Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) proci985 válasza rviktor25 (#1) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

köszönöm:)

sajnos ez a 6950es szériánál biztosan nem igaz. rá lehet őket egyszerre kötni, de nem lehetnek aktívak.

kipróbáltam, dv1-> analóg (csak ez az aljzat kompatibilis az adott átalakítóval, 6xx0 széria valószínűleg csak egy analóg eszközt tud hajtani) ment a samuba, dvi2-> dvin át az egyik LGbe, hdmi hdmin át a másikba. ugyanúgy jött a hibaüzenet, mint amikor az ember passzív átalakítóval próbál három kijelzőt használni.

anjani182: igen, sajnos nem az igazi játékra. viszont úgy gondoltam, hogy nem nagyon volt ilyen tekintetben tapasztalat, közreadom. többek között azt is, hogy játékra tényleg egyforma monitor kell:).

JanR: többek között ez is a teszt célja volt, bemutatni felhasználási szempontok szerint. játékra végig felemás érzésem volt. volt, ahol remekelt (shift2, gtr evo, dirtet csak bencheltem), volt, ami azért jó volt (dx:hr, duke nukem), de pl supreme commandernél kifejezettengyengébbnek tűnt a natív kétmonitoros özemmódjához képest.. Homm6al kapcsolatban se jutottam teljesen dűlőre, lehet egy nagyobb pályán több értelme lett volna.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.