Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RozogA87


RozogA87
tag

Ez mitől is olyan "extrém"?! Például egy microsd is simán tud 3/4 gigabájtot (6 gigabitet) tárolni négyzetmilliméterenként. Sőt egy 256 gigás szerintem jóval többet is.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#2) Meteorhead válasza RozogA87 (#1) üzenetére


Meteorhead
aktív tag

Mekkora egy microSD-ben a lapka maga? 1mm^2 mocskosul pici hely, annál szerintem legalább 4-8-szor nagyobb a lapka egy microSD-ben.

(#3) Robert07 válasza RozogA87 (#1) üzenetére


Robert07
aktív tag

Igen, mert ott tobb lapka van egymasra tokozva vertikalisan. Itt viszont egyetlen lapkarol beszel, amibol tobet is tehetnek egy tokozasba, a szukseges kapacitastol fuggoen.

(#4) Fionn


Fionn
tag

Kíváncsi vagyok hány évtized a sorozat gyártásig. Valamint, úgyis az lesz még 1 szöveg a háttérben, hogy mennyivel olcsóbb előállítani - és ezért 3x annyiba is kerülhet majd a piacon.

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most vettem 4 TB. külső HDD-t,vettem volna én SSD-t is inkább, de ahhoz el kellet volna adnom az egyik vesémet meg a szüzességem (haha) :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Cefet


Cefet
aktív tag

Azt nem értem, hogy miért 48 réteget használnak majd, miért nem 480-at, vagy 4800-at?
Az adatsűrűséget miért mm2-ben adják meg? Miért nem mm3-ben? Elvégre 3D-NAND?! :B

(#7) tibaimp válasza pusszycat (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez sajnos így van, kell még neki vagy 10 év, hogy elérhető árban elég nagy tárkapacitású ssd-t tudjon venni az ember a veséje vagy szüzessége eladása nélkül.....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) #90088192 válasza tibaimp (#7) üzenetére


#90088192
törölt tag

Hat ha nagyon kell nekik akkor vigyek mindkettot :DDD csak azt nem tudom hol hagytam oket ;]

(#9) BBorg válasza tibaimp (#7) üzenetére


BBorg
tag

Ebbe gondolom belekalkuláltad a vese és szüzesség 10 év alatti értékcsökkenését is? :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.