Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arkiss32


arkiss32
csendes tag

ennyiért megvenném fesztiváltelefonnak! :))

(#2) Duree


Duree
veterán

Nekem nagyon tetszik ez a Blackberrys fazon

duree54

(#3) JNashville


JNashville
senior tag

Azért ez elég gagyin néz ki, felvett a Nokia Alcatel-dizájnereket is?

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#4) Karma


Karma
félisten

Hoppáré, integrált Google Talk és WLM kliens?
Azt hiszem megvan a következő telefonom :)

Tenoce: Meg gondolom kapnak egy marék rizst, ha pózolnak.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#5) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nem is tudtam, hogy Nokia készülékek is ki tudnak váltani ekkora tömeghisztériát ;]

(#6) Everman


Everman
addikt

Az, hogy egy prémium készülékre várnak és sorba állnak érte még megértem (bár én soha nem tenném). De hogy egy kétpálcás, alsó kategóriás jószágért százak álljanak sorba azt nem.
Ez itt kérem a Nokia marketingje, semmi több.

(#7) Tenoce válasza Everman (#6) üzenetére


Tenoce
tag

1. Indoneziaban mas az atlagkereset, mint Nyugat-Europaban es Amerikaban.
2. Indoneziaban a napi atlagos SMS kuldes/fo a vilagon a legmagasabb

Ergo, ez a telefon nekik a kanaan. Olcso + qwerty.

Ennyi a magyarazat.

[ Szerkesztve ]

(#8) meroly


meroly
veterán

Őrültek :DDD :N
Jó a teló, de ennyire nem nagy szám.

Impossible is nothing

(#9) Jadro válasza Everman (#6) üzenetére


Jadro
veterán

Ez azért nem az USA. Ugye mennyivel másabb ha nem a Szifon a közörvendés tárgya? (Bocs ezt nem tudtam kihagyni. :DDD )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10) Spancho válasza Norbi21 (#5) üzenetére


Spancho
őstag

Minden készülék ki tud váltani ekkora vagy nagyobb hisztáériát.
Menj csak be 1 tescoba majd ha lesznek 2-3k-s telefon akciók (elég gyakran vannak)
Szinte ölik az emberek egymást (az elején)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11) RaveForce válasza Everman (#6) üzenetére


RaveForce
veterán

nemvagyte véletlen Ulkesh reinkarnációja?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

telefonhajító versenyre jó lenne :C

(#13) fateless


fateless
veterán

Én kifejezetten örülök neki, hogy nem egy hatszámjegyű készülék vált ki ilyen várakozást az emberekben, hanem egy hétköznapi, elméletileg nagyon jól használható készülék.
Ha nem a játékokat nézzük, hanem az egyéb használatot (azaz a normálisat), akkor minden célra tökéletesen megfelelő készülék lett ez. Noha régóta smartphone-om van, most is mindkét készülékem az, de nagyon várom ezt a modellt, mert meglehet, hogy ez lesz az első számú készülékem, mellette meg egy N5800 a második sorban. (...és megválok a WM-től :B )

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#14) fateless


fateless
veterán

Jó lenne, ha ebben a készülékben is volna mód arra, ami a qwerty-Alcaban lehetséges, hogy minden gombhoz egy programot rendelhessen a felhasználó. :K

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15) ClioRS


ClioRS
őstag

Ez, így, ennyiért nagyon is jó ajánlat :K

(#16) Bici


Bici
félisten

A WLAN-on kívül miben jobb ez a teló, mint a T-Mobile Variety Text? :U
Biztos láma kérdés, sorry. :B

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#17) V B A


V B A
aktív tag

Mivel Indonéziában a Blackberry iszonyatosan elterjedt, nem csoda, hogy a C3 ilyen hisztériát váltott ki.

http://edition.cnn.com/2009/TECH/12/28/indonesia.blackberry/index.html

(#18) ClioRS válasza Bici (#16) üzenetére


ClioRS
őstag

Szerintem a text nagyon szar anyagú, ez a képen jobbnak néz ki. Aztán, hogy élőben milyen, azt nemtom :U

(#19) fateless válasza Bici (#16) üzenetére


fateless
veterán

Erre a kérdésre akkor tudunk választ adni, ha már a kezünkben van a készülék, addig nem.

Technikai paraméterekben egyébként nincs olyan sok különbség. Ami hirtelen eszembe jut, az csak a kijelző mérete és a WLAN.
Ugyanakkor a sw az perdöntő lehet. Noha nem vagyok egy Nokia fan, de a S40 újabb kiadásai a legjobbak közé sorolhatóak a zárt OS-ek között - számomra ennél már csak a SE zárt OS-e a jobb. Ez perdöntő lehet e mellett a készülék mellett.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#20) Bici válasza fateless (#19) üzenetére


Bici
félisten

fateless, ClioRS: Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#21) EczkE


EczkE
addikt

Kellemes. :) Talán barátnőm következő telefonja. Most LG GW300-asa van.

Asszem mindenféleképpen!

(#22) tjb007 válasza ClioRS (#18) üzenetére


tjb007
nagyúr

Gondolom neked is olyan telefonod van és tapasztalatból mondod.

(#23) Dare2Live válasza Bici (#16) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem a WLAN, nagyobb kijelző vagy az esetleges jobb anyagminőség a fő lényeg hanem az új S40.

RaveForce: :C

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#24) MarQs válasza Everman (#6) üzenetére


MarQs
senior tag

Itt nem az ún. csúf, gonosz "maketing" hozta a sikert - ill. nem csupán az - hanem a puszta tények.
A Nokiának ez a nagy erőssége és egyben a nagy szerencséje is a high-end gyártókkal szemben, hogy nagyon tudja, hogyan kell megszólítani a "tömegeket".
Ezért marad még sokáig első számú platform a Symbian...

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#25) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Elég bumfordi, de a fekete szín sokat segített rajta:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#26) Norbi21 válasza Spancho (#10) üzenetére


Norbi21
senior tag

Mire odaérek már elfogynak :D

(#27) turorudi94


turorudi94
tag

Ott gondolom,azért váltott ki ilyen hisztériát,mert 1kg rizs volt az ára :DD
Ez egy nokia e63 zárt oprendszerrel,viszont 3.5ös jackkel,ami olcsó és még a lényeg sokaknak,hogy:Nokia

[ Szerkesztve ]

Mert megérdemled.

(#28) Everman válasza MarQs (#24) üzenetére


Everman
addikt

Ezt ugye nem gondolod most teljesen komolyan?
Az olcsó szegmensben nagyon ott van még, de a közép és felső kategóriában lassan labdába sem rúg.
Az N8-al ez még változhat, de sokat kell még dolgozniuk, ha az elmúlt 4-5 év negatív visszhangját el akarják tüntetni.

(#29) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Atyaég. Hisztéria? Mivé lett a világ, hogy enélkül már élni se lehet normálisan....?

(#30) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

2x van, hogy micro SD foglalat, bővítőhely

Egyébként sosem értettem ezt a sorban állok, lesátorozom hülyeséget. Mennyire megvezethetők az emberek...

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#31) BloodRay


BloodRay
veterán

Nagyon jó! Bár tetszeni annyira nem tetszik, a jó ára miatt én is elfogadnám. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#32) pető bá' válasza ClioRS (#15) üzenetére


pető bá'
őstag

egyetértek! (ahogy a djuice mondaná: SMS kutyáknak,) netfüggőknek, fiataloknak jó ajánlat, wlan nélkül nem venné senki... ez szolgáltatóknál 2 év hűséggel alapból is max. 20.000...

"... and I hope you have a great day!"

(#33) plus44


plus44
veterán

Nem rossz, de ezért kell ennyit hisztizni?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#34) vigipeer


vigipeer
csendes tag

Valamelyik indonéz feldobhatna netre egy rendes videót róla.:)
Ha tényleg ilyen lesz az induló ára, kis idő elteltével már az emberek után fogják dobálni.:)

Már most frászt kapok, ahogyan belegondolok a sok tini lányba, aki rózsaszín telefont bújva facebookozik :DD :W Barátnőm elől azt hiszem, hogy én is el fogom titkolni ennek a létezését. ;]

http://vigipeer.wordpress.com/

(#35) szotadi válasza vigipeer (#34) üzenetére


szotadi
tag

Video:
[link]

:)

[ Szerkesztve ]

(#36) EczkE válasza EczkE (#21) üzenetére


EczkE
addikt

Na bele is szeretett. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#37) vigipeer válasza szotadi (#35) üzenetére


vigipeer
csendes tag

Köszönöm, de ezt már láttam. :U
Sajnos a srác össze-vissza nyomogatja. :F A netre wifin kersztül nagyon kíváncsi lettem volna. :K
Egy indonéz srácnak (legalábbis érdekes nyelven beszél) már van unboxing és külsőleg körbemutogatós videója, hátha ráveszi magát egy újabb videó készítésére.

http://vigipeer.wordpress.com/

(#38) MarQs válasza Everman (#28) üzenetére


MarQs
senior tag

Dehogy nem! Teljesen komolyan gondolom és gyakorlatilag magadra cáfolva Te is ugyan ezt mondod: "Az olcsó szegmensben nagyon ott van még, de a közép és felső kategóriában lassan labdába sem rúg"

A közép és felső kategória nem a "tömegnek", nem az amcsi és európai anti-geekeknek, nem Indonéziának, Dél-Amerikának és nem Afrikának szól. Márpedig ők lennének a "tömeg"!
A Nokia az alap telefonok klónozásában erős, amiket a "tömeg" egy bizonyos régiójára, annak igényeire hangol és ezekből aztán vagon szám ad el készülékeket, majd csinál hatalmas összegeket - élő példa, lásd: Indonézia.
A közép és felső kategória Neked, ill. nekünk szól, mi akik - bármennyire is furcsa - a világ jómódú részén élünk, melynek népessége alig több mindössze a Föld összlakosságának egyharmadánál... és ebből az egyharmadból sem érdekel mindenkit egy Samsung Galaxy S, vagy egy HTC Desire, esetleg egy iPhone.
Nekik és a világ többi részének bőven elég egy Nokia C3, mert számukra ez a megérthető vagy elérhető csúcs. Így keletkeznek a nagy számok és a több ezres kígyózó tömegek pölö Délkelet-Ázsiában és ezért marad még sokáig felszínen a Symbian.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#39) Everman válasza MarQs (#38) üzenetére


Everman
addikt

Ebben teljesen egyetértünk, a gubanc ott van, hogy Te a Symbian platformot is idemosod, holott ezek az olcsó készülékek Series40 és Series30 rendszerrel készülnek, közük nincs a Symbianhez.

(#40) Dare2Live válasza Everman (#39) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Semmi gubanc nincs, csak kötekedsz.

Véletlen nem te vagy Ulkesh reinkarnációja neki szokása ezt így....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#41) Everman válasza Dare2Live (#40) üzenetére


Everman
addikt

Ezt nem értem, inkább a te hozzászólásod érzem kötekedésnek.

Alsó kategóriás Series alapú mobilokról beszél és utána írja, hogy ezért marad elterjedt a Symban, mégis mi köze a kettőnek egymáshoz? Ezt válaszold meg kötekedés helyett.

[ Szerkesztve ]

(#42) kaller1 válasza Dare2Live (#40) üzenetére


kaller1
veterán

Kötekszik, mint az iphone 4 topikban. Aztán persze elsunnyog a kérdés/kérés mellett, mintha mi sem történt volna.

.::> <::.

(#43) Everman válasza kaller1 (#42) üzenetére


Everman
addikt

Rámutatnál, hogy hol kötekedtem?

(#44) kaller1 válasza Everman (#43) üzenetére


kaller1
veterán

ITT. Kaptál rá választ, de nem nagyon reagálsz a dolgokra. :P

.::> <::.

(#45) Everman válasza kaller1 (#44) üzenetére


Everman
addikt

Úgy értettem ebben a topicban.

A másikat nem néztem, azért nem válaszoltam. Igen, tévedtem, bocsi...

(#46) kaller1 válasza Everman (#45) üzenetére


kaller1
veterán

Túl van tárgyalva, a másik topikban írt postommal lezártnak tekintem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#47) MarQs válasza Everman (#45) üzenetére


MarQs
senior tag

Szóval Te szeretsz kötekedni??
Nálunk az ilyen emberkék a folyó WC-ben állva végezték énekelve hogy: "kis kacsa fürdik..." :P
Bár, amúgy való igaz: a C3-on S40 pörög - ez elkerülte a figyelmemet - de a gondolatmenetem enélkül is megállja a helyét. ;)

Üdv!

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#48) ClioRS válasza tjb007 (#22) üzenetére


ClioRS
őstag

Nincs, de volt nem is keveset a kezem között ;)

(#49) Everman válasza MarQs (#47) üzenetére


Everman
addikt

Ha a gondolatmeneted megállja a helyét, akkor mondj alsó és belépő kategóriában Symbian alapú eszközt.

Elméletben egyébként igazad van, mert a Nokia valóban tett ilyen nyilatkozatot, hogy a prémium kategóriában MeeGo, középső és felső kategóriában Symbian^5, alsó kategóriában Symbian^3 lesz az elterjedt rendszerük, de azóta újraszervezték a teljes smartphone divíziójukat az alapoktól és a jelenleg bejelentett csúcskészülékük (N8) azzal a Symbian^3-al érkezik, amit előzőleg az alsó kategóriában akartak kizárólag szerepeltetni.

A vitát meg nem kéne keverni a kötekedéssel... :)

(#50) MarQs válasza Everman (#49) üzenetére


MarQs
senior tag

Semmi helye a kötekedésnek - én is jobb szeretem az értelmes vitát... :K
Egyenlőre a belépő szinten nincs Symbian alapú eszköz, bár szerintem években mérve lehet nincs is már az olyan soká, mikor elérhető lesz a nyílt kódú OS ebben a szegmensben is. Bár lehet hogy csak utópia, mert tulképp. nincs is nagyon szükség erre az alaptelefonoknál... szóval a realitás tényleg az, hogy a Symbi megmarad legalább a középkategóriát nyitó készülékek op.rendszere - és innen fölfelé MeeGo-ig. Ezzel asszem ki is tárgyaltuk! :C
Lehet nálam ott ragadt be néhány bit a memóriában, amit Te is írtál az előzőekben... a túl sok infó átka.
Üdv!
;)

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.