Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

Ár/tudás tekintetében idehaza tuti nem lesz nyerő ez a modell (sem).

(#2) leviske válasza zzola (#1) üzenetére


leviske
veterán

Mondjuk, ha képminőségben tudna kompenzálni, akkor akár még életképes is lehet. Más esetben tényleg egy 3-as szorzó került a valós értékre.

(#3) zzola válasza leviske (#2) üzenetére


zzola
félisten

A pixeleket színekkel szerintem nem lehet kiváltani! :) Lásd Iphone 6.

(#4) Narasim válasza zzola (#3) üzenetére


Narasim
aktív tag

mi a baj az iphone 6 pixeleivel. sosem vennék apple cuccot, de szerintem szebb a kijelzője, m a többinek.
h on is legyen. ez a tv nagyanyámnak, nagynénémnek kiváló lenne. a 32es 60 ért max, a 40es 80ért

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#5) flexxx2 válasza Narasim (#4) üzenetére


flexxx2
őstag

Valahogy ennyit érnek, de ennyivel nem drágább Japán, hogy több mint 2xer annyiba kerüljön ott.

(#6) #16939776 válasza leviske (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Gondolom nem a samsung/LG páros belépő szintjén lévő a "minőséget" akarja hozni ez a készülék.
Mert úgy is lehet valami belépő, hogy alkalmas marad a funkció betöltésére, ne adj isten élvezhető minőségben teszi a dolgát :U

(#7) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Az igen.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#8) Forestal


Forestal
tag

Bő három éve 210 k-ért középkategóriás készüléket vettem itthon a márkából :U Mondjuk ez a Sharp már nem AZ a SHARP, mint azt már két éve megírták

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#9) tecsu válasza flexxx2 (#5) üzenetére


tecsu
addikt

Japánban érdekes módon drágább minden japán szórakoztatóelektronikai termék, mint Magyarországon a vámmal és 27%-os áfával. :))

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#10) Tomcat


Tomcat
őstag

Fele ennyiért talán még versenyképesek lennének itthon is. Ennyiért viszont sokkal komolyabb tudású készülékeket lehet találni.
Más kérdés, 2016-ban csupán HD Ready kijelzős készüléket kiadni?

Tomcat

(#11) tecsu válasza Tomcat (#10) üzenetére


tecsu
addikt

A HD Ready - enyhén szólva - nem pontos megfogalmazás. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#12) Lacok


Lacok
őstag

Ezeket az árakat mihamarabb újra kellene gondolni mert köszönő viszonyba sincs a valósággal. :Y

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#13) leviske válasza #16939776 (#6) üzenetére


leviske
veterán

Eddig a Sharp minősége belépőszinten köszönőviszonyban sem volt a Samsung/LG cuccokkal. Nem hiszem, hogy most változna akkorát a helyzet, hogy ekkora összegeket kérhessenek el.

(#14) Akula


Akula
őstag

Ez a vicc kategória...

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#15) csabi63


csabi63
senior tag

A Sharp jól gondolja, mert ez egy belépő szintű tévé. A legalja. Viszont az ára nem ahhoz van belőve.

(#16) vzsryl válasza tecsu (#9) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az Audio-Technica fejhallgatók kb. 2-3x drágábbak az EU-ban, mint Japánban. Szóval én most meglepődtem ezen a Sharp TV-n.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#17) kromatika


kromatika
veterán

1366x768 képpont.Ez komoly?

(#18) AAAgold


AAAgold
senior tag

Max 50e...

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#19) bteebi


bteebi
veterán

A szokásos kretén Sharp ár. Ha belépő szintnek szánják, akkor gondolom a képminősége se lehet érdemben jobb, mint a konkurenciáé. Ellenben az ár a duplája. 150k-ért egy 32"-os HD felbontású TV-t? :Y :W Ennyiért már jóval nagyobb TV-ket is lehet venni, talán már 4K felbontással is. Hatalmas fail, sokadjára... :U

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#20) Graphics válasza zzola (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mint a cikk végén is, ennek az ára Japánban magasabb.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Kisteker


Kisteker
tag

Nem hinném hogy ekkora méretben van bármi létjogosultsága a HD-nek.. :( Maximum valami büfében tudnám elképzelni közvetítő/rendelésvisszajelző kijelzőnek, de arra meg vannak sokkal olcsóbb megoldások is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.