Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Megnézném, hogy multiplatformok között a Resident Evil-t mennyien vették meg a VR miatt. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#2) oriic válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1 Akinek van VR és szereti a horrort biztos, hogy azonnal vette. Legalábbis a nagy többség szerintem.

Amúgy semmi meglepő nincs a listán szerintem, továbbra is a multiplatform játékok a legkelendőbbek PS-en is.

Live-Die-Respawn

(#3) mike1334 válasza oriic (#2) üzenetére


mike1334
veterán

Psssszt...nem olvastad az xbox topikot? Ott se szabad ilyet mondani, nem hogy itt ;]

Amúgy a Persona 5-öt, meg a Ni No Kuni-t kipróbálnám...majd, ha lesz olcsón hasznalt slim :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4) oriic válasza mike1334 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Olvastam, de nem megyek bele ilyen vitákba már jó ideje. Tényt írtam le, semmi extrát. Mindkét gépnek vannak exkluzívai (egyik oldalnak több, másiknak kevesebb), de ha a fene fenét eszik is, akkor is azt látni, hogy a multiplatform játékokat veszik a legtöbben az emberek. Ezen nincs mit szépíteni. :R

Live-Die-Respawn

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A Horizon meg a Crash brutáljó cuccok, csodálkozom, hogy nem első helyen vannak.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) Atomgeszi válasza oriic (#4) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na jó.. de az épp elég, ha már valaki 1-2-3 exkluzív miatt választ egy platformot.. utána ismerősi körben: Neked milyen géped van? Hát figyelj én ezzel és ezzel játszom.. Na szuper, veszek én is ilyet.. Utána meg vagy érdekli a következő exkluzív vagy sem.

Haverom is itt volt nálam, amíg Xboxom volt csa, azt akart venni.. Aztán meglátta a PS-t, meg a sztori alapú exkluzívokat nálam.. Most meg PS lázban ég. Más kérdés, hogy egyiket sem fog venni, mert ideje sincs rá, csak nálam elvan néha.

(#7) bozont válasza oriic (#4) üzenetére


bozont
veterán

És miért kellene szépíteni rajta? :F Valószínűleg kisebbségben vannak azok akik csak az exkluzívok miatt vesznek konzolt.

(#8) mike1334 válasza oriic (#4) üzenetére


mike1334
veterán

Szerintem is. Alapvetően az átlag játékosok ugyanolyanok, mint ahogy nem mindenki egyéniség, a'la Brian élete :D Ha az exkluzívok adnák el a konzolokat, akkor alig lenne Xbox tulaj. Igazából lehet, hogy van aki azért vesz meg egy konzolt, hogy játszhasson ezzel vagy azzal, de az idő nagy részében a többség ugyanazokkal a játékokkal fog játszani. Én pl azért vettem Xboxot, mert jobban bejött a kontroller, meg volt EA Access és olcsóbb is volt (plusz ugye 2 év gari...). Meg mert nem volt szimpatikus, hogy minden egyes xbox-os hír alatt sokkal több volt a ps tulaj hozzászólása arról, hogy milyen szar az xbox, mint a többi hozzászólás. ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#9) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Durva a GTA 5 még mindig.

(#10) Scholes9 válasza Rodi 4.80 (#9) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen és nem alaptalan a jó helyezése :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) tuki2200 válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


tuki2200
senior tag

Én nem vagyok fanboy, csak egy szimpla causal heti (2-4) par ora jatekkal, egyszeruen nemtudok annyira lelkesedni jatekokert mint a PS topicban páran, hogy egy jatek megvaltoztatja az eletem, errol oldalakat irni es akinek nem tetszik az 'cserépedény'. A horizon iszonyu unalmas jatekmenetben, egyik ismerosom sem jatszotta vegig. Én elhiszem, hogy a storyra ra lehet függni es az tenyleg jo, de egyszeruen jatszani unalmas/repetitiv, mint a Last of us, ugyan azt kell csinalni ujra es ujra es ujra es ujra.. az N sane trilogy-ra palyazom miota megjelent, de akcioban is 8ezer egy remastered jatekert..elmegy a Sony a p....-ba! Szóval szerintem teljesen érthető.

[ Szerkesztve ]

(#12) pomorski válasza Rodi 4.80 (#9) üzenetére


pomorski
őstag

Ja, sokan szeretik a lövöldözős-kalandjátékokat.

[ Szerkesztve ]

(#13) #52588800


#52588800
törölt tag

Kiderült, hogy a multis játékokat digitálisan vásárolják, a single játékok többségét meg lemezesen, mert adják-veszik az emberek, mint az influenzát? :DD

[ Szerkesztve ]

(#14) andro93


andro93
aktív tag

A Fifa egy aranybánya az EA-nek.
Csak lecserélik a zenéket a menüben és kész is az új rész. :D

(#15) b. válasza mike1334 (#3) üzenetére


b.
félisten

A döntésben, 2 konzol között vacílálóknak befolyásoló tényezők az exkluzív játékok ez egyértelmű, nem pedig a konzolok eladásában, ez jól látszik a hardver az eladásokon is .
plusz azért azzal sem árt tisztában lenni, hogy a PS store nem egyenlő az össz játékeladásokkal, még mindig több a lemezen értékesített játék.
Például EA tavaly elkortyintotta az arányokat, 2016 ban 26 % volt a digitálisan eladott játékaik száma, tehát ebből logikus, hogy 74 % még mindig lemezen vette, vásárolta a címeiket.[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) Atomgeszi válasza b. (#15) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ennyi..

Nekem is szinte csak lemezes játékom van.. Digitálisan max olyat veszek, ami már régebbi, és kiba olcsón hozzá lehet jutni és úgyis pluszban vagyok, ha eladom a lemezes változatát..

(#17) kiezTe90 válasza tuki2200 (#11) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Na de jó hogy nem vagyok egyedül ezzel a Horizonnal. Jó játék, de engem nem fogott meg.
Amúgy én is jobban szeretem lemezesen venni a játékokat! :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#18) #87082240 válasza kiezTe90 (#17) üzenetére


#87082240
törölt tag

+1, szépnek szép de tényleg unalmas. Számomra eddig a Bloodborne volt az egyetlen értékelhető exkluzív PS4re. A multiplatfrom és multiplayer játékok meg Xboxon pörögnek nálam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Diablo 3 meglepett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Miért? 12. Legtöbb eladott példányszámmal büszkélkedik a valaha megjelent összes videojáték között, 30 millió darabbal. A nekromanta pedig talán a legjobban kért új karakter volt.

[ Szerkesztve ]

(#21) leslieke válasza DaveHutt (#20) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mert sokan nem elégedettek az iránnyal, amerre a D3 ment.
Nekem amúgy nincs bajom vele, a PS4-et is kvázi emiatt vettem meg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#22) szupermacs


szupermacs
veterán

Azt hittem az exkluzív címeket jobban veszik a PS tulajok.

;]

(#21) leslieke: Én is a One-t. PC-n is megvan már a D3, 360-on is, meg most az új konzolon. Pedig először mennyire nem tetszett. De tetszik, hogy folyamatosan bővül a content (már amennyire) és a Seasonök is sokat adnak hozzá. A Challengek meg magukért beszélnek. Akinek nem tetszik az irány, annak meg ott van a PoE.

[ Szerkesztve ]

(#23) leslieke válasza szupermacs (#22) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

PC-re nem vettem meg, konzolon se sokat tudok vele játszani, decemberben értem el az alapjátékban az összes trófeát.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24) szupermacs válasza leslieke (#23) üzenetére


szupermacs
veterán

Sose játszottam az alappal, nagyon szívesen kipróbálnám egyszer a vanillát. Mennyiben másabb?

(#25) leslieke válasza szupermacs (#24) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az alapjáték alatt a Necro nélküli verziót értem. A kérdésre meg nem tudok válaszolni. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.