Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szigmat


szigmat
tag

Simon Pegg, John Cleese :C

(#2) Neks


Neks
tag

"hiszen nemrég jelent meg a Halo Rech"

Nekem eddig bejön a játék, már várom!

(#3) HardRic


HardRic
addikt

Á, szép is az angol akcentus, fantasyhez ez illik, sokkal nemesebb, magasztosabb hangzása van mint az amerikai dörmögésnek. Persze akcióhoz meg kifejezetten az illik :)

(#4) Jander


Jander
senior tag

Ezt a játékot is iszonyatosan várom! Nagyon szeretem az első két részt.

Hardric: teljesen egyetértek! Nagyon sokat dobott az előző részeken az angol akcentus, az angol humor!

[ Szerkesztve ]

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5) Chosen


Chosen
addikt

"itt a következő nagy exkluzív játék is" sry, de ez nem exkluzív, ugyanis ha csúszással is, de jön PC-re. :U

[ Szerkesztve ]

(#6) Chosen


Chosen
addikt

A szinkron egyébként tényleg minőségi munka, kár hogy ugyanez nem mondható el a grafikáról. TPS-ből még egész jó, de a közeli képeken borzalmasan néznek ki a karakterek.

[ Szerkesztve ]

(#7) Gabr válasza Chosen (#5) üzenetére


Gabr
tag

Azt várhatod...

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#8) $p@rr0w válasza Gabr (#7) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Te miről beszélsz? "The Xbox 360 and the Windows version will be released on October 26, 2010 in America and October 29 2010 in Europe." :F

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#9) Dyingsoul válasza Gabr (#7) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Szólt Vérboxos pistike. ;] Jön ez PC-re is, nem ártana tájékozódni, mielőtt a "konzol only" sztereotípiát erősítenéd.

Nekem már a lost chronicles is nagyon bejött és ezt a részt is várom. A lionhead szerintem jó játékokat csinál, ebben sem fogunk csalódni.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#10) Gabr válasza $p@rr0w (#8) üzenetére


Gabr
tag

http://gamepod.hu/hir/kesik_a_fable_3_pc_verzioja.html

Pontosan úgy mint a második résznél... soha nem fog megjelenni. ;) Én a vérpisti.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#11) Dyingsoul válasza Gabr (#10) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Akkor biztosan azért lehet értesítést kérni már a CD galaxisban, mert csak kamu... :) Te a vérpisti. :P

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#12) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Simon Pegg a kedvencem :) A 2 is nagyon bejött, nem hiszem hogy ez csalódás lenne ;)

(#13) $p@rr0w válasza Gabr (#10) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Meg az 576-ban...

Mod: Te Blood Steve :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#14) Jander válasza $p@rr0w (#13) üzenetére


Jander
senior tag

Pedig sajna akkor sem fog kijönni egyszerre, augusztusban hivatalos bejelentés volt, hogy később jön a PC-s verzió. Én annak cseppet jobban hiszek, mint a hazai előrendeléses oldalaknak.

De ha megnézed a hivatalos oldal community részlegét, ott is mindenki ugyanezt mondja... de nekem végül is mindegy, nincs az az isten, hogy ilyen játékot PC-re vegyek.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#15) $p@rr0w válasza Jander (#14) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nem arról volt szó h egyszerre, hanem hogy megjelenik-e pc-re. Az h mikor más kérdés, de nem is erről szólt a vita.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#16) Jander válasza $p@rr0w (#15) üzenetére


Jander
senior tag

Ezért írtam Neked válaszba, mert a 'várhatod'-ra azt idézted be, hogy egyszerre jelenik meg.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#17) $p@rr0w válasza Jander (#16) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Azért mert nem az volt a lényege hanem hogy meg fog jelenni.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.