Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Néha azt gondolom, hogy nem is lángész, hanem beteg ez a Peter Molyneux. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) talpalavalo válasza Def26 (#1) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Azért én a homárokat is kihagytam volna a 2. részből, persze poén meg minden de bazzz :D:D:D

(#3) pityeszka


pityeszka
őstag

de beteg! :DDD

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#4) julius666


julius666
addikt

You should have seen the ones we weren't allowed to make

Ezek szerint lesznek benne prostik, csak a képen látható karaktereket hagyták ki.
Kár, sztem baromi poénak :DDD
Addig amíg himbilimbit vagy egyebet nem látni szvsz bőven belefére, ennyire azért ne legyünk már prűdek.

(#5) Gaboo007


Gaboo007
aktív tag

Nem egyszerű! :D

(#6) elithun


elithun
őstag

Az emberi fantázia határtalan.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Lent a bal alsó sarokban az a hölgyike nagyon akar valamit. Az egész között még az valamennyire hasonít egy prostira, de a többi..

(#8) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ez durva azért! ;]

PS4

(#9) Jander


Jander
senior tag

A bögyös macákat benn hagyhatják, a meleg Al bácsikat meg tartsák meg maguknak, vagy csináljanak Collector's Edition-t meg Gay Edition-t külön, utóbbiba mehet az összes beteges homár prosti!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#10) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

De kár, hogy kihagyták belőle a buzi prostikat... Pedig már rákészültem, hogy ha a játékban velem szemben jön egy levágom a fejét, feldarabolom és a csirkék elé szórom a darabjait... :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#11) CaptainChaos


CaptainChaos
tag

már itt is hódít ez az ocsmány divat...

70/403-03-54 Hívj, ha nem vagyok PH-n, és biznisz van JUSTICE FOR HUNGARY!!!! Szebb jövőt! Azért jó tengerparton lakni, mert csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék

(#12) egaa válasza Dyingsoul (#10) üzenetére


egaa
csendes tag

Zsoldos táborban van férfi prosti,sőt,travi is.Ha jobban belemélyedünk a játékba,tele van apró "meglepetésekkel" :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.