Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DshadoW


DshadoW
tag

Jól néz ki meg minden, de azért remélem, hogy opcionálisak maradnak ezek a csicsás ficsőrök :D Van egy olyan érzésem, hogy szívni fogja az akksit mint a huzat.

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#2) Alarikman válasza DshadoW (#1) üzenetére


Alarikman
senior tag

GPU-nak ez nem nagy kunszt kiszámolni. Energiaigény sem hiszem, hogy nőne emiatt. Inkább a benne maradt esetleges bugok miatt lehetnek egy ideig gondok. Ilyenkor elő szoktak fordulni, hiába tesztelik agyon. :DDD
Amúgy dicséretes, hogy továbbra is sok modellre kiadják. Pl: Note 5-re és Redmi 6-ra is(van a családban mindkettő), ami már nem mai készülék(ha jól olvastam).

[ Szerkesztve ]

(#3) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Szupi szupi jövőhéten ha nem lesz nagyobb baj jöhet az első publikus béta, megy is fel egyből. :) :) :)

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez így ebben a formában elég látványos. Én bukom az ilyesmire. Nem olyan unalmas.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

Remélem bővül a lista. nem látom a Pocophone F1-et :U

(#6) TunerJoe


TunerJoe
senior tag

Várós :)

instagram.com/albert__gyorgy

(#7) #07282432


#07282432
törölt tag

Redmi illetve Note 4-es szária hol marad? Van egy 4X a családbam,igaz már a MIUI 11-ben sincs sötét mód.

[ Szerkesztve ]

(#8) F.B.I. válasza #07282432 (#7) üzenetére


F.B.I.
veterán

Eljárt felettük az idő, nem mai gyerekek sajnos.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#9) Postas99


Postas99
senior tag

Én már annak is örülnék ha a sok bug (ami valami miatt FEATURE lett) javítva lenne.

A MIUI 11 óta szenvedek azzal hogy töltéskor villog a kijelző. Volt már alaphelyzetbe állítás...
:W

[ Szerkesztve ]

(#10) dilajoska1 válasza Postas99 (#9) üzenetére


dilajoska1
őstag

Véletlenül nem ez van bekapcsolva?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#11) batai15


batai15
félisten

Megint egy csomó iOS vizuális koppincs. Nem baj ez kell a népnek.

(#12) pusszycat válasza Postas99 (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Elzárva töltöd, nem villog.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) TunerJoe válasza batai15 (#11) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Hát ezek közül max. az alkalmazások közötti lépkedés, a többit még nem láttam sem iOS-ben, sem bármi másban, már nem köteketésből mondom.

instagram.com/albert__gyorgy

(#14) eddie17


eddie17
addikt

Én várom, szerintem jó irány, nekem nagyon tetszik :)

(#15) batai15 válasza TunerJoe (#13) üzenetére


batai15
félisten

Nyilván a kontrol center sem hasonlít cseppet sem ra..

(#16) TunerJoe válasza batai15 (#15) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Én most az itt demózott újdonságokról beszéltem.
Mondjuk igaz, az a quick reply is másolás, de azon kívül nem meg az alkalmazások közötti lépkedésen kívül (amit amúgy a Google csinált meg natívan az android 10-ben, és a Xiaomi csak engedélyezte ezt a funkciót) tényleg nincs az új funkciók között igazán másolás.

[ Szerkesztve ]

instagram.com/albert__gyorgy

(#17) aelod válasza batai15 (#11) üzenetére


aelod
veterán

LoL

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18) Neerpelt


Neerpelt
tag

Mert a 4x-nek nem olyan a kijelzője amire érdemes volna. Egyébként simán elbírna még egy frissítést, 2017-es, az Xiaomi mértékkel még friss és ropogós :)) hátha valami csoda folytán meggondolják magukat, rengetegen használják a mai napig

(#19) Postas99 válasza dilajoska1 (#10) üzenetére


Postas99
senior tag

Nincs bekapcsolva.

(#20) Omis


Omis
senior tag

Én is várom Redmi Note 9s re :)
:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.