Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Aha és utána berakod a mosogatógépbe is? Vagy kézzel elmosod? Van vízálló bill ez tény, de érdekesen nézne ki...

[ Szerkesztve ]

(#2) Ispy


Ispy
veterán

Baromság. És ha megette a spagettit, utána elviszi elmosogatni az egész billentyűzetet? És amig szárad mivel gépel?

Szóval baromság :U

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#3) schawo válasza Ispy (#2) üzenetére


schawo
titán

Túl finnyás vagy. Esténként elég lerakni a földre, és a hangyák kitakarítanak másnapra :DD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4) bzoley


bzoley
veterán

Nem, ezt nem imádná senki.

(#5) FishAir


FishAir
senior tag

Én ezt megcsinálnám még vödrös vagy toalett verzióban is a részegen gépezőknek pl.

iDontcare

(#6) macilaci78 válasza FishAir (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

+1 !
Kellene egy piszoárverzió is, ahogy olvasom a számtechboltosok memoárjait.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fúj, meg ne valósuljon. Nagyon undi. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Nekem nem kéne,mert nincs rajta num.bill.

Farhát eladó.

(#9) KillHates válasza schawo (#3) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ott a pont!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10) Xaels


Xaels
félisten

Gusztustalan... Az tuti ha ilyen fogadna valahol, hogy segítsek a géppel, sarkon fordulnék szó nélkül.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) macman507


macman507
aktív tag

Enyhén undorító.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#12) Televan74


Televan74
nagyúr

Undorító.Egy jó kis szaftos,ragadós köröm pörit,hogy megenném rajta. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#13) #16939776


#16939776
törölt tag

Ennek nincs funkciója, nem lehet rajta gépelni. :)

(#14) Sicilian


Sicilian
addikt

Na ez kemény ! :DDD :O

nothing is true everything is permitted..

(#15) hypno skate


hypno skate
senior tag

Ez is jó példa arra, hogy ha az ember unatkozik, általában hülyeségek jutnak az eszébe.
ha mégjobban unatkozik, akkor van hogy meg is valósítja az idióta ötleteit.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#16) Kernel


Kernel
nagyúr

Szerintem nem kötelező belerakni az ételt, inkább tányértartóként funkcionál, a fotók pedig csak az érdekesség kedvéért készültek.

Attól függetlenül eléggé haszontalannak tűnik. Pláne, aki az ebédszállítócégek dobozaiból eszi az ételt, ami ugyebár téglalap formájú.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#17) tailor74


tailor74
őstag

Ez nagyon gáz... :( Kici, occó, undorító...

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#18) .mf


.mf
veterán

KELL :DDD na jó, annyira nem, eddig is megoldottam.

Kaio & többiek: és ha a mélyedésbe nem közvetlenül a kaját, hanem egy tányért teszel? :U :P

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#19) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ez nem is mechanikus, pff. :(

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20) KoPy89


KoPy89
tag

Azzal a tízcentis pizzával amúgy se lakik jól senki :D

(#21) Penguin95


Penguin95
senior tag

Végre valami értelmes cucc! Ja, mégse.

Még szerencse, hogy már a címből rá lehet jönni, melyik cikket ki írta.

(#22) tatabike


tatabike
őstag

"A hajlított billentyűzet..."

Ööö, hol van ez meghajlítva? Esetleg meg van törve...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#23) Bolobi


Bolobi
tag

Sokkal egyszerűbb a megoldás erre a mosogatós problémára: csak legyen folpack a közelben és bevonod vele a tányért majd bele a kaja a végén folpack leszed és minden tiszta :D kipróbáltam már siman tésztához ezt a módszert működik :D bár késsel nem érdemes piszkálni :D

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

(#24) lenox


lenox
veterán

De amugy ez egy kiallitasi munka, nem egy termek.

(#25) Penguin95 válasza Bolobi (#23) üzenetére


Penguin95
senior tag

A jó öreg kolesz verzió. :D

(#26) #58450688


#58450688
törölt tag

Undoritó! én csak kézmosás után nyúlok a bill+egérhez :)Ettől a koncepciotól hányingere lett ahogy elképzeltem használat közben..

[ Szerkesztve ]

(#27) Jeanne d'Arc

Ez kene nekem! :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#28) donki


donki
aktív tag

Ha jól látom ez nem billentyűzet, hanem billentyűzet formájú tányér. Tányér alátétként jobban el tudnám képzelni a dolgot.

(#29) Luck Dragon

Tisztítása mindennap egy nagy hülyeség, másrészt a színe is nevetséges, az ára szintén. :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) gebro


gebro
aktív tag

Egy pohártartót még tehetet volna rá a teljesség kedvéért. :D

(#31) TK36 válasza gebro (#30) üzenetére


TK36
aktív tag

Azt majd külön lehet hozzá venni... jó drágán. :DDD
És hol van a csuklótámasz része? A kakaóbiztos bill. jobb. ;]

(#32) mcload21


mcload21
tag

Én általában a gép előtt eszek és egy doboz sör is mindíg ott figyel a hangfal mellett. Ilyenkor mindíg betolom a billentyűzetet a morzsák miatt, de mivel közben böngészek is egy-két morzsa csak ráesik, így elkerülhetetlen néha a takarítás ...

(#33) #72042496


#72042496
törölt tag

A topic alapján lehet mégsem imádnák olyan sokan. :)

Szerintem is gusztustalan, még akkor is ha nincs rajta kaja. Mondom ezt úgy, hogy takarítottam már pörköltszaftot a monitoromról. :D

(#34) Dhampir


Dhampir
félisten

Más koncepcióban :D

(#35) Luck Dragon válasza Dhampir (#34) üzenetére

:C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) zdanee


zdanee
őstag

Egy hét múlva...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#37) hemaka válasza Televan74 (#12) üzenetére


hemaka
nagyúr

Még az ötlet is hülyeség. :D

(#38) haxiboy


haxiboy
veterán

Mechanikus legalább ? :W :W :W :W

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#39) TOM-202


TOM-202
senior tag

Ezt egy teljesen felesleges "találmány", semmi értelmét nem látom. Ráadásul még a numerikus blokk is hiányzik róla. :)

(#40) Ghard


Ghard
őstag

Ennek semmi értelme, még használni sem lehet jól.
Pont kajálok, lőttem is egy képet. Erre való a számtech asztal kihúzható része úgy tudom :U

(#41) Ligend válasza zdanee (#36) üzenetére


Ligend
tag

Ez csak egy fokkal durvább, mint amilyen állapotú billentyűzeteket láttam irodai környezetben, de csak azért, mert zárt térben nem lehetett dohányozni. Hozzáérni nem volt gusztusom: remekül látszott, mely részeit használják (fényes) és melyet nem (vastag porral fedett, zsíros, ragacsos).

A hírben szereplő tárgy csak egy billentyűzet alakú "tálca", nem?

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#42) #90933760


#90933760
törölt tag

Inkább egy üdítőtartós része volna ami hűti/hidegen tartja az italt gépezés közben. Annak még értelme is volna.

(#43) tatabike válasza #90933760 (#42) üzenetére


tatabike
őstag

Van USB-s kávémelegítő talp... :)

Meg van USB-s mini hűtő:

A billentyűzet meg maradjon billentyűzet, aztán kész... :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#44) tecsu


tecsu
addikt

Valójában a klaviatúra koszosabb, mint a tányérrész egy spagetti után... :C

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#45) tatabike válasza tecsu (#44) üzenetére


tatabike
őstag

Na igen, ez igaz. Mint ahogy a fémdobozos italok száján is több a bacilus, mint egy klotyódeszkán. Ja, és a műanyag "vécédeszkán" sokkal tovább és több baci él meg, mint a valódi fa vécédeszkán. Vágódeszkára is ugyanígy érvényes. :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#46) .tnm


.tnm
addikt

Jovore a Sony Vaju sorozataban :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#47) Sotho válasza zdanee (#36) üzenetére


Sotho
őstag

:Y :C ezt a képet még nem is láttam.

tatabike : ezért mosom meg

[ Szerkesztve ]

(#48) tatabike válasza Sotho (#47) üzenetére


tatabike
őstag

Nekem meg ezért (is) van feleségem. Minden nap takarítja... :D

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#49) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Úgy látom a kommentekből, hogy a humorérzék már nem menő. :U Amúgy a cikkben benne van, hogy ez csak egy dizájn koncepció, ilyenek százával készülnek egy stúdióban, a képen látszik, hogy csak egy 3D nyomtatóval készült modell.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#50) xmaas válasza zdanee (#36) üzenetére


xmaas
őstag

az anyjat na egy olyat en is elfogadnek nagyon popec , kemenyen megdolgozott a csavo erte

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.