Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szente


szente
addikt

Meg van a hétvégi program. :DD

(#2) deja vu válasza szente (#1) üzenetére


deja vu
addikt

Kormánnyal tolod?

Sajnos nekem nincsen kormányom.
De azért kipróbálom a hétvégén. :K Nekem eddig kimaradtak ezek.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#3) szente válasza deja vu (#2) üzenetére


szente
addikt

Igen, egy Logitech Driving Force GT-vel.
Őszintén szólva a virágboltit kipróbáltam, marhára jó kis játék pont annyira nehéz, hogy még nem idegesítő, hanem szórakoztató kihívás. Ja és marha jól van optimalizálva, nem kell neki erőmű. Az eredeti árát azért sokalltam, de megnézem hétvégén, hogy milyen az online része, ha tetszik bezsebelem.

Billentyűzettel lehet, hogy annyira nem lesz annyira élvezetes, mert azért nem egy Dirt 3. Mindenesetre azért próbáld ki mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

(#4) Viper26 válasza szente (#3) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én nem leszek otthon hétvégén, de régóta szemezek vele, ideje lenne leporolni a G27-et. :)

Egyébként AC és Project Cars is régen volt indítva sajnos. :D

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#5) szente válasza Viper26 (#4) üzenetére


szente
addikt

Pedig Pcars-ra jöhetnél, PH-s bajnokság is van, újra aktívabb lett egy kicsit a társaság.

(#6) deja vu válasza szente (#3) üzenetére


deja vu
addikt

Köszi, az lesz bepróbálom! :)

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#7) djculture


djculture
félisten

3 hét és jön a DIRT4 addig kikell árusítani a cuccot...

(#8) Viper26 válasza djculture (#7) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azért a kettő köszönőviszonyban nem lesz, a dirt 4 árkád marhulás.

És mi a baj azzal, ha kedvező áron lehet hozzájutni valamihez? Nem értelek.

Pixel 7 | FR955

(#9) DummyBoy válasza Viper26 (#8) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Ööö... Ezt honnan veszed? Az eddigi infók alapján pont nem ez jött le, hanem hogy kiegészítik a Rally-t, lesz benne "easy" mód is. Volt erről valahol új infó?

Life is shor...

(#10) szente válasza DummyBoy (#9) üzenetére


szente
addikt

Hát akkor a bemutatókba be volt kapcsolva az easy mód, mert a Dirt Rally után nekem nagyon műanyagnak tűnt.

(#11) Viper26 válasza DummyBoy (#9) üzenetére


Viper26
nagyúr

Easy mód...aha..igényesen hangzik. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#12) DummyBoy válasza Viper26 (#11) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Nem igazán értem mi köze van az igényességnek a nehézségi fokozatokhoz.

A Dirt Rally problémája pont az hogy túl hardcore, nincs lehetőség arra, hogy aki most ismerkedik a témával az fokozatosan nehezítve érje el azt a szintet amit szeretne. Az a játék nem arról híres, hogy noob friendly lenne ...

Senki sem születik prőnek, így teljesen logikus lépés hogy nagyobb közönségnek szeretnék elérhtővé tenni a játékot.

Múltkor olvasgattam egy topikot ahol ki voltak akadva a népek, hogy mennyire rossz a Dirt Rally, a Project Cars és társai, mert irányíthatatlanok, meg túlságosan nehezek, és remélik, hogy könnyítenek rajtuk a következő részekben. Én bízom benne, hogy nem könnyítenek rajtuk, de az teljesen logikus lépés lenne, ha lehetővé tennék azt is hogy a nem hardcore szimesek is játszhassanak velük.

@szente: Én valamilyen deves interjúban olvastam, hogy folytatni akarják / javítani akarnak a szimulációs részt, ami a Dirt Rally-ból jön, de mellette lesz egy "gamer" mód, ami azoknak lesz, akik nem a kőkemény szimulációra várnak... Meglátjuk.

Life is shor...

(#13) Viper26 válasza DummyBoy (#12) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kiderül ha itt lesz, ettől függetlenül ha valami arcade kicsit az nem baj, ha jól meg van csinálva...nekem sincs kedvem mindig leizzadni vezetés közben. :D

Pixel 7 | FR955

(#14) NandoXXL válasza DummyBoy (#12) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Megoldható lenne egy arcade rész benne, szerintem senkit nem zavarna (ha kikapcsolható, és megmarad a szimulátoros rész), + kezdhetnének valamit a kevés tartalommal.

(#15) DummyBoy válasza Viper26 (#13) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Én nagyon béna vagyok még a Dirt Rally-ban, és amikor le akarom vezetni a feszültséget egy komolyabb run után, zavar kicsit, hogy másik játékot kell indítanom ... Ez az egy amit várok.

Remélem a szim része marad olyan amilyen, vagy javul, és a mellé bekerülő "árkád mód" is normális lesz.

@NandoXXL: Állítólag ez lesz ... A tartalom meg ... meglátjuk, lesz benne egy Stage generátor, arra kiváncsi leszek.

Life is shor...

(#16) nico9519 válasza DummyBoy (#12) üzenetére


nico9519
tag

Dirt Rallynál valóban lehetne valami könnyebb mód, kormány nélkül max a rallycross élvezhető. Ilyen szempontból a CMR 05 elég jó volt, nem volt annyira árkád mint egy Dirt, de nem is volt túl szimes beütésű. A Project Carshoz viszont nem kéne nyúlni szerintem, igazándiból ott maximum addig van nehézség amíg be nem melegednek a gumik, utána akár billentyűzettel is jó szórakozást nyújt :)

(#17) djculture válasza DummyBoy (#15) üzenetére


djculture
félisten

Dirt 4 akkor neked való

(#18) Shinjike87


Shinjike87
aktív tag

Sziasztok!

Abban tudtok segíteni, hogy mi változott a frissítésekkel azóta, hogy a játék hivatalosan kijött? Mert még a bétában ugye ott volt az a 4 helyszín, meg a hillclimb a rally cross-sal, de úgy nézem semmilyen tartalom nem jött hozzá 1-1 új autón kívül.Valaki ezt tudja igazolni, vagy cáfolni? Csak hogy megvegyem-e, vagy hagyjam a fenébe...

(#19) djculture válasza djculture (#17) üzenetére


djculture
félisten

Megkövetve magamat inkább a dirt rally mert a dirt 4 eléggé butított lett.

(#20) danikosz


danikosz
újonc

Sziasztok!

Szeretnénk a DiRT Rally kedvelőknek ajánlani egy bajnoskágot. Szeptember végén rajtol a VSR DiRT Rally Challenge, ahol két kategória közül tudtok majd választani. Van WRC (2010-es kategória) és van 80-as évek, amiből a Ford és a BMW lesz engedélyezve. Nyolc verseny, egy eldobható forduló, teljesen vegyes szakaszok.

> Minden információt és jelentkezési lehetőséget itt megtaláltok <

Molnár Dániel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.