Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nebulo


nebulo
tag

Volt szerencsém tegnap kipróbálni egy kiállított darabot. Baromi jó, de nekem valahogy nagyon aprócskák a gombok elsőre a PS kontroller után. Persze meg lehet majd szokni. Mindenesetre várok ezzel a Vita dologgal karácsonyig, addig kijön még jó pár játék és frissítés a szoftverhez.

(#2) The Butcher


The Butcher
tag

Patika, csak ennyit nem ér meg, hogy reggelente munkába menet és hazafelé is tudjak játszani :B Inkább beérem a napi 6 óra Battlefield 3-al :DDD :DDD Akik suliznak azoknak viszont elég jó kütyü :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Apika


Apika
Közösségépítő

Azért végre elkezdtek a Vitára is kijönni a jó játékok... :K

(#4) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Egérmozi :D

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#5) The Butcher válasza LamerGyuri (#4) üzenetére


The Butcher
tag

:DDD :C

(#6) BiP válasza The Butcher (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem értem. Aki sulizik, mivel lenne több ideje ezzel játszani?
Hogy iskolaidőben ezzel nyomja? Hááát, ilyen alapból nem illene javasolni. Ugyanúgy nem ér rá, ahogy munkaidőben te sem.
Ezen kívül meg tök ugyanannyi ideje lenne játszani, pl. suliba menet és hazafelé, mint neked munkába menet és hazafelé.

(#7) MCBASSTION : Egyetem még csakcsak, de középiskolában úgy vágnám ki az első gyereket, aki órán játszik, hogy a lába nem éri a földet.
Oda-vissza menet meg ugyanannyi idő, mint aki dolgozni megy oda-vissza.

[ Szerkesztve ]

(#7) MCBASSTION válasza BiP (#6) üzenetére


MCBASSTION
aktív tag

hááát napi 8 unalmas óra... azért elvagy vele xD
plusz suliba menet meg hazafele...
nekem pl nagyon jól jönne egy ilyen, legalább napi 4 felesleges órát tudnék elütni vele.

windows7sins.org

(#8) The Butcher válasza BiP (#6) üzenetére


The Butcher
tag

Akkor véleményed szerint milyen korosztályt illetve célközönséget céloznak meg vele? Te kiknek ajánlanád? :U
Gimibe azért van 1-2 olyan óra (Ének-zene, Rajz) ami van akit nem igen köt le szerintem. Felsőoktatásban meg sok óra tolódik, elmarad és a köztes illetve kiesett időre gondoltam.

(#9) keIdor válasza BiP (#6) üzenetére


keIdor
titán

En meg engednem, utaltam a streber, angyalkakat mindig is.

En is folyton mobiloztam annak idejen, megis volt egy 4-es atlagom. Nem kell mintadiaknak lenni... ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) Gude


Gude
senior tag

Vitathatatlanúl jó dolog az üres percek és órák kitöltésére. :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#11) BiP válasza The Butcher (#8) üzenetére


BiP
nagyúr

Bárkinek, aki szeret játszani.
Én csak egy kijelentéssel "vitatkoztam", miszerint aki sulizik, annak több ideje van erre. Útközben ugyanannyi van, napközben elvileg ugyanúgy nincs, (otthon valószínűleg több van, persze, hiszen hamarabb hazaér, nincs gyereke,stb.), de otthon meg úgyis "célszerűbb" nagygéppel nyomni.
Persze lyukas órán, egyetemen annyit játszik, amennyit akar, jól el lehet vele ütni az időt, egyedül az a feltételezés bökte a csőrömet, hogy általános/középiskolai órán is lehet nyomni. Hát pedig ne. Nem feltétlenül stréber az, aki nem nyomogatja a telóját egész nap. Persze én már nem érthetem a mai facebook generáció gondolkodását :)

Mondjuk ezt a véleményemet az is erősítheti, hogy amikor én középsulis voltam, még nem nagyon volt mobil, facebook meg pláne nem, és nagyon ingerenciát sem éreztünk, hogy mindenáron kütyüzgessünk. (meg amúgyis max. nintendozni meg tetrisezni lehetett, ha valaki nagyon gépet akart nyomogatni)
+ barátnőm tanár, és ő igencsak máshogy éli ezt meg, mint a diákok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.