenetére


#52588800
törölt tag

DRM. Az MS elállt ettől, Spencer vállalta a felelősséget ezért. Gondolom ezen buktak pár vásárlót a különféle komunikációk miatt.

Kinect. Opcionális tartozékból a rendszer szerves részévé lépett elő. +100 dolláros/eurós felárat voltak páran akik nem fizették ki, majd mikor ismét opcionális lett megugrottak az eladások. Ez azon a szinten ért véget, hogy elkaszálták.

Médiaközpont. Előbbre került, mint a játékkonzol funcionalitás. Ezért is kapott ddr3 -at a gép. Később Spencer beismerte, hogy ez is hibás döntés volt. Legyenek a játékok az elsők.

Verseny a konkurenciával. Annyira nem érdekelte őket, hogy csak még eladási adatokat sem közöltek, sőt foglalkozni sem akartak ezzel. De azért valahol csak érdekelte, és kihozták az X -et amiről Spencer nyilatkozta, hogy nem nyernek rajta. Most akkor veszteséges lenne?

Single és sztori. Spencer nyilatkozata alapján inkább a szolgáltatás alapú játékok felé fordulna, de most érdekes módon itt a Fable 4, ami inkább sztori alapú (legalább is eddig az volt)

Na ezért nem értem a dolgot.

(#22) b. válasza mike1334 (#16) üzenetére


b.
félisten

Spencer nyilatkozta? Ő maga a probléma az xbox körül semmi, más. Ő tette tönkre az összes stúdiót,ami valaha felelős volt az exkluzív játékokért. Akkor fog szárnyalnia box, ha ő már nem lesz ,addig csak egy jó , de átlagos konzol lesz, pedig sokkal több lehetne annál.
Sok minden bejöhet a Fable 4 mögé, ami balul sülhet el, még azt sem tartom kizártnak, hogy a végén egy online MMORPG lesz Fable világában....Nagyon jó lenne ha nem csesznék el újra csak ezt tudom írni, az meg még jobb lenne, ha Spencer már nem nyilatkozna az Xbox világával és játékaival kapcsolatban, hanem valahol máshol keresné a kenyerét...
Szerintem....

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#23) janeszgol válasza b. (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Hm, a Fable MMO WoW stilusban instant get. Jo otlet.

(#24) #52588800 válasza b. (#22) üzenetére


#52588800
törölt tag

Legendset is kaszálták, nem hiszem, hogy mmo lesz.

(#25) szupermacs válasza b. (#22) üzenetére


szupermacs
veterán

A Fable Legends kivégzése után én már nem is reménykedem ilyenben, pedig nagyon örülnék neki.

(#26) mike1334 válasza szupermacs (#25) üzenetére


mike1334
veterán

Én bízok benne, hogy nem MMO lesz, azok óhatatlanul átmennek unalmas grind-ba egy idő után, a Fable-nek meg a sztorija és a hangulata volt eddig mindig jó, nagyon megölné szvsz egy ilyen megoldás.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#27) szupermacs válasza mike1334 (#26) üzenetére


szupermacs
veterán

A Fable a sztori után nem grindolás volt, ha ki akartad maxolni a karaktert? De. Simán lehet egy jó történetet vezetni MMO-ban is, ha meg akarják oldani. És itt az MMO-t ne a Metinre gondold, hanem egy olyasmire, ahol egy fő, nyitottabb területről instance-okba kell menned és teljesíteni a sztori küldetéseit. Választhatsz, hogy csapatban (csapatkeresővel akár) vagy soloban akarod lenyomni. Ugyan úgy lehetnek ingame cutscenek is. Illetve endgame dungeonok ahol már tényleg lehet farmolás, ha fejleszteni akarod a házad, kereskedelmi célokra repuzni, napi küldetéseket csinálni.
Annyira egyszerű lenne az alapot összehozni, ha már másoknak is sikerült.

(#28) mike1334 válasza szupermacs (#27) üzenetére


mike1334
veterán

No igen, de nem tervezem a goldom meghosszabbítását, így max egy division szerű dolgot tudnék még tolerálni :D bár a pvp sose volt a kedvencem egyik játékban sem amúgy sem.

Ja és a sztori után felőlem lehet grind, ha valakinek erre van igénye. Azt nem szeretem mikor órakig kell ugyanazt csinálni, és nem tudsz tovább jutni nélküle...

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#29) szupermacs válasza mike1334 (#28) üzenetére


szupermacs
veterán

Amióta megvan a Box, sose voltam Gold nélkül. Nagyon szeretnék már egy minőségi, B2P MMO játékot látni. TESO-t nem mertem még megvenni, pedig gondolkodtam rajta. Fable Legends meg le lett lőve, mielőtt konzolom lett. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.