Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

A harcrendszer nem változott. Viszont arra rájöttem most, hogy zavarni fog az életerő csík hiánya.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) Gude


Gude
senior tag

Filmszerű élmény.Kíváncsi leszek :U

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#3) #08052480


#08052480
törölt tag

öm, a framerate néha durván leesik, a 2-ben is iszonyat zavaró tudott lenni, remélem javítanak rajta (biztos ezért nem láttunk semmi gameplayt az e3-on).

(#4) #97544192


#97544192
törölt tag

ez eddig elég gyenge eresztés, szinte tökre olyan, mint a 2, csak hud nélkül, meg kevesebb fps-el. :U :( remélem nem ilyen lesz a végleges verzió.

(#5) Morden24 válasza Def26 (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Most nézegetve próbáltam rájönni, hogy engem zavarni fog-e, és ha igen miben, de azt kell mondanom, hogy semmiben.
Kifejezetten tetszik a szűz képernyő. Nagyon.

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Steven


Steven
addikt

Fable 1 abszolute nyerő 2 vel probálkoztam addig jutottam míg nem kerül a föhős börtönbe. (úgy látszik ezt minden részbe , eljátszák) Valahogy unalmas a 2 elvesztette nálam a varázsát ha a 3 is ilyen lesz mint a kettő.... akkor skippelve lesz....

Fable egyben ha végig vittétek hány éves volt a főhös a legvégén nálam 65 azt hiszem .(De izmos 65 :DD)

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7) elithun


elithun
őstag

Akkor ilyen CoD-os "befedi a vér a képernyőt" féle sebződés lesz ami "elmúlik". :F

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) #08052480 válasza elithun (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ez egy rpg, úgyhogy kétlem, hogy csak úgy magától felgyógyulna. Valszeg bevörösödik a kép, félrevonulás és híling pósön vagy valami gyógyító varázslat - de talán ilyen nem volt a Fablekben, nem igazán emlékszem. Jobban félek inkább attól, hogy megint annyira unalmas lesz mint a második rész volt.

(#9) Jander válasza #08052480 (#8) üzenetére


Jander
senior tag

Pedig simán esélyes az 'öngyógyulás'! Lehet ellenkezni vele, de szerintem ebbe az akció-rpg keretbe nekem simán belefér. Mindkét részt imádtam eddig, és a videó megnézése után rögtön jött az ötlet, hogy előveszem újrajátszásra mondjuk a 2. részt!

(A végén nekem is tök öreg őszhajú csókám lett, nagyon mókás volt!)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#10) g4mer


g4mer
senior tag

:Y WoW :Y

Sic Parvis Magna

(#11) D1Rect


D1Rect
félisten

Ettől csak én nem estem hanyatt?
(igaz nekem kimarad az első 2 rész)

(#12) elithun válasza D1Rect (#11) üzenetére


elithun
őstag

Nem csak te, pedig nekem csak a 2. rész maradt ki. :U

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#13) Def26 válasza D1Rect (#11) üzenetére


Def26
félisten

Ettől a videótól még nem is kell hanyatt esned. Majd ha bekap a gépszíj amikor elkezded játszani... :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) Jander válasza D1Rect (#11) üzenetére


Jander
senior tag

Szerintem az egyik legjobb szerepjáték sorozat, érdemes kipróbálni. Tipikusan az a játék, amit vagy szeretsz vagy utálsz, mint ahogy Molinó legtöbb játéka... Spec én szeretem azokat az értékeket amiket el akartak érni a játékkal, megfogott a hangulat, a sztori stb. Lenne még mit javítani / változtatni persze ilyen mindig van, de ha van rá lehetőséged próbáld ki, hátha beszippant!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#15) D1Rect válasza Def26 (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Ennek örömére megnéztem, de steam-en nincs.
Lemezen meg nem veszem meg.
Ha valahol digitálisan belefutok az első részbe majd beszerzem.

(#16) Tomics válasza Def26 (#13) üzenetére


Tomics
addikt

Barátnőm kedvence volt a 2, csak ezzel volt hajlandó játszani mikor megvettem az xboxot :D
Remélem egy ideig el tudom titkolni a megjelenést és nem kell egy vagyont kiadnom rá zsír újan :D

PH! addikt since 2004

(#17) #08052480 válasza Jander (#9) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Lehet ellenkezni vele, de szerintem ebbe az akció-rpg keretbe nekem simán belefér."

Nekem nem, ha ilyen lesz már alapból felejtős, vagy legalábbis demó után eldöntős..

"Tipikusan az a játék, amit vagy szeretsz vagy utálsz"

Fura, az elsőt szeretem, a második meg egyik se :) Annyira jó lehetett volna és a beígértek alapján akkora csalódás lett, egy idő után pedig monoton is. Kár érte, a főszál egész jó lett, de minden más közepes...

(#18) Def26 válasza D1Rect (#15) üzenetére


Def26
félisten

Nekem az első rész nem tetszett. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) D1Rect válasza Def26 (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezért nem veszek xboxot, majd ha jön a MK. :P

(#20) bartucc


bartucc
addikt

Gyengécske, gyengécske, de nekem tetszene, ha karddal is lehetne kombózni kicsit. (nem kell túl sokat, csak kis lehetőség arra is legyen)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#21) Rödgar válasza bartucc (#20) üzenetére


Rödgar
csendes tag

Szerintem el lehet vele lenni egy ideig de nem tudom hogy kell e még . :B

Szived kitárd tépd a Gitárt

(#22) Archanon


Archanon
őstag

Hát, a videó valóban gyengécske, de reméljük maga a játék sokkal hangulatosabb lesz, egy jó történettel. [Azért egy ilyen harcrendszerű - vagy legalábbis hasonló - mmo gamet el tudnék képzelni.]
Első résszel játszottam, 2. nekem szintén kimaradt [lévén, hogy nincs konzolom], bár szerintem annyira rossz nem lehet... :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#23) Habraki


Habraki
csendes tag

az első nagyon klassz, igazi mese. tök szerethető vilag. Aki nem jatszotta ne fikazza. halizzatok ytbon ost-t

(#24) dfdfdf válasza Steven (#6) üzenetére


dfdfdf
őstag

Van valami emberfeláldozós dolog amitől megfiatalodsz :)
Az egy szerethető játék volt a 2 nekem is kimaradt de ez a 3 már a felejtős kategória nálam elég gáz ez a harcrendszer (mit is írunk? jah megvan!) 2010ben és még akadni is fog big lol :D

(#25) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nekem bejön, viszont tényleg elég lassssuuuu a mozgás néha..remélem azért PC-n ezzel nem lesz probléma..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) L3zl13 válasza dfdfdf (#24) üzenetére


L3zl13
nagyúr

De az emberáldozatot, meg az adományozást is csak egyszer lehet igénybe venni, és csak 5 évet vagy mennyit fiatalít.

Engem idegesített, hogy megvénült a főhősöm, miközben mindenki más fiatal maradt (Testvérem, a guild tagjai, feleségeim...).

Aki hülye, haljon meg!

(#27) L3zl13 válasza D1Rect (#11) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem is hiszem, hogy egy másfél perces harc videótól kellene hanyatt esni egy (akció) RPG-nél.

Az első részben is maga a világ és annak hangulata volt a legütősebb. Ahhoz képest szinte még a fő történet is másodlagos volt.

Aki hülye, haljon meg!

(#28) bartucc válasza Sirandrish (#25) üzenetére


bartucc
addikt

Elsőnek azt hittem direkt van belassítva, de nem :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#29) Sirandrish válasza bartucc (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért az durva lenne :D
Mindenesetre tényleg remélem hogy PC-n nem lesz ilyen..vagyis egy erős PC-n mert enyémen lehet el se indul :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) #08052480 válasza Sirandrish (#29) üzenetére


#08052480
törölt tag

A portolástól függ, de a Lionhead azért eddig elég színvonalas portokat dobott piacra, igaz, nem épp mostanság. Viszont a kettő is elég csúnya sebesség-problémákkal küszködött, holott ezt a látvány nem igazolja, és ez a vidi sem meggyőző, a kiadásig már csak fél év van kb, a pre-alpha cuccok néznek így ki.

(#31) Sirandrish válasza #08052480 (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

a 2 nem jött ki PC-re..mondjuk hogy így mondod annak is meglesném a sebességét egy komolyabb PC-n..
Azért illene ezen még javítani mert tudtommal nem sok játék van ami ennyire látványosan lassul konzolokon..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) #08052480 válasza Sirandrish (#31) üzenetére


#08052480
törölt tag

"a 2 nem jött ki PC-re"

Nyilván 360-ra értettem ;)

[ Szerkesztve ]

(#33) Sirandrish válasza #08052480 (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

Okéoké, csak mondom hogy meglesném esetleg PC-n hogy lassul-e de ez ugye a 3. részre marad :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.