Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

HP céges notebookot voltam náluk szervizeltetni már. Igazából korrektek, de jó dolgukban már nem tudják mit csináljanak :U

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#2) Louro


Louro
őstag

Kicsit monopolhelyzetben érzem ezt a céget. De úgy vélem, hiába küldeném rá a GVH-t, félresöpörnék az ügyet.

Nem politizálni szeretnék, hanem az IT-szektor helyzetét nézem. A többi cég a koncokon kell, hogy acsarkodjon. Persze a 1,5-ből valamennyi leesik a dolgozóknak, de gondolom busásan marad a zsebekben is.

Mess with the best / Die like the rest

(#3) Fecogame


Fecogame
veterán

Idén nagyon sikeres lesz ez a cég. Lehet tőlük részvényt venni? :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) [K2]

Nem meglepő, hiszen ugyanolya "sikertörténet" az övék is, mint egy bizonyos gázszerelőé. Nincs itt semmi látnivaló, kérem haladjanak tovább. :)

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#5) [K2] válasza Louro (#2) üzenetére

A felvásárlás előtt sem álltak túl jól a dolgozók fizetés-ügyileg, de legalább ez azóta sem változott. Attól, hogy a cég dolgai jobban alakulnak, még nem kötelező prémiumot osztogatni az alsóbb szintekre.

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#6) bollokcs80 válasza [K2] (#5) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Múltkor belefutottam LinkedIn-en egy álláshirdetésükbe, elvárások viszont baromira vannak....

B.Cs.

(#7) cuebler válasza bollokcs80 (#6) üzenetére


cuebler
senior tag

kellenek a referenciák az eljövendő közbeszerzésekhez ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8) atike


atike
nagyúr

...keresni kellene már nekem is valami ismerőst azokból a körökből... :)

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Kásler is tudja, hová kell tenni a zsetont, léphetünk is tovább. :DDD :(

(#10) Wesder válasza bollokcs80 (#6) üzenetére


Wesder
félisten

.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.