Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rii


rii
nagyúr

rgb-nél is rgb-bb

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Igazi hiánypótló termék!:D

(#3) mpierre


mpierre
veterán

Ez itt a lényeg kéhem ahásan: "80-as évekbeli, jól felszerelt diszkó hangulatát varázsolva" :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

És extrém drágák... :Y Nekem legalább is annak tűnnek,még a kiegészítőkkel is. Pedig vonzza a szemet,nekem tetszik

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) Zoltn


Zoltn
senior tag

Szerintem a PH direkt készít cikket minden RGB-s cuccról. Lassan minden negyedik hír rgb ről szól. Sokan jönnek fröcsögni, hogy fuuj rgb, és ez nyilván sok katt.
Nem kérünk több ilyen tartalmat köszi!

"Music is your only friend. Until the end!"

(#6) Baryka007


Baryka007
őstag

Valaki tud adni linket, honnan tudok ilyet vásárolni ? Pls nagyon kéne egy két ilyen, ugyanitt eladó vashulladék, akkumulátorok !!

;] ;] ;] ;]

De most komolyan, azt várom mikor lesz már RGB-s SSD... hallod miért nem világítanak még az SSD-k aljai RGB be?

(#7) erer1000 válasza rii (#1) üzenetére


erer1000
őstag

netán RGB^2?
mert az már pontosanbban ez lenne

R^2 + G^2 + B^2 + 2RG + 2RB + 2GB,

jól látom? +2GB?

minden jó ha +2GB :DD

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#8) Cifu


Cifu
nagyúr

Ez már tényleg az a kategória, amikor RGB fényt telepíthetsz a számítógépbe, ja, és mellesleg némi légmozgást is kavar. 40 dollár lesz darabja, hányat kérsz?

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Vacak, de legalább drága, mert csiricsáré módon világít. Remek. Régen szerettem a Corsairt, de egyre szánalmasabb amit csinál. A házaik legalább még jók.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) ROBOTER válasza Zoltn (#5) üzenetére


ROBOTER
addikt

Igazán bővíthetnék a lapcsaládot. Prohardver, RGBnews, Mobilaréna, ItCafe stb.

(#11) Lidl


Lidl
senior tag

És a siklócsapágyak miatt 1 év múlva megjön a "zene" is a fények mellé!
;]

(#12) #16729600


#16729600
törölt tag

Valaki revolvert szorít a halántékotokhoz , hogy vegyetek rgb-s cuccot? Nah ugye, arra itt vagyok én, mert szeretem őket, tetszenek és vevő vagyok rájuk. :D Ennyike.

(#13) #96302336 válasza ROBOTER (#10) üzenetére


#96302336
törölt tag

:C :D
Sírok a röhögéstől!
RGB News :)) :C

(#14) Feketelaszlo válasza Zoltn (#5) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni, de ha az új és valóban hasznos hardver innovációkról cikkeznének, akkor akár több napos uborkaszezonok is lennének a címlapon.

(#15) Milka 78 válasza #16729600 (#12) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Te az MSI lapokat is szereted,így ne releváns amit írsz! :DDD

(#16) #16729600 válasza Milka 78 (#15) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát jah, valahol kurvár@ defektessé válhattam, csak még nem tudok róla. :D

Amúgy, ha valaki jóféle rgb-s ventit akar, inkább ezt vegye, akciós most az ár.[link]

[ Szerkesztve ]

(#17) snecy20


snecy20
veterán

Elég rémisztő.
Nem baj ha LED, csak érzésem szerint akkor tud stílusos / ízléses maradni a dolog, ha egyszínű.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#18) KISDUCK


KISDUCK
addikt

A gyártó simán elnevezhette volna lmbtq rgb ventilátornak is a nagyobb vásárló közönség megszerzése érdekébe.
ON: tudom hogy több fpst hoz és kedvezőbb k/d arányt, de nem kéne.

(#19) AusWolf


AusWolf
őstag

"...egy 80-as évekbeli, jól felszerelt diszkó hangulatát varázsolva gépünk belsejébe"

Ez minden vágyam! :DDD

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#20) twollah1976


twollah1976
őstag

Már csak a csőnacit kell megvenni a ventilátorok mellé.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#21) kovászos


kovászos
tag

Nem tudom érdemes-e megzavarni ventilátorral az rgb ledek fényét... :(

(#22) idegen lény válasza KISDUCK (#18) üzenetére


idegen lény
őstag

Melegeknek kötelező darab! Kiválóan hűsít! :DDD

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#23) proci985 válasza Cifu (#8) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

igazabol ennyiert lehet phillips hue RGB egoket kapni, azok meg megiscsak harom fokkal fejlettebbek ennel a megoldasnal. igaz ventinek nem ventik.

(oke, azoknal dragak, de van hozza egy eszmeletlenul jo support)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24) tailor74


tailor74
őstag

Na végre! :DDD

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#25) UnknownNoob


UnknownNoob
tag

low-end szar + gémer = corsair

Ennyiért már be quiet vagy noctua

(#26) AusWolf válasza UnknownNoob (#25) üzenetére


AusWolf
őstag

Nem látod a lényeget. Ez VILÁGÍT! :DDD

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#27) erkxt


erkxt
tag

3ból 3 lett csapágyas nekem az sp szériából. Megtanúltam a leckét. Soha többet Corsair venti...

(#28) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

40 euro/darab ?! Ezek idióták.

(#29) snecy20 válasza Tomassy00 (#28) üzenetére


snecy20
veterán

Mindezt úgy, hogy a légszállítási érték nem egy nagy szám...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#30) Lacok


Lacok
őstag

Mint amibe belehányt egy csillámpóni. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#31) icon válasza erer1000 (#7) üzenetére


icon
senior tag

Már lelki szemeim előtt vannak a TurboRGB, az RGB GT és egyéb hiperszuper kifejezések...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#32) Chp


Chp
őstag

Mikor lesz már vége ennek az RGB mániának? Ostoroznám amelyik ezt erőlteti. Tesznye egy jószág az összes venti, akkor se kéne, ha nekem fizetnének érte! Torkig vagyok már.

(#33) Dealer95 válasza Chp (#32) üzenetére


Dealer95
őstag

Azt erőltetik, amire van kereslet ;)

Hidd el, 10-ből lealább 7 vevő az RGB-set fogja venni... sajnos.

Az RGB-be az a jó, hogy a venti színét a géped színéhez tudod állítani. (akkor is ha cserélsz benne komponenseket, nem kell az 1 színű LED-es ventiket is cserélni mert már nem illik bele)

De az ilyen szivárvány minden színében villógó szarokkal nekem is tele van már...

(#34) Tomassy00 válasza snecy20 (#29) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Még ha csak a légszállítás lenne a problem.... De úgy általába véve az egész Corsair venti(k) szar(ok). Kerreg minddd :W

(#35) rii válasza Chp (#32) üzenetére


rii
nagyúr

most jövunk ra milyen jo is volt a pre-rgb korban élni ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#36) Chp válasza rii (#35) üzenetére


Chp
őstag

Ne is mondd. Mikor már meglátok egy RGB-s cikket, készítem az egyik kezem a szinte fájdalmat okozó "facepalm"-hoz...

(#33) Van igazad, de na. 'csába minddel. :B

(#37) snecy20 válasza rii (#35) üzenetére


snecy20
veterán

Na jó, de lehet ezt ilyen bazári módon csinálni, meg lehet ennél 100-szor igényesebben is... a hiba nem a LED-ben keresendő. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#38) #65675776


#65675776
törölt tag

És mikor fognak kiadni ventilátorokat?

(#39) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hát ez borzasztó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40) Nwis86


Nwis86
aktív tag

1 hónapja vetem 5ös RGB szettet,1 kínai márkás ventiből Aigo c5, régota szerettem volna rgb ventiket, de 1 ilyesmi szett az ismertebb márkákba 40 ezernél kezdődik... Aztán rátaláltam erre az Aigora, meg még jó pár más márkára is, rohadt nagy választék van ezekből és sok nekem még jobban is tetszik mint a nagy márkáké... konkrétan pl ez amit vetem nekem rohadtul tetszik, jobban mint az 1 éve nézegetett Thermaltake... ami 5x ennyibe kerül :D Az 5db venti + a vezérlő 13 000Ft volt! :) (ebből nálunk 5db sima ventit nem kaptam volna) kb 30 féle effektet tud a vezérlő, de nem számoltam össze, vagy 1 perc végiglépkedni annyi féle effekt van, ha az ember elképzel valamit pl hogy legyen kék zöld vegyesen és egymás után sorba menjen végig a spirál az 5db ventin akkor van olyan :DD amiket én elgondoltam hogy jól nézne ki azokat mind be tudtam állítani, a színek körforgás sebessége is állítható külön a venti sebsebégtől független vagy 5 fokozatban, így szinte végtelen variációt ki lehet hozni. Én órákig el tudnám nézni ahogy világítanak :)) ventilátor sebességből csak 2 van de elég is, létezik wifis verzió is amit telefonos appról lehet állítani de az drágább. Bár ahogy pár napja néztem duplájára emelték a sima árát is, de alin mindig vannak akciók, na meg van már vagy 10 klónja amik még olcsobbak, klónok közt van távirányítós is, amugy elég durva hogy kínaiak saját magukat is klónozzák már ha valami sikeresebb.... de valami különbség gondolom biztos van, de van 100 másik rgb amiket nálunk nem is árulnak tök olcsón... biztos nem vennék nagy márkákat ezek is bőven jók. Pláne hogy nekem csak a dizájn a lényeg! :D Most fogok vízhűtést építeni, rgb pumpa, rgb tartály, rgb áramlásmérő, rgb blokk lesz majd :)) Csak is RGB! totál nem értem miért kell fikázni, akinek nem tetszik nem vesz ilyet, vagy kikapcsolja a világítást :)

Aigo C5 Ces 2017 bemutató

Saját gyenge minőségű videó

[ Szerkesztve ]

(#41) #16729600 válasza Nwis86 (#40) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ez a beszéd, én is így vagyok ezzel, megy itt ezerrel ez a tömeghisztérikus divatnyafogás, mintha bárki is kényszerítve lenne bármire rgb ügyben :D

(#42) erer1000 válasza #16729600 (#41) üzenetére


erer1000
őstag

Venni akartam ebayrol teljesen átlag ramokat.
Vettem is 2x8gb borda nélküli DDR3-at

Berakom a gépbe. És látom világít az egész, a nyákon van led xddd

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#43) #65675776 válasza #16729600 (#41) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az esetek többségében már nem is tudod elkerülni, hogy ne egy giccses retket vegyél. És ha mákod van, akkor legalább ki tudod kapcsolni.

Szóval de, többnyire rákényszerülsz, hogy egy villogó mutrát vegyél, mert alaplapokból pl már alig van, ami ne lenne ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#44) #16729600 válasza #65675776 (#43) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát ez pech, de azt fogadd el, hogy ami a Te világképedben " villogó mutra " az másnál esztétikai orgazmus. :D
Komolyra fordítva, azért nem mindenkinek van / tetszik stoki alá berúgott lefűrészelt oldalú benzineskanna ház, amiben tök "nyóc milyen hulladék kinézetű légkavaró teker. Vannak látvány házak vízhűtéssel, ahol teljesen rendben vannak az rgb-s cuccok .

(#45) #65675776 válasza #16729600 (#44) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez mind szép és jó, de a Corsair ventilátoraival maximum, ez van rendben, egyébként minőségüket tekintve az alsó kategóriát képviselik. Egyetlen egy jó ventilátoruk sincs.

(#46) Nwis86 válasza #16729600 (#41) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Én ezt már csak RGB fóbiának hívom :)

(#43) daa-raa

Tény alaplapoknál már alig van led nélküli, de a led olcsó, és az meg tévhit hogy ez miatt lenne drágább, ez inkább 1 plusz amit azért raknak bele hogy nagyobb réteget fedjenek le... pl 1 normális alaplap akkor is 40 ezer volt mikor nem volt benne 1 led se, most meg van benne 100 led és ugyanabba az ársávba van, de jól lehet ezt látni azonos de újabb szériáknál, pl Asrock extreme sorozat, én pár hete direkt visszanéztem az árakat, mert valakivel ép ezen vitáztam :D egészen a Z68 ig, és 45 ezer volt anno, pedig akkor 1 deka rgb de még sima led se volt benne, és a extreme 4 ára kb mindig ennyi volt az utána lévő szériákba is, most a z270 nél bejött az rgb és 44 000Ft persze lehet 1 asus rárak, de ők divat túlárazott agyon reklámozott cuccokat gyártanak, szóval pont nem érdekel ha náluk + pénzbe kerül az rgb :) Amúgy ott vannak az intel procik, mindbe ott az IGP és az emberek többsége soha nem használja, bezzeg ezért senki se lázad, ráadásul az tényleg drágító tényező... Amúgy alaplapoknál mindbe ki lehet kapcsolni a világítást, még mindig jobb hogy aki nem szereti az megveszi és kikapcsolja, mint az hogy aki szeretné az nem tudja bekapcsolni mert nincs benne... Nekem pl sokáig nagy álmom volt a Asrock z170 extreme 6, szerintem a legszebb z170es lap! Egyetlen 1 ok miatt nem vettem meg, nincs benne led :( Már azon is gondolkoztam hogy átalakítom én ledesre, villanyszerelő végzettségem van, megtudnám csinálni a barkácsolás se áll távol tőlem, itt 1 kép róla, az lett volna a tervem hogy a hűtőbordákat leszerelem és kiütöm belőlük a réz színű toldást, kivágom plexiből és azt rakom vissza, mögé pedig kicsi ledeket rakok, nagyon gondolkoztam rajta, de nem akartam egy 60ezres lapot házilag gányolni, végül nem újítottam gépet, csak a rohadt alaplap miatt, mert nem volt akkor a piacon olyan ami megfelelt volna, vagyis de 1db volt ami tetszett az Asus formula 100+ ezerért, annyit pedig soha nem adnék 1 lapért, még a 60 is nagyon nagyon határeset, de inkább 50 a max, szóval én az rgb hiány miatt nem vettem gépet pedig ki volt nézve minden más alkatrész, pénz is lett volna rá, de nem volt szép alaplap :D Pl én nem veszek olyan cuccot ami tartalmaz piros szint, vagy csak pirosan világító led van rajta, na ezzel is évekig meg voltam lőve mert minden gamer vagy komolyabb cucc piros volt :W De egyetlen 1x nem írtam be sehová hogy jaj már megint 1 piros alaplap meg vga... Én a kék és zöld színeket szeretem, alaplapokba mind a 2 kihalt, nem gyártanak már ilyeneket :( maradt a sima fekete esetleg fehér amin legalább az rgb-t be tudom állítani tetszőlegesre... Persze nagyon sok ember egyáltalán nem foglakozik ilyenekkel, bedobálja a hardvereket 1 tök zárt házba amit berak az asztal alá aztán kész... De nekem a gép egyben 1 dísz is, a szóba dísze! :D vagy legalábbis szeretném hogy majd az legyen ha elkészül 1x végre az új RGB gép... Én 15 éve is amit lehetett ledesbe vettem , de akkor még nem volt csak ventilátor és fénycső, és rgb se létezett ha más szint akartam újra meg kellett venni a ventilátort....szóval nagyon is jó dolog ez a RGB és túl erőltetett már ez a utálata itt ph-n, mert máshol amúgy nem látok ilyet, sőt a többségnek tetszik, azért is van már mindenen! Sajnos HDD még nincs pedig jó lenne valami plexi házas hdd amibe lehetne látni a tárcsákat mint a régi raptorba és meg is lenne világítva, azonnal venném! :) SSD már létezik de drága, és nem is néz ki túl jó...

[ Szerkesztve ]

(#47) Geri Bátyó válasza Dealer95 (#33) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"Az RGB-be az a jó, hogy a venti színét a géped színéhez tudod állítani."

Az enyém fekete. A fekete RGB pedig az, amelyik nem létezik. (Igen, tudom, hogy jobbára ki is lehet kapcsolni, de nem fizetnék egy fölösleges funkcióért)

(#45) daa-raa: Régebben azért voltak használhatók. [link] A mai napig jól működnek.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#48) #16729600 válasza Nwis86 (#46) üzenetére


#16729600
törölt tag

Az enyém most zöld, de lehetne bármilyen színű, mert rgb-s minden benne. Szerintem tök jól mutat full vízhűtésen ala open case .:) Persze ettől még semmi baj nincs azzal, ha behány valaki ezektől , csak már roppant fárasztó ezt olvasni minden ilyen hír alatt 128 féle ragozásban.

(#49) rii válasza #16729600 (#44) üzenetére


rii
nagyúr

nem az a baj, hogy vannak rgb-s cuccok, hanem már szinte minden rgb-s

nem midnenki rendelkezik felnőtt fejjel egy 15 éves "esztétikai érzékével"

nekem is rgb-s lett a MB, rgb-s a VGA ... MB esetében a BIOS-ban ki lehet kaccsolni ... de a VGA-nal már nem .... és nem windows alól használom .... trillázik R-ből G-be abból meg B-be ....

mélylevegő ... nemodanéz ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#50) #16729600 válasza rii (#49) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nézd, publikban ( majdnem ) mindenki Wagner operát néz Győzike helyett, Arthur Millert és Csehovot olvas Blikk helyett...És a X edik phd jén dolgozik a világ megmentése témakörben.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.