Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

nem alaplap / chipset sem prociban nem vagyok jó a nevezéshez :( pedig nem lenne egy rossza móka, úgyis régen foglalkoztam tuninggal.

fórumos kollégának pedig ezúton kívánok nagyon sok sikert!

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Joshi


Joshi
titán

"Egy dolgot viszont hiányolunk a versenyből. A magyar résztvevőket, a PROHARDVER! szakértő olvasóinak jelenlétét a lég- és vízhűtős versenyben, aminek szintén négy fordulója van, és mindegyikben 250 dollárt, összesítésben pedig egyedi Gigabyte hardvert lehet nyerni. Ebben a versenyben meg lehetne mutatni, hogy ki ért igazán a hardver finomhangolásához, itt ugyanis a CPU órajel egészen emészthető 4,0 illetve 4,5 GHz-re van maximalizálva, azaz a részletek csiszolásával lehet csak előrébb jutni."
Érdekes lenne egy Asus alaplappal indulni ami ráadásul Z87-es. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) csib41


csib41
aktív tag

Hajrá hajrá. Meg lesz az az első hely. :))

(#4) rudi válasza Joshi (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem automatikusan nem engedi be az eredményt a versenybe a HWBOT rendszere a szabályokra hivatkozva. Mindenesetre - már csak a rendszer tesztje érdekében is - érdemes lehet kipróbálni. Néztem egyébként víz/léghűtős MSI verseny is fut most többszázezer forintos összdíjazással. Napokban írunk majd arról is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) snecy20


snecy20
veterán

Egy indonézt kötelező megverni. :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#6) icp1970


icp1970
senior tag

UP.Tuningra fel.

(#7) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Bacsis hol marad? :U

Farhát eladó.

(#8) fRooStzzZ válasza ZooLLeR (#7) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Azért a lekvár nem mindenhol nyújt elegendő hűtést. :)

(#9) meridarider válasza fRooStzzZ (#8) üzenetére


meridarider
tag

Azon kiégtem :D

God hates us all.

(#10) shiftac válasza ZooLLeR (#7) üzenetére


shiftac
aktív tag

Bacsis megy Pentium III-at tuningolni :DDD

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#11) shiftac


shiftac
aktív tag

Érdekes lenne, ha tudnék tuningolni az i5-4460 procimon :DD
Szóval sok sikert Achill3uS-nak :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#12) TeeBee73 válasza snecy20 (#5) üzenetére


TeeBee73
addikt

Viszem a cseréplécet. ;]

Hajrá Achill3uS! :C

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13) Achill3uS


Achill3uS
veterán

köszönöm! énis várom a magyar zászlókat az ambient kategóriában :D hajrá hajrá akinek giga lapja van!

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#14) kaszaking


kaszaking
tag

Hajrá Achill3uS!
Meglesz az az első hely :)

(#15) Achill3uS


Achill3uS
veterán

UPDATE

a napokban megkaptam a verseny végével (aug 31.) a gigabyte-tol a nyereményemről tájékoztató emailt. sajnos csak a 4. forduló első helyezése jött össze végül, az első kettő fordulóról hiányzó eredményeim miatt a végső pontszámításban csak 7. lettem összetettben.

Xtreme Addict and Arhaam Win GIGABYTE Z97 Last Hurrah Contest

Category 2: Extreme Cooling

Category 2 Winner: Xtreme Addict (Poland) - 79 Points Total, Wins GIGABYTE Z170X-SOC Force
Stage 1: Lucky_n00b (Indonesia) $250
Stage 2: bboyjezz (Indonesia) $250
Stage 3: Perica_barii (Montenegro) $250
Stage 4: Achill3uS (Hungary) $250

Category 2 contest page: http://oc-esports.io/#!/round/gbt_z97_lasthurrah_extreme

köszönöm mindenkinek aki szorított nekem :R

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.