Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tibor92


Tibor92
tag

Az ilyen játékokban mi az új ?
Nem igen láttam, hogy szebb lenne a grafikája..Mondjuk én nem rajongok az ilyen játékokért, SŐT, a Rally-s játékokért sem. Számomra a Dirt 3 is egy NAGY csalódás volt..

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#2) polonic válasza Tibor92 (#1) üzenetére


polonic
félisten

Olvass utána és megtudod.
Van topikja is a játéknak, aztán a neten is rengeteg információ található az újdonságokról.

(#3) TESCO-Zsömle válasza Tibor92 (#1) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Miért, az idei F1-es idényben mi az új?

És akkor meg is kaptad a választ...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4) Steve1207 válasza Tibor92 (#1) üzenetére


Steve1207
veterán

Egyrészt a változó szabályrendszer, élvezetesebbé teszi a játékot részemről, ha az idei év szerint van minden, másrészt itt nem csak úgymond a játékosok átigazolásáról van szó, mint a sportjátékokban (félreértés ne essék, semmi bajon se a Fifa, se a PES sorozattal :) ).
Van DRS, KERS, lesz Safety Car is. Az osztott képernyős játékról ne is beszéljek :DDD és valljuk be, a pc és konzol piac nem igazán bővelkedett az utóbbi évtizedekben hivatalos F1 játékokban, mint az évről évre megjelenő sorozatok, így van mit javítani, voltak apróbb, elég bosszantó hibák.

Viszont, ha nem rajongsz az ilyenekért, dirt stb, akkor minek játszol velük? :)

[ Szerkesztve ]

.

(#5) szcsaba1994


szcsaba1994
tag

Szerinted a 2. videón nem valami gyakorlott a játékos. Maga a játék nagyon jó lesz. Remélem nem lesz olyan monoton, mint a 2010

(#6) dilipok válasza szcsaba1994 (#5) üzenetére


dilipok
veterán

Miert, te mit varsz amitol egy szezon nem lesz "monoton"? De most komolyan.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#7) Thodeus válasza dilipok (#6) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Epikus ütközéseket. ;]

(#8) wednesday


wednesday
őstag

Az lenne jó, ha rendes versenyeket futnánk, nem időmérőket a versenynapon is. Nem csak mi hanem a többi ellenfél is versenyezzen, ne csak zombi kocsik legyenek a pályán, akikre nincs hatással, hogy meddig vannak boxban, milyen gumi van rajtuk, vagy kisodródtak.

Mikor még játszottam 2010-el, simán előfordult, hogy az futott jó kört az ellenfelek közül, aki egyébként elszállt egy kanyarban, vagyis nem volt összefüggés a helyezések és a "lefutott" kör között. Lehet ezt javították, bár nem hinném.

(#9) petya1992


petya1992
tag

Nem néz ki rosszul a kormány mozdulat sokkal barátibb mint a 2010-nél, de látom nem lessz normális fordulatmérő mint a valóságban

(#10) szcsaba1994 válasza dilipok (#6) üzenetére


szcsaba1994
tag

Jó fejlesztőcsapat a Codemasters, szeriintem a Gridben is megoldották. Lehetne egy olyan játékmód is, ahol te vagy a csapatfőnök és csak menedzserjátékként menne ott az egész. (nem versenyzel, csak fejleszteni leht, adni-venni csapattagokat..)

(#11) szcsaba1994 válasza wednesday (#8) üzenetére


szcsaba1994
tag

Ezért is hagytam abba ezt a játékot. Olyat is tapasztaltam, hogy nekemjötték és engem büntettek meg

(#12) TESCO-Zsömle válasza szcsaba1994 (#11) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A valóságban is van olyan, ha szabálytalanul védekezik valaki... ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13) petya1992 válasza szcsaba1994 (#11) üzenetére


petya1992
tag

Hát igen ezekről énis tudnék mesélni pl rátettem a rázóköre a kereket erre meg pályalevágás érvénytelen kör :U

(#14) Jeanne d'Arc

Mindenképpen jobb, de ki tudja mennyi lesz az újítás? !

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#15) polonic válasza Jeanne d'Arc (#14) üzenetére


polonic
félisten

Nem olvasol? Nézd meg a 2. hozzászólást.

(#16) dilipok válasza szcsaba1994 (#10) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem a gran turismoban is irtozatosan felesleges az amit mondasz. Nem tudom h van-e forma1es manager jatek, ha nincs csinaljanak es ezt tegyek bele abba szvsz...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#17) Jeanne d'Arc válasza Jeanne d'Arc (#14) üzenetére

Nem kell bunkózni. Nem nem olvasok!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#18) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a játék 99%, hogy előrendelést kap :K csak legyen jó split screen mód boxon és akkor nyüstölni fogjuk akár évekig is... (a 2010 is elég sokáig kitartott, pedig vannak benne hibák bőven)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) TESCO-Zsömle válasza Jeanne d'Arc (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor ne is írj. :U

Úgyse olvasod el a választ... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20) keIdor


keIdor
titán

Aki megvette a 2010-et veheti meg ezt is. Annyi újítás azért nincs benne. Mondjuk ki: ez kijöhetett volna DLC ként is, csak akkor nem tudtak volna elkérni érte ismét 8-10k-t. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) TESCO-Zsömle válasza keIdor (#20) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Több benne az újítás, mint egy Fifa-ban, vagy NFL-ben... ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) Tibor92 válasza Steve1207 (#4) üzenetére


Tibor92
tag

Értem köszi hogy elmondtad miben "újak".
"nem rajongsz az ilyenekért, dirt stb, akkor minek játszol velük? "
Rajongok én, de csalódás volt a Dirt 3.
Dirt 1-2 az megvan eredetiben, a 3 az nincs, és nem is kell. :N

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#23) lvnt


lvnt
őstag

Annyira lerágott csont már ez a téma. Azért adják ki, mert van, aki megveszi (köztük én is). Egyébként is, ahogy olvasom, kijavítják az összes, eddig sokaknál szájhúzást kiváltó, idegesítő hibát. Meg persze belerakják az idei év változtatásait. Mind a DRS, mind a KERS sokat dobhat a játékélményen.
Az alap jó volt, minek is változtatnának rajta drasztikusan.

(#24) Pickle Rick válasza lvnt (#23) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

+1. Szerintem én is beszerzem Xbox-ra. :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#25) BalaNce87 válasza lvnt (#23) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez érthető, de egy patch ne 8000ft-ba kerüljön, ebből úgy jön le hogy az előző rész valami teszt volt (8 ropiért) és majd jövőre megveheted újra a hibamenteset.
Persze ez az egész nem az f1-el kezdődött, már előtte is parasztságnak számított. Aki megveszi megveszi nem is ez a gond, csak nem kell leszólni azt aki azt mondja hogy túl hamar jön a következő rész és túl sokba kerül. Nekem kapásból fura volt hogy bejelentették évente fog kijönni egy olyan játék amin gyakorlatilag a javításokon kivül nem lehet mit változtatni, mert ez egy sport nem egy kalandjáték, szabályok vonatkoznak rá. Elismerésem aki minden évbe megfogja venni, egyszer lehet ráfog unni.

(#26) pckownz válasza dilipok (#6) üzenetére


pckownz
senior tag

Nitrót, turbót, rakétákat, aknákat és fröcskölhető olajat....

Btw, én nagyon élveztem a 2010-es F1-et, csak tényleg a szabályrendszert kellene kibővíteni, meg a sérüléseket még élethűbbé tenni és kész. :))

(#27) dilipok válasza BalaNce87 (#25) üzenetére


dilipok
veterán

ugyanugy ervenyes ez a jatekot nem evente megvasarlokra... marmint h nem kell hulyenek nezni valakit ha megveszi. Vannak akik megveszik, vannak akik nem...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#28) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

kormánnyal biztos élvezetes:U...
én a 2010-et PS2 kontival próbáltam, de halál volt számomra. D3 detto.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29) Steve1207 válasza Tibor92 (#22) üzenetére


Steve1207
veterán

Tényleges játékélményben tényleg alulmarad a 3. A 2-t azért nehéz lesz űberelni :) Viszont ez a gymkhana kicsit kiakasztó hosszú távon. Ettől eltekintve nekem már azért megéri, hogy van végre havas pálya. Rég vártam rá, megkaptam, úgyhogy boldogság :D

.

(#30) kpal


kpal
veterán

Jó lenne szerezni egy kormányt ehhez mert billel nem olyan jó . Arra viszont kíváncsi lennék mikor lesz a játékban olyan hogy kigyullad a kocsi ;] .

(#31) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez jó lesz. Kíváncsi vagyok mennyire lesz hatékony a KERS és a DRS.

All→M8

(#32) suttogotibi válasza callmeakos (#31) üzenetére


suttogotibi
csendes tag

Sziasztok :)

Én ugy gondolom,hogy nagyon komoly lessz a game.
:C

Privire illik válaszolni :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.