Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

"Azért ez elgondolkoztató."

el hát főleg azért, mert emberek képesek ilyeneken elgondolkozni. csak egy kérdésem van: 10k méter környékén kiszórsz valami port. amerika mértani közepén. mekkora az esélye hogy eltalálod a kontinenst?

nagy magasságban a légköri áramlatok miatt a porszerű részecskék simán az óceánban is landolhatnak, annak az esélye, hogy ahova "kihúzták" szóródjon le gyakorlatilag 0.

ha mérgezni akarna valaki valakit akkor ott vannak sokkal egyszerűbb megoldások. kaják, vízkészlet alsó hangon. nem az égre húzzák ki a cuccot.... daganatos megbetegedés eddig is volt, csak 40 évvel ezelőtt ha meghalt valaki akkor megütötte a guta. attól hogy még mindig fedezünk fel új fajokat az élővilágban nem most jönnek létre... pontosabb statisztikák készülnek az elmúlt években, gyorsabb az info áramlás, ennyi történik. a születéskor várható élettartam pedig ha tetszik ha nem még így is egészen korrekt mondjuk a 100 évvel ezelőttihez képest közel harmadával magasabb...

a chemtrail nettó bullshit volt, és lesz is. pont olyan mint az oltásos okfejtések amiket persze nyugodtan lehet követni, nem én kell elszámoljak magammal ha meghal a gyerekem valami egyébként bőven elkerülhető fertőzésben. de lehetne még egy csomó konteo bullshitet sorolni a szín kódolt fogkrémek mérgező és nem mérgező tulajdonságairól (a színkód meg az optikai szenzor miatt van fent mert egy gyárban 800 féle fogkrém készül, és a csomagolásnál tudni kell hogy jók vannak e a dobozban és annyi amennyi kell...) nemrég futottam bele egy nőbe akinél emlőrákot diagnosztizáltak, áttéttel, ami kell, terminális persze. mivel érvelt az orvosnak miközben kalibráltam egy szobával mellette a röntgent? hogy pedig ő soha nem ment szűrésre, pont azért hogy ne legyen mellrákja, ugyanis több szakember is azt tartja a mellrák kialakulásáért felelős forrásnak. kapott vagy két hónapot elgondolkozni mennyire jó ötlet hinni az ilyenekben.

stb. a cemtrailről lemaradtál kicsit mint írod is, jópár éve megy a hiszti miatta. a daganatos megbetegedéseknek meg mint mondtam van magyarázata, ahogy az allergiának is, mindenki nyakig fürdik az antibiotikumokban megfázásra is azt akar kapni, antibakteriális a wc pappír is, az immunrendszer meg csökött marad.

szerintem.
aztán lehet hogy visszatér a korai modern nagybritannia 25-40 közötti várható élettartama a mostani 67 -es világátlag helyett....

[ Szerkesztve ]

(#2) Syl válasza #56573440 (#1) üzenetére


Syl
nagyúr

Azért a chemtrail nem nettó bullshit. Az amerikai hadsereg Vietnámban több millió gallon mérget szórt le.
Persze ma már nem így csinál(hat)ják. Ahogy írod is, sokkal egyszerűbb, olcsóbb módszerrel lehet egy népet megmérgezni.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) Dany007 válasza Syl (#2) üzenetére


Dany007
veterán

Akkor nem nettó, hanem bruttó. :D A végeredmény kb u.a.

(#4) #56573440 válasza Syl (#2) üzenetére


#56573440
törölt tag

több millió liter napalmot is leszórtak, de a mérgeket is földközeli permetezéssel szórták ki, másképp nem ment volna.

ahogy a vetemények permetezését se 1000 méterről végzik, nem féletlenül :K

(#5) sziku69


sziku69
senior tag

Szkeptikus vagyok ebben a témában. Épp ezért érdekel, hogy akkor valójában mi van mögötte? Kinek áll érdekében ilyet terjeszteni, hírként, vagy álhírként. És főképp miért?

Találtam egy csokor videót a témában. Még csak az elsőt néztem meg, többre nem volt időm.
http://www.youtube.com/watch?v=lHVW4eXBG4Q
http://www.youtube.com/watch?v=V2eFEcDmWds
http://www.youtube.com/watch?v=DA5mpMzG6bY
http://www.youtube.com/watch?v=RJ-dL8ZCAts
http://www.youtube.com/watch?v=twwTRFnm3eA&feature=related

(#6) Doze


Doze
aktív tag

Unatkozó emberek...

A mikrosütőben melegített ételek "atomi" szerkezete megváltozik, és rákot okoz, ezért ráolvasok egy számsort hogy visszaálljon... ezzel megelőzöm a cion-bolsevik alattomos mesterkedéseit :DDD

(#7) sto1911 válasza sziku69 (#5) üzenetére


sto1911
veterán

Azok terjesztik, akik ezt es a hasonlokat: http://mindmeghalunk.com/wp-content/uploads/2015/03/viz-az-elet2.jpg

Es azert chemtrail, mert ezt "latni" ellentetben azzal, ha a gonosz hatterhatalom a kolaba teszi a merget, ahhoz ugyanis kellene valami minimalis IQ.

Az ilyen hulyek haljanak ki.

(#8) Dany007 válasza sto1911 (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Aztak....va! :DD Hát ezen hatalmasat szakadtam! Félelmetesen durva, néhol már-már megkérdőjelezhető a valódisága. De megyek megkérdezek egy tengerészt! :DD

(#9) 8th válasza #56573440 (#1) üzenetére


8th
addikt

a chemtrail nettó bullshit volt, és lesz is. pont olyan mint az oltásos okfejtések amiket persze nyugodtan lehet követni, nem én kell elszámoljak magammal ha meghal a gyerekem valami egyébként bőven elkerülhető fertőzésben.

Ezt mond annak a csajnak akinek az egészséges virgonc kisfia valamelyik védőoltást követően lett autista. Nem, ezt nem a tv-ben láttam nem a rádióban hallottam nem a hentesnél sorba állva mesélték hanem konkrétan egy lépcsőházban laktunk. A chemtrail az más abban egyetértünk de nem összemosandó a kettő.

#7: ijúúúújj :C

[ Szerkesztve ]

(#10) dabadab válasza 8th (#9) üzenetére


dabadab
titán

"Ezt mond annak a csajnak akinek az egészséges virgonc kisfia valamelyik védőoltást követően lett autista."

És ezt gondolom te saját magad diagnosztizáltad.

DRM is theft

(#11) Dany007 válasza 8th (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Az autizmus kb bármilyen - gyerekkorban - kialakulhat. Nem egy olyan ismert eset van, amikor a 2-3 évesen már folyékonyan beszélő gyerek szépen visszafejlődött 4-5 éves korára és kb már nem tudott beszélni.
Másrészt meg jelenleg sem tudják pontosan mi okozza az autizmust. Nyersen fogalmazva fingjuk sincs róla, csak tippelnek.
Ellenben ha az oltás okozná, akkor minden második gyerek az lenne.

(#12) adrian360 válasza 8th (#9) üzenetére


adrian360
őstag

és a gyerek hermetikus burokban élt és csak az az egy oltás volt a kapcsolata a külvilággal. :U

(#13) sziku69 válasza sto1911 (#7) üzenetére


sziku69
senior tag

:R
A borban is van víz. Ezért van az, hogy ha sok bort iszunk akkor többre emlékszünk? :DD

Aki ezt írta.... :Y

[ Szerkesztve ]

(#14) 8th válasza Dany007 (#11) üzenetére


8th
addikt

Nem azt írtam, hogy az oltást miatt lett az hanem azt, hogy az oltást követően. Az oltás napján belázasodott másnap ügyeletre kellett vinni ahonnan tovább irányították őket valamelyik kórházba. Már ott megmondta a doki nekik, hogy gáz van. Több helyre elvitték a gyereket de mindenhol azt állapították meg az orvosok (kedves dabadab), hogy a gyerekük autista. Ennyi a sztori.

#12: pont az ellenkezője.

[ Szerkesztve ]

(#15) Sethdobaloah válasza 8th (#9) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

ez mind szép és jó, de még ha igaz is lenne... ha a következők között választhatunk:
- 80%-os gyermekhalandóság (de legyen csak 30%+)
- vagy 0,01% autizmus az oltás miatt

szerinted mi az optimális választás? Mert a gyermekhalandóság csökkenése egyértelműen összeköthető a modern orvostudománnyal. Az autizmus okozásra meg nincs bizonyíték...

...csak én vagyok helikopter?

(#16) #56573440 válasza 8th (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

ezzel egy baj van, hogy te se nézel utána miről beszélsz, de hiszed és vallod hogy így van. semmi támadás meg személyeskedés, csak tények.

amiről te beszélsz az az idegi fejlődés rendellenessége jelenlegi tudásunk szerint. nem egy elkapható kór, nem egy idővel kialakuló betegség, hanem egy születés előtt beálló állapot. a méhben az idegpályák fejlődése nem megfelelő, HA valóban autista akkor az már születése előtt megvolt neki pár sejtes korától. a diagnosztizálása lehet hosszabb a súlyosságtól függően. olyan ez a sztorid mintha a kivitelező az új háznál azt mondaná, hogy a bevitt ágy miatt az elektromos vezetékek füstölnek a falban. ugye ezt azért nehezebb így már elhinni...

ha az oltás után lett személyiségváltozása ÉS az orvos azt mondta rá hogy autizmus akkor 1: előtte is volt baja 2: nem autizmus csak az orvos barom.

az oltásnak is megvan a kockázata. ezt mindenki tudja. ahogy az említett pl mammográf röntgennek is. viszont szeretjük elfelejteni hogy az oltások előtt hány nagyságrenddel több gyerek halt meg olyan betegségekben, amiket ma már könyvekből se ismerünk... a röntgen sugárzásnak is megvan a kockázata (bár háttérsugárzás formájában jóval többet kapunk mit a szűrések által de ez más tészta), mégis ha 1 millióból 1 embernél mondjuk bizonyíthatóan a sugárzás miatt alakul ki halálos szövődmény (ami nem igazán mérhető de persze tegyük fel hogy ez van) és közben 50.000 nőnél diagnosztizálnak mellrákot, akikből 45.000-et még meg tudnak így menteni, akkor végülis jól jártunk vagy nem? az az egy nem. a 45.000 meg nagyon...

tudom nekem is mutatott már orvos olyan statisztikákat amik szerint az oltások rendszeresítése előtt az életminőség meg higénia meg stb miatt már eleve csökkenő tendenciát mutatott az ilyen jellegű csecsemőkori halálozások száma. az a baj hogy a kutatás semmilyen formában nem volt alátámasztva, az egyetlen név aki említve volt benne nem annak az egyetemnek a tudósa volt, és műszaki vonalon tevékenykedett a publikációit megnézve. valóban hiteles tanulmány meg nincs erre, és nem azért mert a csúnya rossz gyógyszergyárak... azok gennyesre keresik magukat oltások nélkül is nyugi.

(#17) Syl válasza #56573440 (#4) üzenetére


Syl
nagyúr

Én is ugyanezt mondom ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18) Dany007 válasza 8th (#14) üzenetére


Dany007
veterán

Értem én. De ez így akkor is sántít kicsit. Mármint az egész story. És itt nem a szavahihetőségedet kérdőjelezem meg.

Az hogy az oltás miatt belázasodik az gyakori jelenség. Az hogy kórházba kell menni vele, már nem az.
De élek a gyanúperrel (vagy hogy is mondják ezt), hogy inkább a szövődmények(!) amik okoztak valamiféle problémát. Akár oxigénhiányos állapotot, vagy magas lázból adódó... valamit (?). Nem pedig maga az oltás hatóanyaga.

Szóval na, hiányos a story onnantól, hogy a doki azt mondta "gáz van" odáig, hogy több helyre elvitték és azt mondták autista. A polkorrekt megfogalmazás amúgy "autizmussal élő". :) Ami amúgy egyáltalán nem vicces, ezt elég közelről tudom.
De az autizmus diagnosztizálása sem olyan egyszerű. Ha nagyon egyértelműek a tünetek, akkor talán 18 hónapos korban megtudják állapítani. De leginkább 3 éves kor után. És saját tapasztalatom, hogy a mezei orvosok / neurológusok segg hülyék az egészhez. Többségük kb annyit tud az autizmusról, mint amit a Tv-ben lát / hall. Van amelyik még annyit se. Van pár speciálisan erre szakosodott intézmény az országban - úgy tudom Pest kivételével Debrecenben és Szegeden - ahol viszont tényleg profik vannak és ott foglalkoznak diagnosztizálással és terápiákkal is. De ez akkor is egy hosszú folyamat eredménye.
Persze a végkövetkeztetést nem vonom kétségbe, hiszen nincs miért. Csak az odavezető utat.

[ Szerkesztve ]

(#19) Cucuska2 válasza 8th (#14) üzenetére


Cucuska2
őstag

És mondjuk ha a genetikájában volt valami baj, ami a betegségre aktiválódott és az váltotta ki? Ha nem kap védőoltást, akkor akkor válik autistává, amikor elkapja a betegséget, akkor viszont már más konteóban lehet hinni, hogy génmódosított emberek betegségei/szupervírus/biológia fegyver...

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#20) #56573440 válasza Cucuska2 (#19) üzenetére


#56573440
törölt tag

az nagyon érdekes lenne ha egy magzati korban rosszul kialakuló idegpálya egy betegségig normálisan funkcionálna, aztán egy sima oltásos lázas történetből meg hirtelen újrakötözné magát az agya... persze nem kizárt, de akkor visszafele is működhetne, ami viszont komoly előrelépés lehetne az orvostudományban, jönnének a gyógyító vírusok:D

(#21) Cucuska2 válasza #56573440 (#20) üzenetére


Cucuska2
őstag

My bad, az speciel kimaradt, hogy az autizmus hogyan is működik pontosan. Azt hittem, hogy látens gén is lehet.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#22) Doze válasza #56573440 (#16) üzenetére


Doze
aktív tag

Tudod mi a baj ezzel?

Aki szilárdan hisz, ilyen dolgokban annak egész fegyvertára van, hogy ezt megcáfolja/kimagyarázza. Egy elkeseredett/buta anyuka már csak azért is ebbe fogja beleásni magát. Maga ténnyel nincs baj, ha vakcina okozza akkor.... ezért-ezért és ezért.

A kemtrél de az összes káosz/politikai/világuralmi hívők is ebből táplálkoznak. Van 1-2 magát kutatónak nevező ember, és egy egész légvárat gyárt. Sajnos vitatkozni is nehéz az ilyennel, mert általában a tényként bemutatott "esemény", ami köré épül, már az igen gyengusz lábakon áll. A többi meg már olyan: "ha ez így történt volna akkor...", csak már maga az esemény is hülyeség. Viszont az érvrendszer nagyon is jó, amivel rendelkeznek, ezért nehéz kimozdítani a hívőket a hülyeségből.

A permetező repülőgépek sem hülyeség, mert ha csinálják, akkor miért? minek? kinek a megbízásából? stb. Csak az a baj, hogy azok a repcsik nem PERMETEZNEK, egyszerű fizikai jelenségről van szó.

Összefoglalva, az emberi tudatlanság magasiskolája, pláne az internet terjedésével, ugyanis ezeket a "tényeket" egyszerűen tálcán kínálva ajánlják, a leghülyébb tanulatlan is rögtön átlátja az "összefüggéseket", sokkal inkább ez, mint pl egy fizika könyv, vagy esetleg valamilyen szakirodalom. Ugyanis az utóbbiakat, nehéz érteni/értelmezni. Nem látja összefüggéseiben: Így fordulhat elő, hogy az alap fizikai dolgokat is megcáfolnak. Mert azokat pl olyan emberek írták akik "nem látták", ők csak abban hisznek amit látnak, a többi humbug.

Erősen emlékeztet, valami világtól elzárt indiánokra ezek az emberek. Csak internettel kombinálva, még hatványozottabban hülyébbek lesznek.

(#23) #56573440 válasza Doze (#22) üzenetére


#56573440
törölt tag

igazából van pár ismerősöm akik bigottabbak mint sok vallási fanatikus, és mindegyiket őrületbe lehet kergetni. :DDD

az érvrendszer ezer sebből vérzik. az ok-okozati összefüggések is sántítanak, alapvető tényeket ignorál és helyettesít kreálttal elég sok szempontból támadhatóak. az megint egy más kérdés hogy ennek a "tudásnak" a "birtokában" a legtöbb felsőbbrendű embernek képzeli magát akinek kinyitották a szemét, és nem veszi észre az egyetemes tisztított tudás cseppjeit a net legalján lebegő bálnaszar között nyalogatja vígan :DDD

az ultimate érv általában az szokott lenni ha már teljesen az alapjaitól cáfolják meg őket, hogy én ezt nem érthetem nem vagyok a megfelelő szinten :)

a chemtrail-re meg egy utsó szó, amerikából tömegesen jelentik mindig ezeket a jelenségeket, mégis az egyik legjobb mutatója van a táblázat alapján, európában meg alig van ilyen, mégis sokkal rosszabb...

chemtrailt európának is!!! a táblázat alapján jól láthatóan közel felére csökkenti a halálozási arányt!!!

;]

(#24) sto1911


sto1911
veterán

A kemtrel-hivok es konteosok eszerol csak annyit, amennyit nemreg az indexen lehetett latni egy-egy videoban (majd eloturom, ha kell):

- kemtreles tunteto: nekem ne mondja senki, hogy a levegoben megall a kondenzviz!
- riporter: de a felho is viz!
- tunteto: ...

- konteos gyulesen: azert jottunk ide, h a hatterhatalom blabla
- riporter: nem feltek attol, hogy a hatterhatalom szervezte ezt nektek, hogy egyszerre tudjon veletek vegezni?
- konteos: ez eszembe se jutott

:-D

Asszem ez az egyik:
http://index.hu/video/2014/01/27/agyat_is_modosit_a_hatterhatalom/

[ Szerkesztve ]

(#25) #56573440 válasza sto1911 (#24) üzenetére


#56573440
törölt tag

de te is tudod hogy az index az a háttérhatalom szócsöve, hiteltelen hazug média, és amit kitettek az az igaz tudást birtoklók lejáratási kampánya volt. minden hazugság, kivéve amire azt mondják hogy nem :D

(#26) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Épp ezaz, meg a fluorizáció.
"Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room."

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#27) 8th válasza Sethdobaloah (#15) üzenetére


8th
addikt

Nem lenne. Ez így történt. Szerintem nincs olyan, hogy optimális választás. Ahogy eddig is ez után is le kell oltani mindenkit. Én is megkaptam mindent a kölkeim is meg fogják kapni és nem mondom, hogy nem lesz bennem a csak nehogy ő is úgy járjon érzés de nem ezen múlik a dolog. Le lesznek oltva és nem azért mert kötelező mert az a része sosem érdekelt, hogy mi kötelező és mi nem. Nem a védőoltások ellen vagyok. Sose voltam.

#16: Hol is írtam én, hogy az oltás miatt lett beteg a gyerek? Ja, sehol? Nincs több kérdésem.

mod:

#18: Hiányos? Nem álltam neki faggatni, amit a nő a páromnak elmesélt azt írtam le. Megvolt szerencsétlen nőnek a maga baja még pont az hiányzott volna neki, hogy egy idióta szomszéd faszi akivel annyi kapcsolata van, hogy havonta 2-3x összefut a lépcsőházban és köszönnek egymásnak nekiálljon faggatózni a gyereke problémáiról.

[ Szerkesztve ]

(#28) #56573440 válasza 8th (#27) üzenetére


#56573440
törölt tag

most ugye csak viccelsz :W

"#16: Hol is írtam én, hogy az oltás miatt lett beteg a gyerek? Ja, sehol? Nincs több kérdésem."

"Ezt mond annak a csajnak akinek az egészséges virgonc kisfia valamelyik védőoltást követően lett autista."

jól láthatóan nem az oltást helyezted fókuszba a mondatodban mint okot, csak említetted hogy kapott oltást és autista lett. előtte aludt is, akkor az alvás is kiválthatta...

ezek szerint nekem sincs kérdésem ;]

[ Szerkesztve ]

(#29) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

"Aki nem hajlandó ezt tudomásul venni, azzal már én nem is szoktam vitatkozni, hiszen a tipikus korlátolt gondolkodással napi szinten harcot vívni ostobaság."

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#30) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#31) sziku69


sziku69
senior tag

(#32) Pearce


Pearce
aktív tag

(#33) 8th válasza Pearce (#32) üzenetére


8th
addikt

Egy ideig marhára röhögtem ezeken de kezdek aggódni. Marha sokan vannak ...

(#34) daczkó


daczkó
aktív tag

Az összes ilyen konteós baromból viccet kell csinálni, nem érvelni kell ellenük, mert az esélytelen. Nevetség tárgyává kell tenni őket.

/ignore wwenigma

(#35) kgb79 válasza daczkó (#34) üzenetére


kgb79
tag

Az nem csak a mumus ellen hatásos?

(#36) nubreed


nubreed
veterán

Dupla

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#37) nubreed


nubreed
veterán

Gyíkemberek voltak már? :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#38) Dany007 válasza 8th (#27) üzenetére


Dany007
veterán

"Hiányos? Nem álltam neki faggatni, amit a nő a páromnak elmesélt azt írtam le."

Ez okés, érthető, természetesen. De akkor hogy a fenébe várod, hogy megértsük, sőt elfogadjuk az összefüggést, amit az elején írtál, miszerint: "beadták neki az oltást majd utána autista lett".

Egész egyszerűen annyi információból amennyit veled közöltek nem lehet összefüggést felállítani az oltás és az autizmus között.

(#39) Dr. Romano válasza nubreed (#37) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Voltak, a kollégáim egyrésze mind az. Szóval biztosan léteznek...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#40) nubreed válasza Dr. Romano (#39) üzenetére


nubreed
veterán

Az angol királynő is az, szóval... :D :DD

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#41) Blindmouse válasza nubreed (#40) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Az angol királynő vérfarkas, már megbocsáss. Ne keverjünk össze már mindent.

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#42) nubreed válasza Blindmouse (#41) üzenetére


nubreed
veterán

Uhh ezt benéztem akkor. :))

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.