Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Az első klassz volt. A második tök átlagos. Ez meg valami szutyok DOOM3 utánzat. :(((

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) jegenye77 válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


jegenye77
addikt

Az első nekem is tetszett. :K A másodikat elkezdtem de nem játszottam végig. :N
Ezt a részt is várom,és nekivágok de nem biztos hogy végigjátszom. :(

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3) Manbal válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Manbal
senior tag

Sztem meg símán hozza az első rész szintjét, sőt még túl is tesz rajta!
Részemről várom, egy próbát biztos megér. :C

(#4) Plazmacucci válasza Manbal (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De mik azok a nyomott dinoszauruszok?... Lehet rosszul emlékszem, de a FEAR világában nem voltak szörnyek csak emberi mutánsok vagy mik :U

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hét ez egy kalap..... nem ér...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) Manbal válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


Manbal
senior tag

nemtom, ez Almaverse :D majd elválik...

(#7) Gyula84


Gyula84
veterán

Legalább itt nem hókuszpókusz volt :D Így már tetszetősebb :C

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#8) dorten


dorten
tag

Jó-jó, de ez már nem F.E.A.R.
Az első rész hatalmas volt, a másodikat egy rövid délután alatt kipörgettem, semmi extra, ez meg nem is hasonlít már az előző részekre. :(

(#9) keIdor


keIdor
titán

Nem rossz, csak kár, hogy Fear a neve. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Ez is mekkora fos gameplay szempontjából, (a storyról ne is beszéljünk, az már eleve szarnak néz ki az egyhez képest), de a videóban is annyira látványos a dropfps, 30-50 nulla látvány mellett, és egy egy ugrabugra + effekt mellett meg leesik 5-10 re.

PS3 FEAR2 nél is, olyan mint mikor PS2 emulatorozok PC-n és szar a GFX, undorító szar átirat.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#11) fasirTTT


fasirTTT
őstag

hát ez de 1 buta játék lessz, de ha lessz benne Coop, akk nagyon várom!! xD

(#12) Archanon válasza keIdor (#9) üzenetére


Archanon
őstag

+1

Szerintem remekül megállja a helyét, csak nem mint Fear. Nekem speciel kifejezetten tetszik, bár ez a Fetteles dolog még mindig csípi a csőrömet, bár nem tudom milyen lesz igazából, nem játszottam vele. Azért kíváncsi vagyok... :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.