Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Az amcsi lista kissé értelmesebbnek tűnik első látásra. Első helyen végzett Fifa 19 nálam a vicc kategória.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) Doki16


Doki16
addikt

Nincs benne a Detroit, de Fifaból kettő is. :U :W

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3) tuki2200


tuki2200
senior tag

Jé 2db exkluziv story game van a listan csak.. es a fanboyok allitjak, hogy ezek nem rétegjátékok...

(#4) Norb79 válasza tuki2200 (#3) üzenetére


Norb79
őstag

Mindenki az exclu játékok miatt veszi a PS4et, csak mindenki költségoptimalizál, megveszik lemezen és megjár még tucatnyi tulajdonost, úgy teljes a lefedettség. A FIFÁt meg úgyse tudja továbbadni, azt lehet venni digitálisan! ;]

(#5) ProEvoFan válasza tuki2200 (#3) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Pókember meg a God of War rétegjáték? :F
Rétegjátékokból nem adnak el 9 milliót illetve a GOWból három nap alatt 3.1 milliót. :U

(#6) .LnB válasza ProEvoFan (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát oszt'? Van vastag réteg, meg vékony réteg is. :D A Pókember olyan réteg, mint a pofámon a bőr. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) tuki2200 válasza ProEvoFan (#5) üzenetére


tuki2200
senior tag

Akkora hype meg marketing hadjarat mellett eladtak 3milliot a 90millios vasarlobazisnak... huuu :D

(#8) Norb79 válasza ProEvoFan (#5) üzenetére


Norb79
őstag

10ből 9 PS4 tulajdonost nem érdekel az a játék, amiből 9 millió megy el. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) ProEvoFan válasza .LnB (#6) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:D

(#10) hombre[EU] válasza tuki2200 (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nincs mit játszani az MSnél,hogy ide jártok trollkodni ;]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#11) hombre[EU] válasza tuki2200 (#7) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem a bázis 90 milliós,hanem annyi gépet adtak el. 3 millát a GoW-ból pedig az elsō 3 nap alatt adtak el :U

Life, Uh, Finds A Way

(#12) zsolt0017


zsolt0017
tag

Nem gondoltam, hogy ekkorát fogok ma nevetni, mint ezeken a kommenteken :C . Hihetetlen ez az ignoráns viselkedés. Biztosan csak réteg játékok, ja. Azért lett GOTY is. Na meg biztosan azért nyomatja a Sony őket, mert szeretni szívatni magát, vagy valami. Biztosan azért fogy több PS4 is. Annak ellenére, hogy szerintem is az XBOX a jobb konzol, kontrolerről nem is beszélve. De ezek miatt a játékok miatt vettem PS4-et is és nem bántam meg. Ha választanom kéne a PC és a PS4 között, nem is gondolkodnék. Az igazi lényeg a tartalom. Ha nem akarod megvenni vagy nem akarsz játszani rajta, akkor oké, senkit sem érdekel. De ez a viselkedés pont arra vall, hogy nagyon is szeretnél ezekkel játszani, csak jómagad is fanboy vagy és hát nem szabad megvenni az ellenség termékét. Hihetetlen..

(#13) Doki16 válasza zsolt0017 (#12) üzenetére


Doki16
addikt

Van rá kompromisszumos megoldás amit magam is használok. Vettem egy PS4 Pro-t és mellé a PC-mre rá van kötve Xbox One kontroller :)

Az az évi 1-2 Xbox exkluzív meg úgyis kijön már PC-re is ;]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#14) Tegla80


Tegla80
addikt

Jéé, ha nem az ex huzza a Sony szekeret es nem is ittvan a legerosebb konzol akkor megis mi lehet a titok,h ennyire viszik a konzolt?!

Sony® & PlayStation®

(#15) Doki16 válasza Tegla80 (#14) üzenetére


Doki16
addikt

A Fortnite ;]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#16) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Ez biztos, hogy idei lista? GTA5 meg mindig ott? :o

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#17) #04430080 válasza Doki16 (#2) üzenetére


#04430080
törölt tag

A Fifa a fejőstehén-réteg kedvence ;]

(#18) oriic válasza noPublicFG (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tavalyi:D

Live-Die-Respawn

(#19) Benoe77 válasza Tegla80 (#14) üzenetére


Benoe77
őstag

Hogy a havernak is ez van, és tőle majd megkapja az aktuális exkluzívot, ha már kijátszotta.

(#20) b. válasza .LnB (#6) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

COD .. azért érzed :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) maximilian4


maximilian4
addikt

Rossz a lista. Első helyről lemaradt a fortnite. :D

Maxi

(#22) tibaimp


tibaimp
nagyúr

A GTA5 még mindig ott van az első 5-ben! Nem semmi!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23) oriic válasza maximilian4 (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Khm...

DLC

1.Fortnite Battle Royale – Starter Pack
2.Fortnite Battle Royale – The Ace Pack
3.Fortnite Battle Royale – Wingman Starter Pack
4.Fortnite Battle Royale – The Summit Striker Pack
5.Fortnite – Standard Founder’s Pack
6.Fortnite – Frozen Legends Pack
7.Fortnite – Deluxe Founder’s Pack
8.Call of Duty: WWII – The Resistance: DLC Pack 1
9.Horizon Zero Dawn – The Frozen Wilds
10.Marvel’s Spider-Man – The City that Never Sleeps

:D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24) Medocsabi válasza ProEvoFan (#5) üzenetére


Medocsabi
addikt

Persze hogy rétegjáték, alig várom hogy barátom elutazzon 2 hétre,( addig én vigyázok a ps4-re -értsd elkunyiztam tőle) és rétegjátszak velük :D:D

(#25) szupermacs válasza ProEvoFan (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Mennyivel jobb ez a Pókember, mint a korábbi Web of Shadows, vagy az Ultimate?

(#26) ProEvoFan válasza szupermacs (#25) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem összetettebb és 100%ban hozza a Pókember hangulatot, jobban, mint bármelyik film.

(#27) noPublicFG válasza oriic (#18) üzenetére


noPublicFG
senior tag

:))) :DDD És tényleg!

plus ça change, plus c'est la même chose

(#28) #78687232


#78687232
törölt tag

Tetszik hogy a Rocket League ott van a top tízben. A mai nappal elindult a játékban a teljes körű cross-platform béta változata. Bárcsak több játékban lenne ilyen lehetőség, hátha egy új irány kezdete.

(#29) Wesder válasza Doki16 (#13) üzenetére


Wesder
félisten

MS exklúzívnak hívják.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) hhenry válasza #78687232 (#28) üzenetére


hhenry
őstag

Nagyon örülnék én is ha ez az irány kezdődne

(#31) Doki16 válasza Wesder (#29) üzenetére


Doki16
addikt

Jogos a két pont. Most már az MS alatt az Xbox és Win 10 értendő.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#32) <Lacy85> válasza tuki2200 (#3) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Annyira rétegjátékok, hogyha megnézed a sony ex-ek össz eladásait, akkor simán többet adtak el belőlük, mint Xbox konzolból.

(#33) tuki2200 válasza <Lacy85> (#32) üzenetére


tuki2200
senior tag

Engem nem erdekel mennyi Xbox-ot vettek meg, nemtudom miert jottok ezzel, vagy hogy jön ide?! A 90millio PS4 tulajbol 9 millio GoW (minden 10. PS tulaj vette meg), 2 millio Detroit(minden 45. PS tulaj vette meg), 5 millio Spider Man (minden 18. PS tulaj vette meg) kelt el úgy, hogy megjelenes utan 1,5 honappal mar a GoW is 30 vagy 40% sale-be volt a Store-ba es olyan hype-ot meg marketinget keritettek kore, hogy meg ebbe a kis jelentektelen orszagba is szortak plakatot meg reklamot....
Ha igaz lenne az allitas, hogy mindenki erre veri magat es ezert valasztja mindenki a PS-t akkor legalabb minden 5. sőt inkabb 2. tulajnak rendelkeznie kellene egy peldannyal.... de a valosag az, hogy nem kellenek a tobbsegnek ezek a Single Player jatekok, pont ez teszi oket reteg jatekokka...

[ Szerkesztve ]

(#34) <Lacy85> válasza tuki2200 (#33) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Érdekes egy gondolatmeneted van. Ilyen logika mentén akkor minden kiadott játék csak rétegjáték, mert PC-n is játszik párszáz millió ember, mégis jó, ha 10 milliót eladnak 1-1 sikeresebb címből.
És ezek még a "jól fogyott" kategóriában vannak. Akkor a többi mi?

[ Szerkesztve ]

(#35) hunluki válasza tuki2200 (#33) üzenetére


hunluki
senior tag

Na várj, ez PS store, tehát digitális eladás. Nekem pl ismerőseim nagy része lemezes játékot vesz, kitolja és eladja, árából veszi a következőt.

És igen, az exek miatt nyert a PS. Ha te választhatsz akkor mit választasz? Egy olyan konzolt amin megy az összes multiplatform gém PLUSZ az exkluzív címek vagy olyat amin megy az összes multiplatform és ennyi (jelenleg, aztán ki tudja hogy alakul, ugye az MS bevásárolt stúdiókból)?
Miért lőnéd lábon magad és maradnál x játéknál amikor játszhatnál x+y játékkal?
Mondom mindezt úgy hogy x360 kontrollerrel tolom PC-n évek óta a játékokat és nekem is jobban fekszik a box kontroller mint a DS4 és igen, az új one x jóval erősebb és jobb konstrukció hardveresen.

A box egy rétegnek van aki csak is kizárólag multizik és rá van izgulva a 4k-ra, bár azt is tudjuk hogy akármelyik "ráncfelvarrt" konzolról beszélünk, mindegyik előszeretettel skáláz felfelé, talán majd a következő generáció valóban tudja majd a natív 4k-t de az meg még a jövő zenéje.

[ Szerkesztve ]

(#36) <Lacy85> válasza hunluki (#35) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Arról nem is beszélve, ha mondjuk van pc-d is. A mellé egy ps4 simán jöhet, xbox-nak meg semmi értelme.

(#37) Scholes9 válasza tuki2200 (#33) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ebből az egészből “csak” a lemezes változatok maradtak ki...az általad leírt 3 játék nálam így került beszerzésre. És ez csak én vagyok.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#38) Shing


Shing
őstag

Nyílván azokat veszik a legjobban amiket a legjobban reklámoznak. Elmentem játékboltok előtt és sorba Far Cry 5, COD, Fifa, RDR2, stb reklámok voltak. Külföldön ezeket nyomatják még TV reklámokban is. Ezek mennek super bowl szünetben, YT reklámokban, gamer news háttérként, twitch streamben, ezekről kapunk napi 2 hírt megjelenés környékén.
Nem mondom, hogy nem lehetnek jó játékok, de kicsit uncsi már ugyan azokat az AAA címeket olvasni évről évre amiket nagyrészt azért vesznek a tömegek mert mindehol ezekről hallani.

(#39) ProEvoFan válasza tuki2200 (#33) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na király.Ezt jól megmondtad!Ezen a gondolatmenet mentén akkor a játékok 90+ százaléka rétegjátéknak számít. :DDD
Sőt, a CoD WW2 is az, mert csak kb 24 milliót adtak el belőle a három gépre.Mennyi is van kint a piacon ebből a három gépből?Minimum 200 millió tulajdonos?És csak minden kb 8. ember vette meg?Ajjaj, ez bizony szerinted akkor rétegjáték... :DDD
Mondjuk úgy sem tudlak meggyőzni, kár volt koptatni a telefonom kijelzőjét. :)

(#40) #04430080 válasza tuki2200 (#33) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nincs 90 millió PS4 tulaj, csak annyi eladott konzol.

(#41) hunluki válasza <Lacy85> (#36) üzenetére


hunluki
senior tag

Pontosan. Világ életembe PC-s voltam, PS-re csak és kizárólag az ex címeket veszem, azt is többnyire lemezesen (kivéve ha valami atomjó digital akció van) hogy utána tovább tudjam adni.

(#42) heihachi


heihachi
addikt

Észak-Amerikában Fifából több fogyott, mint Maddenből? :F Már az amcsik sem a régiek.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#43) hhenry válasza heihachi (#42) üzenetére


hhenry
őstag

Kíváncsi lennék európaban hogy fogy a madden? :)

(#44) Medocsabi válasza <Lacy85> (#36) üzenetére


Medocsabi
addikt

Azért ez sem feltétlenül így van.Nekem pl a gamer noti csak és kizárólag a stratégia miatt van, amúgy elsődleges játékplatformon az xbox.
És még csak nem is x, hanem első generációs fat :) És tökéletesen elégedett vagyok vele, igaz nem is a játék a legfontosabb az életemben.
Kiváncsi leszek a következő konzolgenerációra, nagyon-nagyon remélem, hogy a kövi gépek kicsik lesznek, nem ilyen batár nagyok. (mondjuk mint egy ps2, akkor azonnal megvenném, akár sony akár ms gép legyen az)

(#45) hhenry válasza Medocsabi (#44) üzenetére


hhenry
őstag

Azért a one s már nem olyan rohadt nagy de jó lenne valóban egy kisebb méretű konzol

(#46) hogabesz válasza hhenry (#45) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Engem viccen kívül érdekel, hogy hol nem fér el nektek egy pc-hez képest negyedakkora konzol?

(#47) hhenry válasza hogabesz (#46) üzenetére


hhenry
őstag

Nem az a probléma hogy nem fér el de miért ne gyárthatnának kisebb konzolt? :D

(#48) hunluki válasza hogabesz (#46) üzenetére


hunluki
senior tag

Nem feltétlen az a baj hogy nem fér el, inkább az hogy minek látszódjon ha el lehet dugni is. Én pl örülnék ha a TV mögé fel lehetne tenni, gyerek nem önti le narancslével, kutya nem veri le amikor nagyon örül neked, macska nem szőrözik bele, nem mutat jól mert elüt attól a bútortól amire rátennéd, stb.

(#49) hhenry válasza hunluki (#48) üzenetére


hhenry
őstag

Igen tehát most ha lehetne kisebb miért ne?

(#50) Medocsabi válasza hogabesz (#46) üzenetére


Medocsabi
addikt

Elfér, egyszerűen szeretem a kompakt dolgokat, annó a pc-m is mini itx alapon volt, egyszerűen ennyi :)
(#48) hunluki : nekem el sincs dugva, star wars skint kapott a kezdet kezdetén, és IMÁDOM NÉZNI :)) (+ IIIIISZONYAZ MENŐŐŐ :C )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.