Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Kellemes darab, nekem az előd 656-van az is nagyon jó mozit csinál ;) kíváncsi leszek a tesztekre.

(#2) kromatika válasza Sz.Miki (#1) üzenetére


kromatika
veterán

Nekem is nagyon tetszik. Szivesen elfogadnám.

(#3) Fryskitt


Fryskitt
addikt

:C , tetszik.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#4) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Szerintem az ára sem vészes.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) tecsu


tecsu
addikt

Nocsak elefant! Mi történt veled? Egy középkategóriás, széles réteget érintő / érdeklő termék! :)) :C

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#6) Soulles válasza tecsu (#5) üzenetére


Soulles
tag

:K

(#7) tecsu


tecsu
addikt

Vajon ezt az erősítőt milyen könnyen lehet hackelni? Van némi netes védelme?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#8) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Ahogy nézem 1 hdmi csatival kevesebb van rajta az elődhöz képest.

(#9) O_L_I


O_L_I
őstag

A DA konverter odaver rendesen, vagy csak én ragadtam le a 192/24-nel?

(#10) ROBOTER válasza O_L_I (#9) üzenetére


ROBOTER
addikt

Én bármekkora számot beírok egy katalógusba, csak kérned kell.

(#11) Sz.Miki válasza ROBOTER (#10) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Azért ez egy pöttyet erős volt, nem gondolod? [onkyo 676e da konverter] Ez pont nem az a marketing bullshit amit a gyártók szoktak nyomatni. De trollkodásnak jó volt.

(#12) ROBOTER válasza Sz.Miki (#11) üzenetére


ROBOTER
addikt

No nézzük akkor a "nembullshitet" :

"- Low-distortion technology achieves industry’s best performance of -107dB as a DAC with 115dB S/N characteristic."

Ahhha, 32 bit DAC vs. 32 bit processing. Én meg 12 számjegyes számológéppel számolom ki a 3 számjegyen ábrázolható árát a kebabnak. Ez már elit érzés nem?

A fenti adatokhoz 20 bit elég. Az egy csöppet messze van a 32-től.

24 bites DAC sem létezik (100KHz-es tartományban) ami LSB-re monoton. Ahhoz, hogy egy elméleti 32 bites DAC felbontóképességét egyáltalán kihozd a chipből, olyan paramétereket kívánna meg a környezetében lévő passzív elemektől is (az aktívakat most hagyjuk), ami a fizikában nem létezik. Még a kis értékű ellenállásokon átfolyó mikroamperes áram is nagyobb termikus zajt termel.

VELVET SOUND: bársonyosan simogat az ostobaság.

Ne keverjétek már a felbontást a többcsatornás, DSP-vel kombinált DAC-ok bemeneti formátumával.

[ Szerkesztve ]

(#13) jacint78 válasza ROBOTER (#12) üzenetére


jacint78
addikt

Attól még lehet nagyfelbontású, hogy nem éri el az elméleti maximális jel/zaj arányt, bár értelme nincs, mert anyag sem nagyon van hozzá, még a 24bit 96KHz is ritkaság.

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#14) ALBY


ALBY
senior tag

Ez egy jó DAC, én is használom sokkal drágább készülékben.
És raleatív olcsó DAC is, kezd sláger lenni.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#15) Sz.Miki válasza ROBOTER (#12) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Ez rendben, értem amit írsz, de a hardver benne van, és a chip képes rá, az más kérdés, hogy ki fogja-e használni. De nem csak papíron létezik.

(#16) TomMusic


TomMusic
őstag

Légyszi vegyetek nekem ilyet, köszi! :K

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#17) bigdaddy3


bigdaddy3
tag

Sziasztok!
Használ valaki ilyen v hasonló erőlködőt?
A gondom hogy 48khz/24bit 5Mbit hangot tartalmazó dolby vagy dts hangot viszi,
viszont a 192khz 20-25Mbit folyamoknál nincs hang! Itt gyakran PCM-et ír ki és nem dolby v dts.
MPC program azt mondták tudja, de akkor az erősítő beállítás? Nem sok van...

Ha valaki le tudja játszani a fent említettet hangsávot, írja meg hogyan kell :)

Köszi!

(#18) Nemir Ombe válasza Sz.Miki (#1) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Mi lett a CA-val....? Vagy rosszul emlékszem valamire .... :)

Hmm ....

(#19) vaakuum


vaakuum
addikt

szerintetek erre egy Creative S750 hangfalait rá lehet kötni, ha annak az erősítő része már megadta magát?
Ráadásul lehet, hogy csak quadrofon vagy 2.1 rendszerben kellene. Vagy arra létezne valami olcsóbb céleszköz?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.