Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) strike-force


strike-force
őstag

öööö szeretnék én is 12 ezerért 50 eurót venni. ;) lényeg pénteki (02.13.) árfolyamon jó lesz az kb.15000 HUF-nak is. ennek fényében mégjobban megéri a magyar verzió.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#2) vante


vante
aktív tag

A steam-es verzió is tartalmazza a magyar nyelvet, csak hát *urva drága :(

(#3) Quiksilver válasza strike-force (#1) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

sorry javítottam :B tényleg 15rugó az 50juró

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Ez a steames váltás felháborító!!!

Mióta egyenlő az 1$ 1euroval???Egy az egyben csak odaírtak egy eurot a $ helyett... :(( :W

[ Módosította: Thrawn ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#5) OnSeT


OnSeT
őstag

Kész vicc ez a steam. :(((
Múlt nyáron még megérte ott vásárolni, de akkor USD-be fizettél, és 1USD kb. 160 Ft volt.
Most meg euroba, 1EUR kb. 300 Ft.

Még akkor is drága lenne ha hagyták volna a dollárt. :(

(#6) Quiksilver válasza HyP3b0y (#4) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

"Azért azt is tegyük hozzá, hogy a Steam-en mindig vannak akciók így ki tudja talán a F.E.A.R. 2 is áldozatául fog esni egy nagy akciónak." :K mindig amikor fel lépek Steam-re látom h 30%, 50%, vagy akár 70%-os kedvezmények is vannak. Abba igazad van h a kezdeti ár nagyon magas (és külföldön is olcsóbb a dobozos) azért mégis itt vannak a legnagyobb kedvezmények.. még ha csak 1 hétvégére vagy egy ünnep erejéig.

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Reméljük majd húsvétra leverik az árakat :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) afterburner_ válasza OnSeT (#5) üzenetére


afterburner_
őstag

tavaly marcius kornyeken 300 korul volt az euro, még emlekszem annyiert vasaroltam sok mindent, aztan nyárra lement...hátha ismét...:)

amugy olvasgattam 80%-ra pontoztak sok helyen, egyszer jatszható kategoria kb?

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#9) Vitus


Vitus
őstag

Egyébként valaki megvette már? Mi a vélemény róla? Jó játék?

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#10) Kobe válasza afterburner_ (#8) üzenetére


Kobe
veterán

nem tudom te milyen alternatív dimenzióban vásároltál euróval, de tavaly tavasszal maximum 260 környékén volt, 300 közelében soha....nem véletlenül hívják történelmi mélypontnak a jelenlegi árfolyamot :) mert még nem volt precedens, tavaly tavasszal meg pláne nem

[ Szerkesztve ]

(#11) 3psilon


3psilon
aktív tag

De 1$!=1€...
A Steam fórumon hossssssssszú anyázások vannak e miatt... bizonyos "fejlődő" országokban még drágábbak a cuccok, Angliában meg pont hogy olcsóbbak. Van ahol van ÁFA, pedig nem kéne, máshol meg nincs szóval eléggé szét van cseszve a renszer.

Kb. mindenki azon hőbörög (jogosan...?) hogy Amcsiban és Angliában sokkal olcsóbb minden Steamen. Pedig pont mivel digitális a terjesztés az ellenkezője is lehetne.
Régen még vásároltam steames cuccokat. Szerintem ma már jobban megéri elmenni egy offline boltba...

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#12) Terentius válasza Vitus (#9) üzenetére


Terentius
őstag

Igen jó játék,ma fejeztem be!

Poco F5 12/256 Gb

(#13) HyP3b0y válasza Quiksilver (#6) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

A gond a kedvezményekkel és akciókkal az, hogy ha van egy 50%os kedvezmény...akkor az nemzetközi...nem csak nálunk vagy európában szal mi mindíg szarul járunk! :((

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#14) Quiksilver válasza HyP3b0y (#13) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Ebbe igazad van de miért járunk szarul? :U

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#15) gbors


gbors
nagyúr

Nem reklámnak szánom, de ha már letöltős verzióról beszélünk, akkor check this.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#16) Quiksilver válasza gbors (#15) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Ez font-ot kér igaz? mert akkor még Font-al is olcsóbb mint Steam-en :DDD

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#17) afterburner_ válasza Kobe (#10) üzenetére


afterburner_
őstag

300 talan nem de 290 korulire emlekszem , 290 volt az eladas, szal a kozeparfolyam akkor olyan 280 lehetett. ezert nem is vasaroltam utana, még 260 EUR-ért se érte meg nagyon semmit itt a közelben venni :)

amugy indiaban eleg jo arak vannak játékokat illetően, amiket nem is szabadna nekik forgalmazni csak orszagon belül..... igaz néha kicsit gyepáltan neznek ki, de egy uj tok a jatekra, aztan kész is :)

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#18) gbors válasza Quiksilver (#16) üzenetére


gbors
nagyúr

kicsit több, mint feleannyi. de ha itthon boltban lehet kapni 8e körül, akkor nincs értelme a 12G letöltésével tökölődni. csak azért linkeltem be, mert én is ki vagyok akadva a steamre :W

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#19) Kobe válasza afterburner_ (#17) üzenetére


Kobe
veterán

nem volt annyi. 260-265 volt a max középben, az is csak március április mert utána kezdett visszamenni 230ra nyáron. Vagy nagyon drága helyen vetted és jól átk*rtak :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.