Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttt


ttt
senior tag

Mottó:

4K már 3K-ért!!!

;]

(#2) elefant válasza ttt (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hehe, el kéne menned marketingesnek!

(#3) Ispy válasza ttt (#1) üzenetére


Ispy
veterán

.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#4) Raymond


Raymond
félisten

"prémium szintűnek nevezett televízióit"

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#5) bteebi


bteebi
veterán

A Loewetől ez (árban) kifejezetten jó. Ha Loewét szeretnék, ezen már mindenképp elgondolkoznék, sőt talán már egyébként is. Persze érdemes lenne látni előtte. Nagyon rossz azért aligha lehet a képe (az OLED panel miatt), a hangja viszont biztos jóval jobb az átlagosnál. És még csak nem is túlzottan ronda, ami szintén nem a Loewere vall :DDD. Ha így folytatják, akkor még lesz is értelme a márkának :R.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#6) Graphics válasza bteebi (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kérdés inkább mennyire Loewe ez...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) SkiDev válasza ttt (#1) üzenetére


SkiDev
senior tag

Mekkora. ;]
Kicsi pontnak érzem én magam az emberiségben a vacak 190 ojrós TV-monitorommal. :P Biztos király lehet, de már elvből sem adnék ennyit érte.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#8) Lacok


Lacok
őstag

Ezzel az árral már biztos tucattermék lesz. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#9) bteebi válasza Graphics (#6) üzenetére


bteebi
veterán

Jó kérdés. A nevében mindenképp az, és ez sajnos sok márkánál pont elég is. Érdekes kérdés, hogy a vezérlő elektronikát ki gyártja, de a panel az jó, a 80 W-os hangprojektor is biztos van legalább olyan jó, mint a legtöbb TV beépített 10-15 W-os hangkeltői, és nem is néz ki nagyon bazárinak (legalább is szerintem, pedig én kifejezettem rühelltem a legtöbb Loewét). A vezérlőelektronika gyártója, és annak a minősége viszont egy jó kérdés, amit nem is lehet elbagatellizálni, mert sok múlik rajta. Egy próbát, egy tesztet mindenesetre megérne. Olcsónak azért így se olcsó (szóval "belefér" a keretbe a viszonylag jó minőség minden téren), csak már nem annyira legendásan túlárazott, mint korábban...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#10) ttt válasza SkiDev (#7) üzenetére


ttt
senior tag

Ez nem átlag termék, vagyis nem átlag _árú_ termék.

Attól hogy valami olcsó, még nem biztos, hogy rossz is. Viszont - még ha valamilyen kompromisszummal is - megvehető, elérhető, így a Te 190 ojrós tv-d pont annyit ért: ennyit adtál érte, jó helyre került. :D

Jó magam - bár ki bírnám fizetni - meg se vennék egy ilyen terméket: nincs ki előtt felvágni vele :P , de többet se nyújt azoknál a termékeknél amelyekkel tudásban egy kategóriában van.

(#11) gianni85


gianni85
veterán

Ilyenem se lesz soha, de tetszik

(#12) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Szép,elfogadnám.

A képen a tv-n, milyen op rendszer van? Tetszik ez az alul infók-felül mûsor.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#13) #06658560 válasza ttt (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Jó, de honnan szerzel három kát?

(#14) SchumiBácsi válasza Lacok (#8) üzenetére

Végül is csak nincs benne a zártszelvény ára :DDD

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#15) ttt válasza #06658560 (#13) üzenetére


ttt
senior tag

Tess:

KKK

(Ennyire fussa, de szívesen adom :D )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.