Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

Hangulatot adja :) Kár hogy nem szeretm az ilyen játékokat...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Most játszok a 2. részével és nekem az ios bejön napi fél órára:) Még van 1 hónapom, hogy kiakasszam és jön a 3 ami még jobb lesz... Kell ennél több? :DD

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#3) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nem rossz. De mivel már régóta nem játszom, nem várós kategória.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4) CsikiRoli válasza Gomez86 (#1) üzenetére


CsikiRoli
tag

A hangulat tényleg a helyén van, de gondoljunk csak bele, láttunk mi már gameplayekat ami enyhén szólva is szőrnyűek voltak!

Üdv: Roland

(#5) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

A Grudge-hangulat azt jelenti, hogy Alma is kerepelni-böfögni fog amikor jön és idióta műanyagfeje lesz? Már nem azért, de azon a filmen többet röhögtünk a haverokkal mint egy vígjátékon, a félelmetességtől elég messze volt, a gáz és szinte érthetetlen sztoriról nem is beszélve :)) :DDD

A Kör meg közelebb áll a drámához mint a horrorhoz, attól függetlenül jó film mondjuk..

[ Szerkesztve ]

(#6) CPU001


CPU001
csendes tag

Jónak jó (megint) de nekem hiányzik az Alma féle pszicho horror. Nekem filmekből is jobban bejött a kör 1-2 vagy átok 2-3 mint valami mészárlás. És a 2-ben az a zenedoboz zene miközben ott áll a szoba közepén. Az meggyőző volt. (Y) Ettől is csak ennyit.

(#7) Gude


Gude
senior tag

Az első jobban a hatása alatt tartott mint a második rész.Ott párszor megijedtem rendesen mikor alma előtünt a legváratlanabb helyről.Remélem azt folytatják,akkor a borzongás folytatódhat ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#8) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hát ,az első kétrészről nyilatkozva , az 1. az méég valóban félelmetes volt , haverokkal félórás váltással toltuk , a 2. annak már nem volt ojan fillingje , szerintem ez a 3. sem lessz már ojan mint az elsőő.

(#9) balcsy válasza GrG1210 (#8) üzenetére


balcsy
aktív tag

Ez nálunk is így volt.Hajnali 4-5 fele mikor kezdtünk álmosodni mindig F.E.A.R.1 el nyomatuk és akkor már annyira nem is voltunk álmosak.F.E.A.R.2 őn lazán bealudtam :D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#10) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Huh, nyomasztó hangulat megvan :K

Jók ezek a játékok, számomra ilyen "egyszer végigviszem, hudefasza volt na jóvan majd 1 év mulva megint" típusuak.
Csak nehogy túlzásba essenek az ijesztgetéssel, mert ha fél percenként bejönnek ilyen féjjéé' jelenetek, akkor elveszti a hangulatát. Hamar meglehet szokni az ijesztgetését. Az elsőbe volt jó, hogy akciódús és csak kb. 5-10 percenként fordultak elő ilyen paranormális dolgok benn.

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#11) blazsey2


blazsey2
senior tag

Nem rossz,várom is már a megjelenést :K

PSN ID:blazseydr

(#12) Fortissimus válasza blazsey2 (#11) üzenetére


Fortissimus
őstag

+1 :K

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

A második is a helyén volt bízom benne hogy ezt se cseszik el!
Bár a legjobb akkor is az első rész volt...

(#14) v!ct0y


v!ct0y
veterán

A 2 is siralmas lett ez is az lesz ennyi.

(#15) Gude


Gude
senior tag

Lehet majd írtani almát és a kis családját ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#16) tupacamaru válasza v!ct0y (#14) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem csak a multi volt az. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17) tdd587


tdd587
őstag

Alma szimpatikusnak tűnik még mindig, de ez a trailer nagyon béna szerintem.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#18) Archanon


Archanon
őstag

1 jó volt, 2 se volt annyira rossz, mint aminek egyesek titulálják, én bízom benne, hogy béna bemutató traielek, irtó gagyi cgi szerű valamik mellett azért valami játszható játékot kapunk, értelmes történettel. Most már jó lenne lezárni ezt az Alma ügyet [iszonyatosan elhúznak egy rövid történetet], aztán gondolkozzanak valami más játékon, de nem akarok Fear4-5-6-7-ekről hallani. :( Habár.. meglátjuk milyen lesz ez a rész. Kíváncsiságból várós. :DD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.