Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A csillagos címekkel mi a helyzet?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

neee... :C
bakker, akkor nem is várok, hogy 1-2 játék olcsóbb legyen, beleugrok ebbe, kipergetem a sztorivonalat, csóközön :C :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) akoska07


akoska07
nagyúr

Hát eléggé limitálva van a uplay játékok terén.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Szerintem még mindig drága...

Ha ugyanezen az áron majd konzolra is, nekem biztos nem fog kelleni.

[ Szerkesztve ]

(#5) Domaximus


Domaximus
tag

Amelyiknél ott a csillag az mit akar jelenteni?

(#6) oriic válasza Csapoati (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magahoz ehhez a hirhez annyira nem kapcsolodik ezert kitoroltem a csillagokat (veletlen maradtak ott), de egyebkent:

"Where premium or special editions of the game are indicated (for example: Ultimate/Gold/Deluxe Editions), editions included in Uplay+ may not include all premium content. Retail value approximation based on current retail value of included games as of 7/16/19. Unlimited multiplayer gaming for games that include multiplayer features. Offer subject to change."

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) Polllen válasza Maxxy10 (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez most még másodlagos bevételi forrás nekik. Lesz majd még ez is ~7,5k/év.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Figyelembe véve, hogy az EA Access Vault annak idején kb. 20 db játékkal startolt, ez a kezdő kínálat mindenképpen dicséretes. Pláne olyan klasszikus sorozatok miatt, mint a Settlers, a M&M vagy a Splinter Cells, még ha az EA-hez képest kicsit drága is a havidíj.
Ami viszont jó kérdés, hogy a listán "coming soon"-nal szereplő, jövőben érkező játékok, mint a WD Legion, vajon mikor kerülnek bele a uPlay+ -ba? Mert ha MS módra ők is bedobják a premierre, akkor az keményen megdobhatja az előfizetések számát.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#9) Dr. X válasza Maxxy10 (#4) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Mégis mi a drága ezen? 15 euróért kapsz egy csomó játékot! A Far Cryba vagy Assassin's Creedbe nagyjából egy végigjátszás van. Ha egy hónap alatt végigjátszol egyet, akkor 15 eurót költöttél a játékra, nem hatvanat!

(#10) Polllen válasza Necroman_Mk2 (#8) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ilyen áron premiernél illene bedobniuk.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) - = Zk = - válasza Dr. X (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pont ezt nézem én is....
végigbaktatok rajtuk 1-1 hónap alatt, aztán ha lemegy az áruk a béka feneke alá, behúzom.. eredményeim megmradanak, szal :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Necroman_Mk2 válasza Polllen (#10) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Az EA-nél a Premium előfizetés havi 15 dollár/euró, szóval van rá esély, hogy a Ubisoftnál se adnák lejjebb. Pláne, hogy PC-n ezzel a Steam és/vagy Epic vásárlók egy részét is a saját felületükre tudnák terelni.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#13) ted_tris válasza Csapoati (#1) üzenetére


ted_tris
tag

Azok csak izraeli jatekosok szamara elerhetok... :)

"learatjuk a pálmát.."

(#14) Wesder válasza Maxxy10 (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Annyi mint egy havi GPU, csak itt minden DLC-t is megkapsz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Csapoati válasza oriic (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Aha, sejtettem, hogy valaki ilyesmi lehet, köszi. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

“Teams are currently working on the page to fix this problem (it should be fixed by the end of the day) – otherwise there is no difference between territories regarding the line-up and the editions,”

Live-Die-Respawn

(#17) ribizly


ribizly
veterán

Ejha. Kemény lista az áráért. Ha valakinek van ideje és SP érdekli, akkor kánaán.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) - = Zk = - válasza ribizly (#17) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én vagyok az pont ... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) kisbalázs


kisbalázs
tag

Na erre befizetek, legalább kipróbálhatom a settlers 3 mat disznók nélkül.

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#20) ribizly válasza kisbalázs (#19) üzenetére


ribizly
veterán

:DDD
Régi szép idők. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.