Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem hiszem el, hogy minden gyártó azon képes spórolni, hogy ilyen mini felbontásokat pakol az alsóbb telefonjaiba :O Lehet szidni a nokiát mindenért, de az 5530-am 2.9"-es kijelzője 360x640-es, a többi gyártó meg kiszúrja a szemed 240x320-al..

Everybody lies.

(#2) jorgi22


jorgi22
tag

Belsőleg ugyanaz, mint a Wildfire!

(#3) AS válasza Barthezz2 (#1) üzenetére


AS
félisten

Azért mert az rendszer más felbontást nem támogat :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Barthezz2 válasza AS (#3) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És? Ettől még nem lesz jobb ide a 240x320.. 1-2 évvel ezelőtt mikor az érintőkijelzők még sehol nem voltak, ilyen felbontások voltak egy hagyományos telefonba..
De akkor legyen ez is a symbian hibája, hogy normális kijelző van a telefonban.. :W

Everybody lies.

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

Már csak az a kérdés hogy mekkora lesz a fizikai mérete a kijelzőnek. A 240X320 max 2,6ig használható. 2,8-tól már nem az igazi.

(#6) RootRulez válasza Barthezz2 (#1) üzenetére


RootRulez
félisten

A gombokon eddig is spóroltak. :)) Most már a kijelzőkön is...

═════════════════════════════════════════

(#7) Jadro válasza Ricardo (#5) üzenetére


Jadro
veterán

Hadd kötekedjek: Használható, csak nem az igazi. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8) Ricardo válasza Jadro (#7) üzenetére


Ricardo
félisten

:R Én kérek elnézést :DDD

(#9) Barthezz2 válasza Ricardo (#5) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A HTC Aria 3,2". Ha arra alapozták ezt, akkor itt is akörül lehet..

Everybody lies.

(#10) amanoba


amanoba
őstag

ez a felbontás tényleg nevetséges, főleg ha vmi 50k körül árcímkét ragasztanak rá! :(((

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#11) DemonDani


DemonDani
addikt

A SoC gondolom MSM7201 környéke lehet, az 5megás kamera érthetetlen, ilyen szinten ilyesmit nem szoktak belepakolni...
érthetetlen mit össze paráztok a felbontáson, menjetek vegyetek Retinás Iphonet :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#12) EczkE


EczkE
addikt

Arra az alacsony árfekvésre kíváncsi leszek.

Asszem mindenféleképpen!

(#13) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

A Qwerty segíthetne rajta.

(#14) Morden24


Morden24
nagyúr

240x320... na az igen :C

Sectumsempra - For Enemies

(#15) Ceree


Ceree
senior tag

Legutóbbi telefonjaim közül SE W580 2" 240*320. Na igen, ez tűéles volt, kicsit talán már túlzás is, de szerettem. A jelenlegi SE W910-ben ugyanekkora felbontás 2,4"-on. Egyik sem mai darab. Egyet kell értenem, hogy ekkora felbontás nem tapogatós telefonhoz való. Helyesbítek: nem olyan telefonhoz, ahol nincs lehetőség más beviteli módra.

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#16) Ricardo válasza DemonDani (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem semmi gondom nincs vele, amíg a fizikai méret megfelel ennek a felbontásnak.

(#17) rebeL1899


rebeL1899
csendes tag

Kiskezű vagyok,de a spicam 3.2 es kijelzője még pont megfelel, es ennel mar csak nagyobbat fogok venni.. én is úgy érzem, hogy ez a felbontás kicsike egy picit..

(#18) mrlujoak


mrlujoak
veterán

QVGA felbontásnál a 2,6" egy küszöb. Felette már eléggé szőrösek az ívek.
A Galaxy 5 "bebizonyította", hogy már 2,8"-en kevés ez a felbontás, már ami a képi megjelenítés szépségét illeti.
Netezni azért lehet rajta... ;]
Az X10 mini és mini pro viszont bizonyította, hogy 2,55"-en még szép. (SE Zylo, Yendo is 2,6" QVGA - utóbbi érintős)

A képek alapján fizikailag nagyobb kijelzőt valószínűsítek, mint 2,6"...

Már előre félek, hogy az az 5 megapixeles fényleső EDOF lesz...(ne legyen igazam)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#19) hans87 válasza Barthezz2 (#1) üzenetére


hans87
tag

Pont ez jutott az eszembe. Nokiát lehet ba**latni, de tisztességes felbontású kijelzőket használ, nemilyen 240x400-as, vagy 240x320-as vicceket....
N95-nél pl még jó volt a QVGA, de táccsnak már kevés. Amúgy már a Wildfire-nél is ez volt az egyik fő bajom.

Nokia 5530

(#20) tHD


tHD
csendes tag

legend reloaded. amugy ronda(bb)

nem kéne :N

nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik

(#21) Real93 válasza amanoba (#10) üzenetére


Real93
aktív tag

Én inkább 70k-ra tippelnék... :(

(#22) plus44


plus44
veterán

Na, de legalább néz ki valahogy! :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#23) worthless


worthless
tag

szóval a wildfire nem kap 2.2-őt, inkább kiadnak egy új telefont

http://browsehappy.com/

(#24) jorgi22 válasza worthless (#23) üzenetére


jorgi22
tag

Nem hiszem, hogy erről van szó, hiszen a Wildfire-höz képest semmiféle hardveres fejlődés sincsen.. Ráadásul az sem egy régi modell.
Ez inkább a Wildfire külsőleg átalakított CDMA verziója!

[ Szerkesztve ]

(#25) B1T3 válasza Barthezz2 (#1) üzenetére


B1T3
addikt

Elég az első hozzászólást elolvasnom, hogy leírja valaki a véleményem. :) Nekem Nokia 5230-asom van, annak ugye ugyanakkora a felbontása, csak már 3,2"-es, de még oda is elég ebben a kategóriában. De ez a felbontás manapság már-már abszurd, ha ez tényleg így lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.